Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Leélni egy életet boldogtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leélni egy életet boldogtalan házasságban? Eggyütt maradni a gyerekekért? 32 éves éves vagyok, azt hiszem még túl fiatal ehhez. Boldogtalan vagyok a házasságomban, és egyedül kevés vagyok a megoldáshoz. Nagyon összetett és sokrétű ez a probléma.

Figyelt kérdés
Azt sem tudom hol kezdjem.. a férjem totálisan a "beleszarok mindenbe" stílust képviseli. Már elnézést...úgy érzem biztosra vesz engem, a családot, mindent..már megvan mindene és valóban megvan mindenünk, úgy érzi nem kell energiát tennie se a kapcsolatba, itthonlétbe stb. Én így látom.Eljár dolgozni, rendesen hazaadja a pénzt, de ezen kivul nem sok..magányos vagyok. Úgy érzem csak szeretet morzsákat kapok tőle, napközben semmi odafigyelés, gyengédség, de este elvárja a szexet...azt is rengetegszer jeleztem, hogy nekem a szex igy nem jo..semmi előjáték,kb előkapja a farkát és elvárja a kényeztetést és a szexet. Utána engem is kielégít, de nem ez a lényeg, hanem semmi érzelem nincs benne. Azt mondja ő nem olyan típus....akkor miért nem tesz érte? Szex közben hozzám sem ér, nem csókolózunk soha, mintha csak az elélvezése lenne a cél. Nem erről akarom, hogy szóljon.

2022. okt. 14. 00:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
95%
4: Most akkor vállalkozásOK vannak a családban vagy állásban vagytok???
2022. okt. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
95%

ez nézőpont kérdése.. nekünk pasiknak is megvan a magunk kritikája :D maradjunk annyiban.

Próbáljátok megbeszélni.. kevesen próbálják meg még ezt is. Én apám sztem utoljára 20 éve beszélt az érzelmeiről.

2022. okt. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
91%
sajnálom a helyzeted, én férfi oldalról el tudom képzelni hogy kicsit befásult és nem akar kilépni a komfort zónájából, és azt is hogy nem tudja mi forog kockán. Beszélned kéne vele fenyegetés nélkül inkább a boldogabb házasság és izgalmas közös élet mint cél legyen az ösztönző. Hidd el férfiként anno egy kamaszkori szakítás után is idő kellett hogy felfogjam mi történt, nem hogy munka-család-mindennapi rutin mellett hogy mi a tét.
2022. okt. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
22%

Nem lehet megbeszélni ezeket a dolgokat akkor tégy a saját meglátásod szerint. Férfi vagyok, ugyan ebben a cipőben voltam, elváltunk és élem az életemet. Gyerekeket akkor látom amikor akarom. Ne élj boldogtalanul. Szeretőt találsz itt is aki szexuálisan kielégít.

De szívesen megismernélek én is!

2022. okt. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
48%
5: gyerekek előtt azért könnyebb volt a helyzeted (egyedül megélni). Ha nálad maradnak, a tartásdíj csak csökkenteni fogja a terheket, de rád fog hárulni mindig a nagyobb kiadás. Ha a férjednél maradnak, akkor meg fizetheted a tartásdíjat. Mindenképpen anyagi veszteség. Így azért nehezebb, mint a gyerekek előtt volt...
2022. okt. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
36%

Ahogy az első néhány kommentedet elolvastam, a férjed mindig ilyen volt, csak ez neked régen elég volt, most meg elégedetlenkedsz.

Hát.... így jártál. Vagy megbecsülöd most is, amiért nem olyan, mint az előzők (tkp. amik miatt beleszerettél), vagy elválsz és pontosan ugyanolyan boldogtalan és magányos leszel, mint most (ha nem jobban).


Jó tudom, itt a gyakorin hetvenéves nők is könnyedén találnak szerető szívű párt maguknak, és mindenki ezzel fog téged biztatni, de a valóság más lesz. Egy kétgyerekes, depresszív nő nem sok férfinak fog kelleni. Leginkább nős férfiaknak a feleségüket csalni. Könnyen lehet, hogy pár év után rájössz, hogy a szóba jöhető férfiak még sokkal rosszabbak, mint a férjed. És arra is rájössz, hogy magányosan élni szintén rossz.


Szóval szerintem jobban járnál, ha azon törnéd a fejed, hogyan lehetne jobbat kihozni a jelenlegi házasságodból, nem eldobni akarnád.

2022. okt. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
47%

#16

Szarból nem lehet várat építeni.

2022. okt. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
16%
Szeretőt kell találni!
2022. okt. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
28%

"Egy kétgyerekes, depresszív nő nem sok férfinak fog kelleni. "


Teljes mértékben egyetértek. Ha elválsz akkor készülj arra hogy nem fogsz magadnak találni új kapcsolatot, mert a normális ember megtudja hogy van gyereked, lelép mint eb a Sz rát. Senki nem fogja a nyakába venni más gyerekét, föleg nem a mai világba. A maradék pedig maximum igen, de csak is azért hogy legyen valami kapcsolata. És pénze sem lesz. Szóval segédmunkásokat fogsz majd ki. Úgy hogy óvatosan ezekkel a szavakkal, mert következménye lehet ha meggondolatlanságból cselekszel.

2022. okt. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
41%

Ezt olyan szomorú dolog olvasni, sajnos az emberek változnak idővel és tényleg elkeserítő hogy te próbálod jelezni felé a dolgokat ő meg egy vallranditassal elintézi hogy nem megy. Amikor az ember férjhez megy és gyereket szül valakinek nem azt várja hogy pár év után ennyire belepunnyadjon a jólétbe és ne tegyen a házasságáért...


Friss házas vagyok és kismama csak remélni merem nem leszek ilyen helyzetben. De ha én lennék te... Elválnék. Fiatal vagy és nem lehet így élni.


29N

2022. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!