Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnál hozzá, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál hozzá, ha a párod csak akkor venne feleségül, ha gyereketek lenne? (A pàrom azt mondja ha teherbe esnék kb. most azonnal, de amúgy nem) Én arra vágyok, hogy saját magam miatt akarjon elvenni ne csak a gyerek miatt.

Figyelt kérdés
2022. aug. 14. 10:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%
Te az a ritka kivétel vagy, aki férjet szeretne, társat.. és nem donort. Ha nem lenne gyereketek te akkor is boldog lennél?
2022. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Neki a hazassag gyerekvallalást jelent semmi mast.

Jogilag amugy is a vagyoni közösség szabályozására es gyermekvédelemre terjed ki csak.

2022. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
14%

A mai férfifelhozatalt elnézve? Szerintem őrülj hogy egyáltalán akar gyereket, meg el is venne még ha feltételesen is.

Persze ha nem tetszik lehet szakítani is nyugodtan.

2022. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
13%

Örülnék. Sose akartam férjhez menni, de ha gyerek van egyszerűbb úgy. Tőlem jöhet a kéttanús.

#1! Ez baromság. Nem egy papíron múlik, hogy mennyire a társa. Csak a gyermektelenek akarják így bizonygatni maguknak, hogy összetartoznak.

2022. aug. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Maneko ***** válasza:
100%

Igazán nem akarlak bántani, de ez engem a régi korra emlékeztet, amikor sok házasság azért jött létre, mert a hölgy teherbe esett, és a férfinak ezért muszáj volt elvennie a nőt... :D

Mindezt félretéve, nem igazán érteném, hogy miért nem akar elvenni gyerek nélkül. Seregnyi kérdésem lenne, mint pl: Nem vagyok elég jó neki a házassághoz? Csak zsarolni akar, mert ő mindenáron apa akar lenni? Időutazó abból a régi korból? :D Oké, befejeztem... Mi változik attól, hogy terhesen állok oltár elé, miben más? Ha eddig nem tetted, kérdezd meg tőle ezeket.

2022. aug. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesz ez el akkor sem, ha 3 gyereket szülsz is. Nem akar házasságot, csak nem meri bevallani, ezért találta ki ezt kifogásnak.
2022. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem kellesz gyerek nélkül, annak gyerekkel se fogsz.
2022. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elvenni ha terhes leszel se
2022. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Lapát.

N

2022. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!