Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, hogy egy férfit így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy férfit így korlátozzon a felesége?

Figyelt kérdés
A hétvégén volt egy születésnapi buli, az egyik barátom lett 40. Ott volt ugye több ismerőse is. Volt egy tök jófej pasi, ő elvileg az egyik kollégája a haveromnak. Olyan este 11 fele már kezdtünk úgy jól lenni. Erre a felesége odament hozzá így kicsit ölelkeztek, egy csók, aztán a nő egy picit hátralépett és mondta neki, hogy “Szerintem már nem kellene többet innod, mert tudod hogy holnap reggel van dolgunk!” erre a csávó csak annyit mondott, hogy “Igazad van, ez az utolsó söröm” utána a nő megint megölelte, és elkérte a kocsikulcsot, hogy biztonságban legyen nála, meg úgyis ő vezet hazafelé. Persze ezt viszonylag diszkréten intézte a nő, csak ott álltam mellettük. Miért kontrolálja így a férjét? “Ne igyál, add ide a kocsi kulcsot, stb”. Ez szerintem nem normális, és a pasinak ki kellett volna állnia magáért, hogy de igenis ő még inni akar, vagy valami.

2022. szept. 15. 11:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Nem hiszem, hogy rosszat akart a nő, inkább biztonságot mindkettőjüknek.
2022. szept. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha diszkréten csinálta a nő, akkor normális.
2022. szept. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Az nem korlátozás, hogy elmondod a véleményed, vagy elkérsz valamit.
2022. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy komoly párkapcsolatban meg egyrészt nem csak saját magadra nézve van következménye a döntéseidnek, másrészt ha számítasz a párodnak, akkor ő azt is szívén viseli, hogy veled egyénileg mi történik. Ha eltűnik az a kocsikulcs, vagy másnap reggel feladat van, de a pasi még ébredéskor is részeg vagy hulla másnapos, az senkinek sem jó.
2022. szept. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi kivetnivaló nincs. Vannak olyan férfiak (és persze nők), akikkel egy bulin nagyon el tud szaladni a ló.
2022. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy történt, ahogy leírod, akkor a nő full normális volt. Másnap reggelre programjuk volt, amire emlékeztette, így másnap nem lesz hiszti, veszekedés, vagy újabb lemondott program. A férj is teljesen rendben reagált, a sört még befejezte, még pár kört beszélgetett is. Tök oké 🤷🏼‍♀️ A kulcs meg minek maradjon a férfinál, ha a nő vezet? Vagy mégis hogy kellett volna máshogy elkérnie? :D

Teljesen korrekten, normálisan kommunikáltak egymással. Semmi kivetnjvaló nincs ebben. Az, hogy te inkább innál tovább, az a te dolgod.

2022. szept. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Ezt én sem értem teljesen, hogy mi ezzel a probléma. Én sose korlátoztam a férjemet. Akkor iszik amikor akar, oda megy ahova akar stb. Viszont, ha iszik akkor általában én vagyok aki vigyázik rá és szól neki, hogy itt a vége a dolognak. Augusztus végén volt egy nyárzáró buli a haverokkal ami egyben tejfakaasztó is volt a kisbabánk miatt. Szerencsére nem kellett messze mennünk, csak szembe az utca másik oldalára. Én haza jöttem a kisbabával, viszont reggel 5-kor még nem ért haza. Gondoltam rájuk nézek, hogy az asztal alá itták magukat vagy mi van. Aztán mondta a férjem, hogy de jóhogy átmentem érte, mert olyan részeg volt, hogy amíg átbotorkál a járda másik oldalára az lett volna egy óra még. Szerintem ebben semmi rossz nincs. Vigyázunk ilyenkor a párunkra. Ismerek olyanokat, akik tényleg rövid pórázon tartják a párjukat. Nem engedik el a haverokkal sehova, nem ihat alkoholt stb. Na ez a bekorlátozás.
2022. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem láttál még korlátozó nőt. Ez tök normális volt. Nyilván tudják, hogy a pasi hajlamosabb belefeledkezni a bulizásba, ezért a nő figyel a hétköznapi feladatokra. A "szerintem nem kellene már többet innod" is egy józan véleménynyilvánítás, érvvel alátámasztva, nem egy parancs. Az is felelősségteljes döntés, hogy a sofőrnél van a kocsikulcs, és az vezet, aki nem ivott.
2022. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Igaza volt a nőnek, ebben semmiféle korlátozás nem volt.
2022. szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a korlátozás?
2022. szept. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!