Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyiket választanád? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád? Egy házasság amibe megvan minden,de a szerelem,nemi élet elhalványul,vagy kockázat és boldogság?

Figyelt kérdés

Gyerekek mellett megvan mindenünk. De 10 év után valahogy nem érzem azt a szerelmet mikor igazán az tud lenni az ember,mikor sikerül együtt lenni a vágy az megvan akarjuk egymást.

De az együttlétek száma és sajnos a hossza is csökkent.. Én úgy érzem többre vágyok. Hiába beszéljük meg havonta a problémát még se sikerül változtatni.

Nem akarok megcsalást,se házasság bontást,de sokszor érzem magam kifacsartnak e téren és őszintén szólva a legrosszabb nincs hova menni egyikünknek se nagyon ha történne is valami..

És ez talán a legrosszabb hogy manapság ha szét akar valaki menni a másikkal az anyagi gond a legnagyobb ok ..de boldogtalanságba élni.. talán még rosszabb?!

Egyszerűen csak hiányzik a sex reggel és este ,az együttlétek,a szimplán csak úgy ölelés..:/



2022. szept. 22. 06:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Tekintve hogy haboru es szegenyseg jon vagy 10 evig, ugy egy normalis ellaposodott kapcsolatban jobb. Kezdenek vm hobbit ami elteteli a figyelmem. Ha elvalsz, ugyanugy nem lesz senkid, mert nincs penzed marpedig akar ferfi vagy akar no, kell penz az ujrakezdeshez ( szepitkezes, programok, kevesebb stressz). Ha szegeny leszel es a valassal uj problemak jonnek az eletedbe, akkor azokkal leszel elfoglalva es tovabbra is maganyos leszel.
2022. szept. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Esetleg szállj le a földre.

10 év után nem fogod azt érezni, amit egy pár hetes kapcsolatban, ahol még tombolnak a hormonok. Ha te erre vágysz, akkor lesz még vagy 3 házasságod, meg egy focicsapatra való gyereked, csak mindegyik mástól.

A szimplán csak úgy ölelés miért hiányzik? Hát menj oda, és öleld meg! Rövidebb a szex? Tippelek, te vagy a nő, ugye? Nem beszélni kell a szexről, hanem csinálni. Addig ne engedd betenni, amíg te el nem élveztél egy kis pettingtől. Utána nem fog zavarni az se, ha két perc alatt elélvez.

Boldogtalan vagy? Szerinted az a boldogság, ha heti hétszer szét vagy kefélve? Te se gondolod komolyan. A boldogság belülről jön, és nagyban függ tőled, a hozzáállásodtól.

Ezért van ennyi válás, mert mindenki egyből bedobja a törölközőt, és fut válni, mert nincsenek már pillangók a gyomrában, ha meglátja a párját. Illúzióromboló leszek, de a házasság és a család nem csak a szerelemről szól. Magától meg nem fog működni, és az állandó panaszkodás se segít. Nagyon sokszor a beszélgetés a legjobb megoldás, de a tüzet csak akkor tudod ébren tartani, ha csinálod. Te. Te csinálod. Az se a legjobb megoldás, ha egyfolytában a másikat osztod, hogy te mit vársz el. De te min javítottál az elmúlt években?

2022. szept. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%

Az ilyenek szokták vagy 3-4 alkalommal házasodni.

Ostoba és együgyű, tipikus nő, jó dolgában nem tud magával mit kezdeni.

2022. szept. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sose házasodnál újra és sose én voltam az aki megcsalta a másikat! És nem is ez a terv..☝️
2022. szept. 22. 07:22
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

Mi az, hogy “tipikus nő”? Az ilyen jellegű kérdések 90%-a férfiaktól szokott íródni. És jellemzően ők tartanak szeretőt vagy járnak fizetőshöz, nem a nők.


Szerintem 10 év után sajnos teljesen normális, hogy így érzel. A legtöbb kapcsolat ennyi idő után ellaposodik, rutinszerűvé válik. Vannak olyan beállítottságú emberek, akik pont ezt a langyos vizet szeretik, ebben érzik biztonságban magukat, de vannak, akiknek kellenek az impulzusok, az intenzív érzések, élmények az életben. A hosszú kapcsolatok nem az ilyen embereknek kedveznek. Ha megpróbáltatok már mind a ketten javítani a dolgokon, de semmi változás nem történt, akkor mondd meg neki kerekperec, hogy neked szükséged van intimitásra, szexre, és ha minden igyekezeted ellenére tőle nem kapod meg, akkor keresel mást. Fő az őszinteség.


