Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a teendő ha feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha feleségem mostanában többször nagyon megvert?

Figyelt kérdés
2022. szept. 11. 18:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
34%
Mi volt az előzménye? Régebben is előfordult már?
2022. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos te fogsz börtönbe kerülni emiatt, úgyhogy csöndben tűrd, mert ha feljelented ki fogja a nyitni a kicsi száját, hogy te vered őt és az helyből 20 év szigorított még akkor is ha hazugság.
2022. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

Elsőként költözz el, azonnal, ha van gyerek, akkor vidd őt is.

Látlelet, minél előbb, és azzal bemenni a rendőrségre, és megtenni a feljelentést.

Tehát egész pontosan ugyanaz a menete, mint amikor a férj üti a feleségét. A jog nem tesz különbséget.

2022. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
22%
Jani bá' maga az? Tecus néném még mindig jól forgatja a botot, mi? Csattan is a bot kend bokáján, minden alkalommal amikor vendégségbe jönnek. Ami nem vicces.
2022. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%
Menj orvoshoz és a rendőrségre.
2022. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
akkor fordult elő mikor részegen autóval hozták különböző manuszok haza én pedig megkérdeztem, hogy ezt hogy gondolja és minek néz engem, és akkor mindig nagyon megvert mostanában sokat sírok emiatt
2022. szept. 11. 18:49
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben azonnal kidobnám. Egy házasságba ez nem fér bele. Ráadásul agresszív is.
2022. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
nem olyan egyszerű sajnos, azzal zsarol nem láthatom többé a lányunkat ha elmegyek, így kénytelen vagyok tűrni. rendőrségre nem mehetek, azt mondta akkor ő is megy hogy én bántalmazom őt és szexre kényszerítem
2022. szept. 11. 18:54
 9/28 anonim ***** válasza:
83%
6-os Ócska troll vagy, ennél sokkal kifinomultabban kellene.
2022. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%

Azzal zsarol aha

Ezt már hallottuk

2022. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!