Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Leélni egy életet boldogtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leélni egy életet boldogtalan házasságban? Eggyütt maradni a gyerekekért? 32 éves éves vagyok, azt hiszem még túl fiatal ehhez. Boldogtalan vagyok a házasságomban, és egyedül kevés vagyok a megoldáshoz. Nagyon összetett és sokrétű ez a probléma.

Figyelt kérdés
Azt sem tudom hol kezdjem.. a férjem totálisan a "beleszarok mindenbe" stílust képviseli. Már elnézést...úgy érzem biztosra vesz engem, a családot, mindent..már megvan mindene és valóban megvan mindenünk, úgy érzi nem kell energiát tennie se a kapcsolatba, itthonlétbe stb. Én így látom.Eljár dolgozni, rendesen hazaadja a pénzt, de ezen kivul nem sok..magányos vagyok. Úgy érzem csak szeretet morzsákat kapok tőle, napközben semmi odafigyelés, gyengédség, de este elvárja a szexet...azt is rengetegszer jeleztem, hogy nekem a szex igy nem jo..semmi előjáték,kb előkapja a farkát és elvárja a kényeztetést és a szexet. Utána engem is kielégít, de nem ez a lényeg, hanem semmi érzelem nincs benne. Azt mondja ő nem olyan típus....akkor miért nem tesz érte? Szex közben hozzám sem ér, nem csókolózunk soha, mintha csak az elélvezése lenne a cél. Nem erről akarom, hogy szóljon.

2022. okt. 14. 00:00
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
16%

Mi lenne, ha beszélgetnétek egy kicsit a férjeddel?

“Csak szeretet morzsákat kapok tőle, napközben semmi odafigyelés, gyengédség” – mit gondolsz, ő mit érez, mit kap tőled? Nem érzi ő is magányosnak magát?

2022. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
83%

"Van a latokoromben pedig valaki, aki tetszik, csak tennem kellene erte..."


Hajrá! A férjed már jobb úgysem lesz. Persze lehet ilyen olyan terápia, de az esély a változásra 5%, de lehet sokat mondtam. Ha változik is, akkor max 1 ideig. Minél öregebb az ember annál lustább lesz. Kifogott halat nem kell etetni...

2022. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 A kérdező kommentje:

Ma megint beszeltem vele...elmondtam az erzeseimet, gondolataimat. Elmondtam, hogy a szex igy nekem nem jo..hogyan kene valtoztatni, meghogy mennyi minden mulik ezen, hogy megprobalja...

De csak azt hajtogatja, hogy o nem olyan tipus, neki ez nem megy, o mindig is ilyen volt,szerinte semmi gond... csak ezeket hajtogatja...De nem igaz, mert regen nem volt ilyen. Meg a hajlandosag sincs meg benne, hogy valtoztasson, mikozben az egesz eletunk ezen mulik. 32 evesen akkor eljek olyan szexualis es szerelmi eletet, ami nekem nem jo, es szinleljek? Vagy kefeljek felre? Vagy valjak el...a haz fele kb. 25 m ft. Azert itt egy garazst sem kapsz jelenleg..sak matt..

2022. nov. 14. 23:56
 54/65 anonim ***** válasza:
82%

Marad a szerető, de jól kell titkolnod. Ha lehet akkor szintén házas fickót keress.


Mondhatni, milyen szemét dolog, hogy ezt ajánlom, de ahogy írod anyagi nagyon nehéz lenne. A férjed nem fog változni, hisz meg is mondja. Ha nem akarod, hogy belül teljesen elsorvadj, akkor keresd máshol a boldogságot. Egy sorstárs férj, aki nem szeretőzik, de lelkileg már belepusztul a mostani helyzetben

2022. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
100%

" Meg a hajlandosag sincs meg benne, hogy valtoztasson, mikozben az egesz eletunk ezen mulik... a haz fele kb. 25 m ft"


Ha jobban félsz az anyagi nehézségektől, mint amennyire zavar, hogy boldogtalan vagy, akkor még nem érett meg a helyzet a változtatásra.

2022. nov. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim válasza:
100%

Szia! Almási Kittinek van most egy jó videós anyaga (mitől válik törékennyé egy párkapcsolat) a nyitottakadémián (auditorium).

Csak javasolni tudom, hogy nézzétek meg együtt.

Az amit Férjed csinál, nem más, mint tagadás... ebből kellene őt kirángatnod. Illetve jó lenne tudni, hogy Neki mi hiányzik a részedről a változáshoz, s azt elkezdeni megadni Neki, hogy aztán kaphass

Mindig van kiút....

2022. nov. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim válasza:
100%
...illetve Almási Kitti - Életbátorság c. videója is adhat "útmutatót"
2022. nov. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
100%
Azóta hogy vagy?
2023. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdést, sajnos ugyanúgy, hiába beszélünk....nem változik semmi.

Csak akkor lehet túlélni ezt, ha leadok az igényeimből és elfogadom a helyzetet, hogy nekem csak ez jár.


Különben azt érzem csak adok, adok, adok, de nem kapok semmit vissza, maximum közönyt,vagy rossz kedvet.

2023. febr. 8. 23:18
 60/65 anonim ***** válasza:
69%
de mi az hogy nem tud csókolózni? a világ legegyszerűbb dolga.. engem eddig minden csaj megdicsért. vagy csak mázlim van és nekem ennyire jól megy?
2023. febr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!