Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hosszútávú kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávú kapcsolatban honnan tudod, hogy szerelmes vagy?

Figyelt kérdés
2022. szept. 30. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érzed
2022. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Várom haza szeretem a közelségét hogy itt van velem.Az összenézés és tudjuk mit akar gondol érez a másik.Nem kell magam megjátszani előtte a rossz oldalamat is ismeri és még igy is szeret.Kiélhetem vele minden sexuális vágyam szégyen nélkül.Ha megbánt bocsánatot kér és próbál változtatni.És persze ez forditva is ugyanez részemről.Mert mi együtt akarunk lenni.És tudjuk mindketten hogy ezért tenni kell.Ha már csak az egyik fél nem igy áll hozzá akkor a másik hiába tesz meg mindent belefárad.
2022. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Én onnan, hogy bármennyi időt töltök vele, sose unom a társaságát, és ha nincs mellettem hiányzik. Érdekel minden kis apróság vele kapcsolatban. Ha boldog, én még boldogabb vagyok.
2022. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Azért a szerelem érzését elég nehéz összetéveszteni bármi mással. Hosszú távú kapcsolatban meg nem vagyok szerelmes. Sosem voltam. Kb fél évig tart nálam a szerelem, után átalakulnak az érzések.
2022. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Hogy ugyanazt érzem még most is mint a legelején
2022. okt. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy erőt merítek a lényéből, olyan bensőségesen, mint senki mással.
2022. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pillangókat érzek még így 10 év után is. Ha nem így lenne már rég mással lennék.
2022. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen érzem. Össze sem téveszthető semmilyen más érzéssel.
2022. okt. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Alig várom, hogy haza érjek és megöleljem. Nap közben sokat gondolok rá.

Én a páromat minden nap szeretném választani, nem pedig egyszer egy életen át. Így minden nap mikor neki adok jó éjt puszit vagy megkérdezem milyen napja volt őt választom. Ha nem akarnék vele lenni akkor nem őt választanám.

2022. okt. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!