Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, ti ilyen ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti ilyen ajándéknak örülnétek?

Figyelt kérdés
Szóval a férjemmel most október 8-án lesz 10 éve, hogy összejöttünk. Megbeszéltük, hogy valami kreatív dolgot adunk egymásnak. Mivel a férjem autószerelő és van egy saját szervize, ezért arra gondoltam, hogy újra alkotom neki azt a tipikus pucérnős naptárat ami minden szervizben van, de nyilván csak az irodájába teszi majd ki, ahova kb csak én mehetek be rajta kívül. Szóval a barátnőmmel tegnap is elmentünk fotózni és megvannak a képek, csak gondolkozom, hogy szerintetek ez jópofa-e. Igazából monokini a max, teljesen meztelen nincs. Meg úgy csináltuk, hogy pl nyári hónapokhoz ilyen koktélos, vizes hajas képek, télinél egy sállal játszottam meg stb. Ti mit gondolnátok erről? Tetszene nektek? 32N

2022. okt. 3. 09:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nagyon tetszene.
2022. okt. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Azért az nem úgy van, hogy csak te jársz be az irodájába...
2022. okt. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
#2 de, mert van egy előtér, ott “fogadja” a dolgozókat esetleg ügyfeleket és van egy hátsó kis iroda ahova csak ő megy be, meg néha én.
2022. okt. 3. 09:23
 4/24 anonim ***** válasza:
31%
Háááát, nem tűnik ez olyan jó ötletnek. Téged amúgy is sokszor lát így, a barátnődet meg miért nézegesse félmeztelen állapotában? Ráadásul ha valami paréj mégiscsak besunnyog az irodájába a képeid nagyon hamar az internetre kerülnek, sajnos - ez egy ilyen kis beteg világ.
2022. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
8%
Nem nagy szám...45f
2022. okt. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%
4. egy autószerelőről van szó...
2022. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
10%

6.


...és ez miért is fontos? Ők speciális esetek, vagy mi?

2022. okt. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
34%
Még ott is téged nézzen?
2022. okt. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
7, sztem arra gondol, hogy proli. És ha a kérdező magától ilyet ad neki, akkor tényleg mindketten prolik.
2022. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

#4

Szerintem a barátnője nem szerepel a képeken csak elkísérte a fotózásra.

2022. okt. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!