Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért házasodtál meg,hittél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért házasodtál meg,hittél az örök szerelemben?

Figyelt kérdés
2022. aug. 11. 14:08
A kérdező szavazást indított:
Szerelemből
Érdekből
Jött a gyerek
Megfenyegettek
Csok miatt
Egyèb
36 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Megfenyegettek...? Ki, anyósom?:)
2022. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Babavaró miatt. Lehet lepontozni. 12 év után csapatunk egy gyors két tanús szertartást, egyáltalán semmit sem változtat a kapcsolaton hogy házasok vagyunk. Nem terveztünk házasságot, mert nem változtat semmin, de ha erre adják a pénz, ám legyen.

Csokhoz amúgy nem kell házasnak lenni.

2022. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen azért! Semmilyen más ok miatt nem érdemes.
2022. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Szeretetből. Ilyen opció nincs, így az “Egyéb” opciót választottam ki.
2022. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Közös lakásvásárlással már meg volt alapozva a közös jövőnk. Tulajdonképpen tulajdonviszony miatt. Ha bármelyikőnkkel történne valami, nem akartuk, hogy a másik családja örökölje a lakás felét.
2022. aug. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerelemből. És mert egy idő után szerettünk volna egy család lenni, hivatalosan, törvényesen is egymás hozzátartozóivá- férj és feleséggé válni. Így 1,5 év után összeházasodtunk. Ez mindkettőnknek egyformán fontos. Egyébként több mint 12 éve vagyunk együtt.:)

Nyilván hiszünk az örök szerelemben is, egyéb esetben nem házasodtunk volna össze, hisz minek?, ha eleve úgy áll hozzá az ember az adott kapcsolathoz, hogy nem fog életük végèig tartani.

2022. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy van olyan, hogy szerelem, így csak kinéztem magamnak a legígéretesebb srácot, és összejöttem vele. Mivel jól kijöttünk, végül össze is házasodtunk évek múlva. Tehát akkor végülis mondhatjuk, hogy érdekből.
2022. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!