Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen volt az esküvőtök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az esküvőtök?

Figyelt kérdés

2022. aug. 28. 21:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és utána a lakodalom és a nászút?
2022. aug. 28. 21:16
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Elmentünk ketten az anyakönyvvezetőhöz, ki se öltöztünk (a két tanú jobban ki volt öltözve, először azt hitték, ők házasodnak :D). Gyűrű nem volt, fogadalom nem volt, vendégek nem voltak, kimondtuk az igent, aláírtuk a papírokat, aztán mentünk haza.

Egyikünk sem házasságpárti, csak azért házasodtunk, hogy kedvezőbb adócsoportba kerüljünk (Németországban élünk).

2022. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
A vőfély árán megspórolható a nászút egy része :)
2022. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Nekünk nagyon szép hangulatú volt :) Mi imádtuk, számunkra tökéletes volt az esküvő. Gyönyörű helyszín, pont kellő mennyiségű vendég (60 főnek volt kaja, a szolgáltatókat is beleértve, szóval olyan 55 fő vendég volt talán? Kb, már nem emlékszem pontosan, de biztos, hogy 60-nál kevesebben voltak), az álomruhám, jó hangulat, finom ételek, csokiszökőkút (a menyasszony- azaz én :D - és a gyerekek legnagyobb örömére :D ), szóval minden szuper volt. Az anyakönyvvezető oda jött a helyszínre, szóval egyben volt minden, szép, rövid szertartás volt, nem volt benne sok flanc meg versolvasás meg kutyafüle, mondott egy rövid beszédet, kicsit megríkatott minket amikor az apáinkról tett említést (sem a férjem, sem az én apám nem élt már az esküvőnkkor), aztán gyűrűhúzás, aláírás és kész is voltunk. Ez után mentünk egy kört sétahajózni a vendégsereggel, fotózás meg köszöntések meg pezsgő meg minden volt közben, amíg az étteremben átrendezték a székeket a szertartásosról bulisra, és utána ment is a menet. Én imádtam :)

A nászút rögtön másnap kezdődött. Ez lenne az egyetlen pont, amin változtatnék ha újra kéne élnem az egészet, adnék magunknak 1-2 napot kiheverni a lagzit és józanodni. Így kb félrészegen ráncigáltam végig a férjem a reptéren, míg én röpke 2 óra alvás után gyorsan bedobáltam a legfontosabbnak ítélt dolgokat a bőröndbe és ellenőriztem, hogy minden iratunk meglegyen :D De végül is repültünk 18 órát, szóval volt időnk kipihenni magunkat, én gyakorlatilag az egészet végigaludtam. A nászút fergeteges volt, annak is minden percét imádtuk :) Különleges volt nagyon, Szingapúrba mentünk, nekünk iszonyat nagy élmény volt.


Egy percét nem bántam meg az esküvő-lagzi-nászút triumvirátusnak sem. Azóta a házasságunk is hasonlóan idilli, továbbra is szeretjük egymást, és most már a gyerekeinket is.

2022. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Kicsi polgári szertartás, csak a szűk családdal. Érzésre a végtelen boldogság maradt meg belőle, egy percet se feszengtem, és teljesen át tudtam magam adni annak az izgatottságnak és örömnek, hogy innentől az új, közös életünk kezdetét veszi. Romantikusabbnak találtam így, mint nagy násznép előtt.

Amiben hiányérzetem maradt viszont, és szeretnénk pótolni, az a kreatív fotózás és a templomi esküvő.

2022. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Olyan volt amilyenről álmodtunk:). December. Kicsivel karácsony előtt. Hatalmas pelyhekben esett a hó, volt feldíszített karácsonyfa a házasságkötőben. Összesen 17-en voltunk. Szűk család, pár barát, polgári szertartás, aztán éttermi ebéd, élet nagyságú mikulásfigurával és feldíszített karácsonyfával, ünnepi fali és asztaldíszekkel, színes égősorokkal, kaja, torták, halk zene, beszélgetés, karácsonyi hangulatban:). Hihetetlen, hogy Lassan már 11 éve volt:) Mindig ilyenre vágytam❤️ 36/N
2022. aug. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!