Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A középkorú emberek nagyrésze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A középkorú emberek nagyrésze tényleg csak házasságon kívül szexel?

Figyelt kérdés
Egyéb sincs a fórumon csak hogy a hosszútávú házasság szexmentessé válik és mindenki vagy szeretőt tart vagy prostizik vagy válik. A házasság akkor tulajdonképpen ma is csak egy gazdasági közösség és a szexet máshol keresik az emberek?

2022. szept. 21. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Az emberek azzal élnek szexuális életet, akivel lehetőségük van ra. Van, aki a házastársával. Van, aki a szeretőjével, párjával, stb.


Általában vallásos közösségekben van jelentősége annak, hogy a szex házasságon belül, vagy kívül történik-e.

2022. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Mindennek az eleje tök érdekes, van benne varázs. Akik rommá szexelték magukat az első pár évben, azoknak a többsége ráun. Unalmas, esti 8-órás programmá válik. Legalább is az egyik fél még pörög, a másiknak már inkább kényszer, szorozva a már előbújó vagy meglévő tüskékkel. Aztán vannak akiknél az elején sem volt sok, itt is az szokott lenni hogy az egyik fél többet szeretne, a másik félnek meg terhes az egész szex. Itt is csak idő kérdése a prostizás/szeretőzés/válás.


Minden esetben ott van elrontva a dolog, hogy nem párválasztás a párválasztás, hanem párpróba. Ki merem jelenteni, hogy 10 házasságból 9-ben egy csomó dologban különböznek, amiről az elején még azt hitték hogy így érdekes a kapcsolatuk. 10/9-ben a libidók sem azonosak. Majd idővel lehet hogy változnak, de általában nem egy irányba.

Az is tény, hogy 40 felett házasságban, gyerekekkel a szex már huszadrangú, ennek több oka is lehet. Fáradság, időbeosztás, eltűnt libidó, eltűnt érzelmek, bármi.


Engem sosem győztek meg azok, akik itt előadják hogy ők 98 évesen is fülig szerelmesek, napont 3X szexelnek, és Istenként néznek fel egymásra. Oké, lapozzunk, a valóság nem ezt mutatja, egy fecske meg nem csinál nyarat.

Nézzünk szét a 4-es férfiak világában, szinte mind a falat kaparja hogy végre már szexhez jusson. Ha olyan szuperek a kapcsolatok, a házasságok, akkor elvileg erre nem lenne szükségük, mert a feleségek partnerek lennének. Ezzel párhuzamosan 40 feletti nőktől még nem hallottam hogy hú de jó lenne szexelni. Sőőőőt, inkább azt hallom hogy inkább maradnának egyedül, semmi kedvük izzadni egy férfi alatt.


Jó, ne is menjünk bele az ok-okozatokba, a lényegen az ég világon semmit sem változtat.

A kérdésre szerintem ki lehet jelenteni, hogy 40 feletti házasságokban tragikus a szexualitás helyzete.

2022. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Milyen fórumon?

Aki meg van elégedve az életével, az nem jár fórumokra panaszkodni.

Ilyen egyszerű.

Ha elmész a fogászatra, ott mindeki a fogára panaszkodik. Akkor most mindenkinek baj van a fogával?

2022. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Nők 35 felett gyerek nélkl is anyukák lesznek. Nem kell nekik mar semmi, a ferfi meg csinaljon amit akar. Kinek lenne ehhez kedve?!
2022. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Úgy lenne korrekt, hogy ha házasságban vannak, de csak házasságon kívül megoldható a dolog, akkor inkább váljanak el.
2022. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

3. Ez amolyan 50Fillére magyarázat. Gondolj bele, mennyi ember nem jár fórumozni mert nincs ideje. Mennyi ember kamuzik arról, hogy neki mennyire király a kapcsolata.


Nézz statisztikákat, ismerkedj random emberekkel, beszélgess. Aztán majd derengeni fog a valóság. Oké, tegyük félre a fórumokat. Csak a saját környzetemet nézem, ott is a 35-60 éves korosztályt. Nos csak a nagyobb családban konkrétan mindenki elvált. Tudom, és nem hazudok, a szex miatt.

A kollégáim körében legalább a fele elvált, a házasok többségénél meg nincs szex. Volt olyan is, aki azzal jött hogy náluk mindig izzik a lepedő, majd pár évre rá elvált. Bevallotta, hogy ciki lett volna azt mondani hogy fél évente szexelnek.


Szóval ez a fórumos meg fogászatos hasonlat szép megfejtésnek tűnt, de hamar el is süllyedt.

2022. szept. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

6. Szóval mindenki megtalálja a párját, csak nem éppen a hozzáillőt.

Mélységesen reménytelen a helyzet.


(Ismeretségi körömben is 2-3 évig húzták.)

2022. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Középkorúként nem szexelek házasságon ill. kapcsolaton kívül, többek között magamban hűséget is fogadtam. Nálunk pont forditott a helyzet, mert neki vannak gondja igy ritka a szex vagy nem is megy. (Ő a ffi). Nem az unalom a gond, mert nem vagyunk régóta együtt. Eddig mindig megkaptam hogy hagyjam ott, ha én meg kivánom még a szexet, mert igy ki fogok keszülni. Úgyhogy en is kamuzom, hogy minden rendben. Eszemben sincs emiatt elhagyni, minden más tökéletes. És közepkorúkent már nem a szex a legelső fontos, + megoldható egyedül is.
2022. szept. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8. Ja megoldható, de nekem ez elég unalmas és a 15 éves koromat idézi. Házas férfiként azért mást remélne az ember, főleg ha nem is tróger. Egyébként ez a nagy hűség is egy f*szság, mondom ezt úgy, hogy 1X sem léptem félre.


Abba belegondoltál, hogy pont az a része marad ki az életünkből, ami az egyik legjobb, legélvezetesebb dolog?

A szavaidban a beletörődést érzem, ne vádolj, én is ilyen vagyok! :)

2022. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Remélem hogy nem …

Sokszor töprengünk a párommal mások hogy képesek együtt élni szex nélkül. El sem tudom képzelni . Én 37 vagyok párom 49 . Havi olyan 10-11 alkalommal együtt vagyunk , zsúfolt hónapban mondjuk 7 szer. Ha emellett még félre jár hát nem bennem a hiba ill nem az én húzódizásomban :p 20 éve vagyunk együtt egyébként . Ha nem nyúlna hozzám 2 évig mint sok ismerős mondja hogy 3-4 havonta 1 …szerintem már nem lennénk együtt . Nyilván más ha egészségügyi a gond , de arra meg vannak megoldások . Szóval elég szomorú , hogy ez milyen sok párnál probléma . És igen elég sok pasi tart szeretőt és nem válik el mert amúgy minden ok . Meghát ott vannak a gyerekek … Ezt egy férfi ismerősöm mondta . :p

2022. okt. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!