Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas nő vagy férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nő vagy férfiként gyakran van, hogy plátói szerelembe estek?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy csak úgy van valaki, aki számotokra érdekes, de nem tudjátok a másik viszonzza e felétek ugyanezt.


De komoly dolog úgysem sülhet ki belőle.


2022. aug. 30. 22:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%

Nekem van ilyen. Fiatal házasok vagyunk csupán, viszont van a munkahelyemen egy +10 évvel idősebb nő, aki valamiért nagyon vonzz. Jó ideig semmi nem volt, még csak nem is volt az esetem, aztán valamiért elkezdtem hozzá vonzódni. Van hogy átmegy, de van hogy ismét előjön.


Persze semmi sem lesz belőle, de a társaságát élvezem és olykor hiányzik is ha sokáig nem találkozunk.

2022. aug. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
El sem tudnám képzelni, hogy máshoz vonzódjak, másba legyek szerelmes. Eddig nem volt, és kizártnak tartom, hogy valaha lesz ilyen.
2022. aug. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

Van, aki tetszik vagy szimpatikus vagy hogy is mondjam... Látnék benne lehetőséget, ha szingli lennék, de a plátói szerelem kifejezés azért túlzás.


Eleve nem vagyok az a szerelmes típus, abba szoktam beleszeretni, akiről eleve sokat gondolkodom, fantáziálok még amellett is, hogy tetszik. Mivel ezt alapvetően én befolyásolom tudatosan és párkapcsolatban elvből elhessegetek minden ilyen gondolati spirált, nem jellemző, hogy valakibe belebolonduljak. Nem is volt ilyen a jelenlegi kapcsolatomban. A régiben igen, mikor már a végét járta és ebbe a mesevilágba menekültem. :D

2022. aug. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%

Azt nem mondanám, hogy szerelembe esek, de persze, elő-elő szokott jönni 1-1 ember kapcsán az a bizonyos bizsergés… és az első ember, akivel ezt meg szoktam beszélni, az a feleségem, röhögünk egy jót, és éljük tovább az életünket. És ez persze fordítva is így van.

Szerintem a legtöbb ember életében van ilyen, és nem attól leszel az erkölcs bajnoka, ha soha nem éreztél senki iránt semmit, hanem akkor, ha ennek ellenére nem teszed kockára az eddig évek, évtizedek alatt felépített életeteket másfél óráért. Arra baromi könnyű látatlanban nemet mondani, amivel még nem találkoztál, mint valós opció.

2022. aug. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
Az én életemben is van most egy férfi,az egyik ügyfél.Kicsit odavagyok most érte,de inkább csak erős vonzalom, fellángolás.
2022. aug. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Van, de többnyire nem csak plátói.
2022. aug. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerelembe nem. Olyan van, hogy valaki megtetszik, de nem foglalkozom vele különösebben, mert házas vagyok.
2022. aug. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

4

"elő-elő szokott jönni 1-1 ember kapcsán az a bizonyos bizsergés… és az első ember, akivel ezt meg szoktam beszélni, az a feleségem, röhögünk egy jót"


bizonyára egy "rendes" magyar feleség ezen csak úgy nevetgél, amikor a zura közli, h. megmoccant a farka/szíve másra... aha!

2022. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyakran van, akkor ott már nagy gond van a házassággal. Egy több évtizedes kapcsolatban ha előfordul ilyen 1-2 alkalommal,hát istenem, emberek vagyunk. De ha gyakran, akkor nem jó házasságban vagyunk.

Velem több évtized alatt kétszer fordult elő.

2022. szept. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Egyáltalan nem gyakran, hanem először fordul velem elő. Borzasztóan bánt, mert jó házasságban élek, es nagyon szeretjük egymást a párommal.

Ezt a plátói is tudja.

Nem érzek testi vágyat iránta, nem is az esetem külsője, hanem a lelke, a szelleme.. Szóval plátói. Kerülgettem, hesegettem a gondolatot jóideje, de sajnos nemrég rafinált módon tudtomra adta, hogy szeret, es nem fog lépni, na itt végem volt, a szívem.., szóval bőgtem. Nagyon össze vagyok zavarodva, es utálom ezt, hogy szeretem, vagy nem is tudom, hogy mondjam. Az egesznek semmi értelme. En hazas, ő elvált szingli, sajnos sokat látom, latni fogom azt is, ha társa lesz, márpedig lesz... Segítség! :'(''' Fogalmam sincs, hogy ezzel mit kell csinalni így még nem voltam. A mellkasom ég folyamatosan, es ez nekem csak bánat. Segítsetek hogy lehet ezt elapasztani vagy hog mondjam. Nem erezni ezt. Vagy valami mentális bajom van?

2022. szept. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!