Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Leélni egy életet boldogtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leélni egy életet boldogtalan házasságban? Eggyütt maradni a gyerekekért? 32 éves éves vagyok, azt hiszem még túl fiatal ehhez. Boldogtalan vagyok a házasságomban, és egyedül kevés vagyok a megoldáshoz. Nagyon összetett és sokrétű ez a probléma.

Figyelt kérdés
Azt sem tudom hol kezdjem.. a férjem totálisan a "beleszarok mindenbe" stílust képviseli. Már elnézést...úgy érzem biztosra vesz engem, a családot, mindent..már megvan mindene és valóban megvan mindenünk, úgy érzi nem kell energiát tennie se a kapcsolatba, itthonlétbe stb. Én így látom.Eljár dolgozni, rendesen hazaadja a pénzt, de ezen kivul nem sok..magányos vagyok. Úgy érzem csak szeretet morzsákat kapok tőle, napközben semmi odafigyelés, gyengédség, de este elvárja a szexet...azt is rengetegszer jeleztem, hogy nekem a szex igy nem jo..semmi előjáték,kb előkapja a farkát és elvárja a kényeztetést és a szexet. Utána engem is kielégít, de nem ez a lényeg, hanem semmi érzelem nincs benne. Azt mondja ő nem olyan típus....akkor miért nem tesz érte? Szex közben hozzám sem ér, nem csókolózunk soha, mintha csak az elélvezése lenne a cél. Nem erről akarom, hogy szóljon.

2022. okt. 14. 00:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
79%

Rengeteg ilyen esetet látok olvasok itt gyk-n. Persze a valóságban ezek ritkábban látszanak, mert mindenki igyekszik elfedni a hibákat. Aztán kívülről csak azt látni, hogy X Y válik.


Nem hiszem, hogy van visszaút. Ha most ilyen a párod hozzáállása, később sem lesz jobb. Idősödik, fáradtabb lesz + mégjobban megszokja a mostani helyzetet.


Egyes esetekben szeretőt keresnek ilyenkor, ha nincs más lehetőség.

2022. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
68%

Nem érdekelnének a gyerekek.


32 vagy!, előtted az élet - boldogtalanul akarod leélni? Lépj ki a kapcsolatból mert egy életed van, a gyerek meg alkalmazkodik.

2022. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
15%
Kihűlt a szerelem, mindig ezt látom azoknál, akik gyereket vállalnal.
2022. okt. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
97%

Aki igazán szeretni fog szeretni fogja a gyermekeidet is - ez egy bullsht.


Vagy szereti, vagy nem. Engem pl utált a mostohaanyám - és nem én vagyok az egyetlen, elég itt olvasgatni, ahol vagy a felnőtt kérdez a párja gyerekéről (nem kedveli, hogy kedvelhetné meg vagy akár egyenesen utálja), vagy a gyerek, hogy mit tegyen, mert kicsinálja az új pár.

2022. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
26%
#33 szerinted ez miért van? És is ezt tapasztaltam. Megbánták? Vagy mi?
2022. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
56%
Igen, megbánják, mar nem tudnak annyit foglalkozni egymással, a szaros pelus lesz a fő központ sajnos.
2022. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
91%
Bárhogy döntesz is, lesz következménye...és az vagy jobb lesz vagy rosszabb. Te döntöd el mihez kezdesz idővel, amely megadatik.
2022. okt. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
96%

"Én annyira szeretek csókolózni, de ő nem is tud szinte. "


Akkor nem volt ez intőjel, hogy járni sem kellene vele, se komoly kapcsolat, nem , hogy házasság vagy gyerek. Persze,hogy csak üríteni vagy jó.Jobb ez nem lesz.

2022. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
71%

#38

Dehogynem volt intőjel, csak mindenáron kellett valaki. Ez meg pont kéznél volt.

A gyerekkel való takarózás meg nagyon nem jogos. Egyetlen gyerek javát nem szolgálta még pozitívan egy boldogtalan kényszer házasság. Csak szeretik az ellenkezőjét bizonygatni bizonyos kényelmes, lusta és gyáva emberek. Azok, akik nem merik felvállalni az egyedüllétet, pedig lehetne boldogabb az életük, csak tenni nem akarnak érte. Így marad az önsajnáltatàs és a kéretlen jajgatás. Amíg valaki csak ennyit tud, az inkább maradjon csendben.

2022. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
54%
Elég szomorú hogy amikor megszületik a gyerek, rá 1 év múlva döbbenten rá az élet nem habos oldalára. "Ki mit vetet úgy arasson,,
2022. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!