Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, hogy egy férfit így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy férfit így korlátozzon a felesége?

Figyelt kérdés
A hétvégén volt egy születésnapi buli, az egyik barátom lett 40. Ott volt ugye több ismerőse is. Volt egy tök jófej pasi, ő elvileg az egyik kollégája a haveromnak. Olyan este 11 fele már kezdtünk úgy jól lenni. Erre a felesége odament hozzá így kicsit ölelkeztek, egy csók, aztán a nő egy picit hátralépett és mondta neki, hogy “Szerintem már nem kellene többet innod, mert tudod hogy holnap reggel van dolgunk!” erre a csávó csak annyit mondott, hogy “Igazad van, ez az utolsó söröm” utána a nő megint megölelte, és elkérte a kocsikulcsot, hogy biztonságban legyen nála, meg úgyis ő vezet hazafelé. Persze ezt viszonylag diszkréten intézte a nő, csak ott álltam mellettük. Miért kontrolálja így a férjét? “Ne igyál, add ide a kocsi kulcsot, stb”. Ez szerintem nem normális, és a pasinak ki kellett volna állnia magáért, hogy de igenis ő még inni akar, vagy valami.

2022. szept. 15. 11:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy nős ugye,kedves kérdező? :-))
2022. szept. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem korlátozás.
2022. szept. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
A kerdezo egy maradi kis csori incel.
2022. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
24%

Nálunk a haveri társaságban van egy srác, aki max 2 sört ihat egy bulin, és ha a barátnője ott van, és mondjuk meghívnánk a srácot vmire, akkor mindenki előtt hangosan mondja h nem ihat többet.

Múltkor meg nem engedte el velünk mert előtte lévő alkalommal nem ért a megbeszélt időpontra haza. De ez úgy nézett ki h rámírt a csaj h mekkora tirpákok vagyunk h nem "engedtük" haza a havert és hogy cserébe "nem fogja elengedni" a következő alkalommal. És valóban így lett, utána többször is hívtuk és ilyen olyan ürüggyel nem jött. Nem is tudta h a barátnője elmondta nekünk az igazi okot.

Na ez a gáz sztem.

Ami le van írva a kérdésben az diszkrét normális megoldás, sztem így kéne kezelni a dolgokat.

2022. okt. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!