Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha kevés a szex lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kevés a szex lehetséges hogy félrelép?

Figyelt kérdés

3 pici gyerekünk van, a legkisebb 6 hónapos. Eddig úgy erzem működött minden. Persze az együttlétek a terhesség stb alatt nyilván nem volt olyan gyakori. Most a 3. baba után örülök hogy visszatért a libidóm. Viszont nem érzem hogy a párom is örülne ennek. Nem voltam/vagyok az a fajta aki sokszor kezdeményez, persze ilyen is van, de inkább össze szoktunk hangolódni és úgy indul be a dolog. De mostanában ez egyre ritkább. Úgy erzem hogy rá kell erőltetni magam, és ezt nem szeretem sokáig csinálni. Volt olyan hogy napokig nem találkoztunk, és rengetegszer eszembe jutott milyen jó lesz egyútt, kb nonstop kívántam, és erre mikor ott az alkalom semmi nem történik. Lehet nekem kéne a lényegre térnem határozottabban?

Az életünk nem könnyű, sokat dolgozik, keveset alszunk, de annál nagyobb szükségem lenne a kikapcsolodasra. Mindegyik szülés után visszafogytam rögtön, csinosnak gondolom magam, probalom nem elhagyni magam hanem igényesnek lenni kisbaba mellett is. Nem tidom mi lehet a gond


2022. okt. 13. 00:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Es a lényeg hogy tök szánalmasnak érzem magam hogy itt vagyok nagyjabol kiéhezve és szerintem egy csomó ferfi örülne ha ilyen lenne a felesége gyerekek mellett, és erre ő meg nem foglalkozik a dologgal. Nyilvan az jutott eszembe h más lehet neki a képben, mert nm tudom mi lehet a baj. Amikor kezdeményezek akkor nem tereli a dolgot, de magátol soha nem jut eszébe. De van olyan h kezdeményeznék de egyszerűen azt érzem hogy nincs kedve, nem jön reakció a dologra, és így én se erőltetem tovabb. De ha nincs igazam segítsetek hogy mi lehet a baj.
2022. okt. 13. 01:04
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

A leírásod nem tudom, hogy jön a kérdésedhez, hiszen nem az a gond, hogy te nem tudsz vele szexelni, és nem kapja meg, amit akar, hanem nem kezdeményez nálad.


Három lehetőséget látok.


1. Túl stresszes a szexhez. Bár ez nekem nem tűnik logikusnak, hiszen a szexualitás jó kikapcsolódás. De ettől függetlenül érthető, ha a libidó lejjebb megy, ha erős nyomás alatt van.

2. Nem jössz be neki annyira.

- eleve nem voltál kifejezetten esete sosem.

- az utóbbi időben változott az ízlése valami miatt.

3. Van neki más.


Nem vagyok házas ember, így nem vágom a dolgot. De az biztos, hogy ha nekem lenne egy olyan feleségem, aki tökéletes nekem, akkor nem hagyna alább a szexuális vágyam. Kezdeményeznék nála.

2022. okt. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Lehet ő is fáradt nagyon , esetleg vmifele undor hogy szultel.. nem tudni.
2022. okt. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen igazad van igazábol az a baj hogy nem kezdeményez, én pedig inkabb azt várnám, de ugye azért mert eddig is így volt. Lehet hogy stresszes fáradt, voltak vitaink is ez biztos, de utana ha sikerült megbeszélni minden visszaállt. A 3. is gyerek is megfogant valahogy, nem volt ezzel gondunk eddig.
2022. okt. 13. 01:25
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

3 gyerekkel hogy lehet itt tartani, beszélgetni nem szoktatok? Nyilván keveset, ha napokig nem találkoztok, de azért kellene, és nem csak a szexről, hanem hogy hogy van, mi van vele. Gondolom dolgozik, hulla fáradt mire hazaér, de attól még nem vagytok robotok, azért mert kellene szexelni még nem fog, ha az alvást éppen többre értékeli.

Olyan egyszerű lenne feltenni a kérdést, hogy mostanában keveset szexelünk, soha nem kezdeményezel, van -e valami baj.

2022. okt. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem alszik eleget, a szexet se fogja úgy kívánni. A túlhajszoltság mindenképp káros.
2022. okt. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6. Igen ez így van! Napközben kívánom a szexet, estére meg alig élek, ha van is szex, kudarcba fullad a részemről.
2022. okt. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy olyan embernek szültél három gyermeket, akit nem ismersz, nem tudsz vele beszélgetni, ez különös.
2022. okt. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak egy részének libidója is csökken idővel. Különösen 3 gyerek után. Ebbe bele kell nyugodnod, nem sokat tehetsz ellene. Én ismerek olyan párt, hogy a nagyobbik, óvodás korú gyerekük mindig kettejük között alszik az ágyban, mert máshol nem hajlandó, így viszont soha nincs szex. Ettől még maga a kapcsolat tökéletesen működhet.
2022. okt. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Érzed ugye, hogy ennek 3 kimenetele lehet?


- Lelép.

- Meghal.

- Társasmagány.

2022. okt. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!