Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gáz ha sokat gondolok a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha sokat gondolok a régi szexuáliás életemre?

Figyelt kérdés

Lehet nem a legjobb kategóriába soroltam ezt a kérdést..szóval az van hogy mostanság mióta kevesebb a nemi életünk a férjemmel sokat gondolok a gyerekek előtti életre. Mikor több és izgalmasabb volt a dolog ..sajnos mostanság több lett a feszkó..dolgozunk rajt hogy jobb legyen ,de nem egyszerű ha sok a stressz és semmi kikapcs mert nincs segítség a gyerekek terén:/

Sokszor megbeszéljük a dolgokat hogy kéne lennie aztán ugyanott vagyunk:( és én annyira gázul érzem magam hogy a régi nemi életen elmélkedtem milyen volt..

Sajnos a kisebbik gyerkőc eléggé kiszívja a maradék energiánk is sokszor így nem könnyű kettőnkre koncentrálni.

Sokszor úgy érzem elvesztem anyaként és nőként is mert arra vágyok hogy kicsit kikapcsoljuk és vissza térjen egy kis izgalom is ..



2022. okt. 17. 05:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
A házasok többsége már csak ilyen! Én férjként gondolok vissza 20-as éveimre, meg az előző barátnőimre. Még a házasság előtti időszakra. Házas emberként egy recska több és jobb élményt ad, mint egy kényszerszex a feleségemtől. Ez van.
2022. okt. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
39%

Családsegítő szolgálat esetleg? (A gyámügyet MESSZE(!) kerüljétek ki!!!)


Hétköznap tudsz segítséget kérni a családsegítő szolgálattól. Budapesten a Magyar Máltai Szeretetszolgálat is folytat családterápiát, ha gondolod.


Esetleg egyházi körökben tudnak házasságmentő csoportokat ajánlani (szokott ilyen lenni plébániákon - ha római katolikusok vagytok.)


Tehát befáradhatsz akár egy plébániára is ezzel a kérdéssel.


De az evangélikusok vagy reformátusok is foglalkoznak ezzel a témával - én úgy tudom. Vannak gyülekezeteik, csoportjaik.

2022. okt. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
78%
A szexuális problémákhoz hogy kapcsolódik a családsegítő meg a plébánia? Vagy esetleg onnan jön a segítség? :D
2022. okt. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
30%

Igen, igyekeznek megmenteni egy házasságot - minden aspektusból megvizsgálják az adott problémát. Szakértők.


2-esv válaszoló voltam.

2022. okt. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem megy a szex, akkor vizsgálhatnak bármit! Ezt meg tapasztalatból mondom.
2022. okt. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
16%
Nem családsegítő kell, hanem egy diszkrét szerető. Nem kell azért elválni, a felek kedve is sokkal jobb lesz!
2022. okt. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 Hans Pötterman ***** válasza:
100%

#1

Neked legalább van mire visszagondolni...

2022. okt. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
65%

Ha már külső segítség, akkor normális terapeuta.

Tüdőgyulladással is paphoz mennek is egyesek? :D

2022. okt. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Kedves 6os!

Szeretőről én csak fantáziálok meg max irigykedem a filmekben látottakra😄😏 Megtenni már nem biztos hogy meg merném..😬

Egyszer említettem férjemnek is ha ő megcsalna egyszer lehet megbocsájtanám..de ő nem nekem ,ez volt a válasza 😏 nem csaltam meg sose senkim!

Nem is ez a cél. Csak néha elgondolkodtató hogy fogunk mi így leélni egy életet..ha már 11 év után elhalványul az a fajta izgalom ami volt ..😥😬

2022. okt. 17. 07:31
 10/38 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem még régen csaltak meg engem. Na az nem tetszett. De most már ennyi év után kicsit másképp gondolom..:/
2022. okt. 17. 07:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!