Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Honnan jött az a tévhit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jött az a tévhit, hogy a házasság a feleségnek nyereség, a férfiaknak meg egyenlő a halállal?

Figyelt kérdés

Az összes nő legnagyobb álma, hogy feleségül vegyék, a férfiak ezt legszívesebben elkerülnék, de nagy kegyesen megkéri a kezét és belemegy. Ő utálja az egészet, a nőnek meg az élete pipa ezzel.


Ez honnan jött?


2022. szept. 1. 11:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
16%
Tapasztalatból.
2022. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
gyk inceljeinek mantrája
2022. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Hans Pötterman ***** válasza:
92%
Nem tudom, szerintem is egy megkeseredett baromság. Mi ugyan házasok mem vagyunk még,de leszünk, viszont az életünket együtt építjük évek óta. És nem, nem fosok attól,hogy ha neadjisten elválnánk évtizedek után, és kiforgat az asszony az utolsó szaros gatyámból is Ezt letisztáztuk,hogy azt is meg fogjuk tudni oldani sportszerűen, nem azon munkálkodva h semmizzük ki a másikat. Persze nem erre számítunk,de nem lenne akkora cucc ehhez se éretten hozzáállni.
2022. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
31%
Nősülj meg, megtudod...
2022. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem kötelező. A te szavaiból viszont annak tűnik.


És nem akar minden nő házasodni.

2022. szept. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%

Ki milyen szinten áll, mit látott otthon, milyen emberek veszik körbe.

Nem kell foglalkozni a véleményekkel, meghallgatod, aztán eldöntöd mennyire vonatkozik rád, mennyi az a tartalom amivel egyetértesz. Amivel nem értesz egyet, azon túllépsz, nem kell ráerőltetni a saját véleményed másra, és ami a legfontosabb, ne köss semmihez érzelmeket.


Én házas vagyok, sosem volt kérdés hogy van-e értelme egy házasságnak vagy nincs. Van aki azt mondja hogy a házasság csak egy papírdarab. Ez az ő véleménye, az ő világa, nekem ehhez semmi közöm. Nem fogok beleállni, nem fogom győzködni. Ő dolga, ha neki úgy jó, hát legyen.

2022. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
58%

2. Nem, nem a gyks incelektől ered, ezt csak te szeretnéd így látni.

20 éve is halottam már hogy ha jót akarsz ne nősülj.



Azok a férfiak mondják ezt akik nem akarnak alkalmazkodni egy nőhöz, vagy pláne egy gyerekhez.

2022. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
15%

Istenem mennyi itt az okos mindent tudó ember...


Aki nem házasodik az kb nem is szereti igazán a párját, és nem elkötelezett nem tervez hosszú távra...


Mert kb ezt mondjátok...


Had tudja már mindenki saját maga, hogy mit érez mi a véleménye és mi a jó.

2022. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%

Onnan, hogy a férfiak hajlamosak főnyereménynek mondani magukat, ha nem verik a nőt és nem isszák el az összes pénzt... ha már hazaad pénzt, akkor ő annyi mindent tesz a családért, és azért borzalmas neki a házasság, mert nem ugrálják körbe 24/7 és / vagy felszínesen választott feleséget. Pedig azért a legtöbbször a feleségnek sem cukorkaország álomvilággal a házasság, sokszor fikarcnyi tisztelet sincs, összes házimunkát ő csinálja... de persze az nem számít semmit, ha a pasi nem k...zik és nem alkesz, akkor nyereség a házasság.


Amúgy a házasság mindkét fél számára főnyeremény tud lenni, ha gondosan átgondolják, kit választanak házastársnak és mindketten TESZNEK is a házasság fennmaradásáért, "küzdenek" a kapcsolatért.

2022. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

Passz.


Mi 18 éve együtt vagyunk, Nem vagyunk házasok, van 2 gyerek, és minden tökéletesen működik.


A házasságot pedig van aki fontosnak tartja vagy kötelezőnek van akinek nélkülözhetetlen, elképzelhetetlen, van akinek nem.

2022. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!