Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fiúk és férfiak ti megbántátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak ti megbántátok, hogy a párotok kb. egy 10-15 évvel idősebb tőletek? Hogyan élitek meg a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés

Hány evésen jöttetek össze? Hol tartotok?

Elsorban olyan válaszok érdekelnek, ahol nagyon fiatal volt a fiú.


Nagyon köszönöm, ha fog rá jóindulatú válasz vagy saját történet vagy tapasztalat érkezni.



2022. okt. 13. 01:50
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
A párom 6 évvel idősebb nálam. Már ez is sok mert ő pont akar már gyereket én meg pont nem, ezért lesz vége.
2022. okt. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Mivel én soha nem akartam feleség-gyerekek életformát, megjegyzem ez sok nőnek bejött, így mindíg extrém korkülönbséges bnőim voltak. Jó is volt mind, amíg szét nem mentünk, 3-7 éves kapcsolatok voltak. És nem a más életszakasz és ilyen hasonló hülyeségek miatt mentünk szét. Egyszerűen kihült, ellaposodott és kész. És ez a mai világban nagyon sokaknál ugyanígy van, cssk ők belemásztak a mókuskerékbe, pénzhajtás, házasság, gyerekek, hitelek = kényszer-vagyonféltés-párterápia és egyebek miatt küzdenek, boldogtalanok és x év múlva idegroncsok.
2022. okt. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig idősebb barátnőim voltak. Egyetlen kivétellel soha nem a korkülönbség miatt lett vége. Ugyanolyan okok vannak szakításkor mint bármelyik másik párkapcsolatban.

Mint mondtam egyetlen kivétellel.

2022. okt. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Mint a 3. esetén.


Nekem is mindig idősebb barátnőim voltak 10-15-20+ évvel. És ezek évekig tartottak.

Volt egy kivétel, aki 2 évvel volt csak idősebb, de vele csak olyan "izé" volt az egész.


Egyik esetben sem bántam meg, és azért lett végük, mert vagy betett a sors, pl.: az édesanyja lerobbant, és odaköltözött 300+ km.-re, vagy volt, hogy ő már gyereket akart, de volt ahol kevés voltam anyagilag, hiszen egy egyetemista srác nem éppen alkalmas társ egy 30 éves lakáshitelre.

2022. okt. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak 3, ill. 2 évvel idősebb nők voltak társaim hosszabb ideig. Nekem néha eszembe jutott, hogy milyen lenne egy 5 évvel fiatalabb csajjal mondjuk? (A kapcsolat). De nem ezekért lett végük. 1x lefeküdtem egy 12 évvel idősebb nővel, nem volt az esetem de remek volt. Régóta ismertük egymás de váratlan jött az egész. Nagyon szenvedélyes volt. Most így 28 évesen is nagyon bejönnek az ápolt elegáns 35-40 körüli nők. Csak sajnos a legtöbb már házas gyerekekkel. Biztos van ahol már nem igazi a szex, de ezt nem olyan egyszerű kideríteni. Nem tudom hol ismerkedhetnék ilyen hölgyekkel.
2022. okt. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!