Az meg, hogy nem lenne hova mennetek…hát, erre nem tudok mit mondani. Ezért nem egy házasságra kell alapozni az életet. Szerintem legokosabb dolog a házasság messziről elkerülése, de ez csak az én véleményem.

2022. szept. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

#4

Tehát jön egy új szerelem, minden szuper, de ő házasodni akar, te meg nem, és ezért szakítotok. Jól értem?

Csak mert nem mindig minden alakul úgy, ahogy tervezed.


De a papír nem érdekes, látom, hogy nem érted a lényeget. Lehet új kapcsolatod. Először persze, hogy szerelmesebb leszel, mint most. De ott eljön az az idő, mikor a rózsaszín ködöt váltják a szürke hétköznapok. Szakítasz, aztán jön a következő. És ezt újra és újra.


Vagy most leszállsz a földre, és abból hozod ki a legtöbbet, amid van. Például élvezed, hogy van egy támogató családi háttered, és tudsz új szakmát tanulni. Vagy élvezed, hogy biztos fedél van a fejed felett, és álomotthont varázsolsz. Vagy élvezed, hogy vannak gyerekeid, és velük te is gyerek lehetsz. Élvezheted, hogy egészségesek vagytok, és tudtok túrázni meg teniszezni, például. Élvezheted, hogy van egy párod, akit bármikor meg tudsz ölelni, hozzá tudsz bújni, meg tudod lepni egy aprósággal, be tudod húzni a zuhany alá, akinek érdemes magad kicsípni egy hétköznap délután is.

De persze leültetheted minden héten, és egy órán át magyarázhatod neki, hogy mi hiányzik. Legalább meggyőzöd róla, hogy a házasságotok mennyire xar, és beadja ő a válást, mert ettől ő is csak boldogtalan lesz.

2022. szept. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

“Először persze, hogy szerelmesebb leszel, mint most. De ott eljön az az idő, mikor a rózsaszín ködöt váltják a szürke hétköznapok. Szakítasz, aztán jön a következő. És ezt újra és újra.”


Csak azt a részletet felejted el, hogy nem minden házasság ugyanolyan. Lehet valakik 10 év után is ugyanúgy kedveskednek egymásnak, ölelgetik egymást, rendszeresen szexelnek, de lehet a kérdező hiába tesz meg mindent a párjáért, ha a párjától nem kap semmit vissza, akkor egy idő után ő sem fog energiát belefektetni. Most akkor élje le így az életét? Egy rideg, érzelem- és szexmentes házasságban? Ja, de legalább van fedél a feje felett! Igaz nekem is van és még csak házas sem vagyok :) Amit te leírtál, azt hívják megalkuvásnak.

2022. szept. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%

#7:

Te olvastad, amit írtam? Vagy csak eddig?

A kérdező semmit nem írt a párjáról, igazából semmit se irt a házasságaról, csak azt tudjuk, hogy uncsi a szex, mert nem azt érzi, mint eleinte, és nem tud válni, pedig szeretne, mert boldogtalan. Hát bocs, de ennyiből nem fogom lehúzni a férjét, hogy mekkora ez meg az, mert tényleg semmi se derül ki.

Az se, hogy a kérdező tesz-e egyáltalán bármit.

Ezért írtam, hogy ez pont a helyzet, mikor az állandó "ülj le, beszélnünk kell" inkább ront a helyzeten. Egy ilyen beszélgetés után kinek van kedve szexelni? De úgy őszintén! Egy életre oda a romantika.

Ez az az eset, amikor tenni kell. Nem kell a másikra várni! Szexelni akar? Oké, dobja be a marketing elsőszámú szabályát: keltsd fel az igényt, aztán elégítsd ki! A legtöbb férfit nem nehéz rávenni a szexre. Ha igen, akkor meg ideje észrevenni, hogy komoly gond van a kapcsolattal, és a szex hiánya csak a következmény. Ugyanez ugyanúgy érvényes fordított nemekkel is.

2022. szept. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Hiába beszélitek meg a problémát, ha nem tesztek semmit, hogy megoldódjon, akkor nem ér semmit
2022. szept. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
10%
#8 ja, csak az is elég vágyromboló, ha a férjed nem esik neked magától, hanem neked kell mindenféle bűvésztrükköt bevetned, hogy szexeljen veled. Kéne a francnak ilyen kapcsolat. És amúgy írta a kérdező, hogy rendszeresen megbeszélik a problémákat, de nincs változás. Gondolom akkor a férj részéről nincs.
2022. szept. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!