Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Leélni egy életet boldogtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leélni egy életet boldogtalan házasságban? Eggyütt maradni a gyerekekért? 32 éves éves vagyok, azt hiszem még túl fiatal ehhez. Boldogtalan vagyok a házasságomban, és egyedül kevés vagyok a megoldáshoz. Nagyon összetett és sokrétű ez a probléma.

Figyelt kérdés
Azt sem tudom hol kezdjem.. a férjem totálisan a "beleszarok mindenbe" stílust képviseli. Már elnézést...úgy érzem biztosra vesz engem, a családot, mindent..már megvan mindene és valóban megvan mindenünk, úgy érzi nem kell energiát tennie se a kapcsolatba, itthonlétbe stb. Én így látom.Eljár dolgozni, rendesen hazaadja a pénzt, de ezen kivul nem sok..magányos vagyok. Úgy érzem csak szeretet morzsákat kapok tőle, napközben semmi odafigyelés, gyengédség, de este elvárja a szexet...azt is rengetegszer jeleztem, hogy nekem a szex igy nem jo..semmi előjáték,kb előkapja a farkát és elvárja a kényeztetést és a szexet. Utána engem is kielégít, de nem ez a lényeg, hanem semmi érzelem nincs benne. Azt mondja ő nem olyan típus....akkor miért nem tesz érte? Szex közben hozzám sem ér, nem csókolózunk soha, mintha csak az elélvezése lenne a cél. Nem erről akarom, hogy szóljon.

2022. okt. 14. 00:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
72%
Jézus 19, honnan szeded ezt a baromságot? Ez is valami incel tévképzet? Ahelyett, hogy másokat próbálsz lehúzni a boldogtalan nyomorúságodba inkább próbálj meg te kitörni onnan. Hosszútávon jobban jársz hidd el.
2022. okt. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyáltalán depresszív típus..lehet félreérthető voltam. Azt írtam magányos vagyok mellette. Ez amolyan társas magány.
2022. okt. 14. 09:30
 23/65 A kérdező kommentje:
10-es, azert mert kozos a haz es egyikunk sem tudna kifizetni a masikat, es tul nagy is lenne.
2022. okt. 14. 09:45
 24/65 anonim ***** válasza:
75%
Tarts szeretőt, ennyi. Az egyszerűbb, mint válni.
2022. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
24%
Bármennyire is azt hiszed hogy könnyebb nem nélküle nem így van. Könnyű beszélni másoknak hogy válj el nekik nyilván semmi kockázata nincs de neked nehéz lesz. Mindenre van megoldás és biztos hogy nem a válás az. Mások is minden nap el tudnanak válni ha jön egy probléma. Hosszútávon sokkal roszabb lenne még akkor is ha most ez tűnik a jobb megoldásnak.
2022. okt. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
90%
Csak kérdezem, a gyerekek előtt sem csókolózott? Lehet az exeidtől jobbat találtál, de nem az igazit, elbasztad...
2022. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
75%

Válj el, rendezd az életed és szedd össze magad.

Akadnak normális férfiak, akik gyerekkel együt elfogadnak.

Egyszer élsz, ezt elbszd, itt az ideje rendbe hozni az életed.

2022. okt. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
84%
29: De azt nem értem, ha mondjuk a szomszédba költöztök, akkor mért kell máshova iratni a gyerekeket, mért nem tudnak ugyanabba az oviba járni.XD
2022. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
* 23.
2022. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
69%

Aki igazán szeretni fog szeretni fogja a gyermekeidet is..lehet, sőt biztos nem olyan szinten mintha a sajátja lenne de már az is jó lesz ha látod őket együtt nevetni, játszani, vagy majd elmegy értük az iskolába..

nekem is elváltak a szüleim és anyukámnak mindig volt párja, mindig volt aki szerette és elfogadta, hogy van egy gyermeke..apukám után az első párja, nekem is vett ajándékot, engem is elvitt enni, én is mentem velük nyaralni, volt hogy eljött értem az iskolába..sosem hívtuk egymást apa-lányának de én nagyon bírtam őt.


és inkább most válj el 32 évesen minthogy ezt 5-10-15 évvel később tedd meg, és teljesen belerokkanj a rossz házasságba..véleményem szerint ha együtt maradtok és azt látják a gyerekek, ha nem akkor is megfogja őket viselni, de hátha jön egy olyan "apa" akivel nagyon jó lesz a kapcsolatuk

2022. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!