Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akiknek fiatal korukban volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek fiatal korukban volt több kapcsolatuk is azoknak nagyobb eséllyel lesz jó a házasságuk?

Figyelt kérdés
Tehát akinek házasságig volt 4-5 kapcsolatuk jobb házasságra számíthatnak mint azok akik az első párjukkal házzasodnak meg?
2022. okt. 22. 21:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem a kérdésed.

Mindenki, aki házas az egyik, vagy a másik utat választotta, honnan tudhatnánk, hogy mi lett volna ha?

Külső személy meg honnan tudhatná ki él "jó" házasságban és ki nem?

Csalóka dolog külső jegyek alapján véleményt alkotni.

2022. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hátrány úgy elköteleződni, hogy túl vagy már egy-két pofára esésen. Ha van esze, jobban megbecsüli a jót.
2022. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Nincsen összefüggés.
2022. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
mint kb minden, ez is egyéntől függ, nem befolyásolja a dolgokat
2022. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem előnyösebb, ha az ember túl van egy két kapcsolaton, tapasztalt, leginkább azt, hogy mi az, amit szeretne egy kapcsolatban, mik az igényei.

Nagyon kevés olyan embert láttam, aki kapcsolat nélkül, elsőre teljesen jól tudta volna, mire vágyik egy kapcsolatban és aszerint is döntött, hogy a másikkal marad e vagy sem.

2022. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
igen, ezt alá is támasztja a 65%-os a válási arány.
2022. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első kapcsolat, 5 éve vagyunk együtt. Most sikerült összeköltözni. Azért bízok benne, hogy sikerült mindent megoldani. A szerelmünk is megmarad. Majd kiderül. Egy 5 év múlva jövök kommentelni(:
2022. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem igen!
2022. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Élni kell, ez a lényeg... egy életünk van és erre 40körül jövünk rá. Mennyi 40es nő és férfi borít mindent, mert rájön hogy sz.rt sem élt előtte...

Persze fontos hogy legyen kapcsolatod és ne 18évesen házasodj. Én legalábbis azóta rengeteget változtam és mások az elvárásaim is. Aki akkor kellett, ma tuti penderíteném kifelé.

35 éves vagyok, volt több egyéjszakásom, volt több barátnőm és most van a feleségem.

Azt érzem mindent kipróbáltam és tudom milyen, köszönöm nem kérem. Maradok az asszonynál. :D

Aki nem próbált ki mindent, azt hajtani fogja a kíváncsiság (előbb vagy utóbb biztos). Ez ilyen, emberek vagyunk. :)

2022. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Én ugyan MÉG nem vagyok házas de olyan párkapcsolatban élek végre, amiben biztonságban érzem magam és lazán el tudom képzelni hogy majd összeházasodunk.

Előtte 5 kaocsolatom volt, egyik hosszabb-rovidebb, talán ennyi 'tanulópênz' nem kellett volna, de egy biztos: tudom, hogy milyen mással, hogy mindig lehet rosszabb/jobb és nem ke egy mérgező kaocsolatban maradni csak azért mert 'mi lesz ha nem lesz más '. De ezen kívül még rengeteg minden tanultam magamról, hogy en mit tudok adni és hogy en mit várok és keresek egy párkapcsolatban. Így a jelenlegi páromat már ezek alapján tudtam kiválasztani és rendben vágyunk ❤️ két év után az előző kapcsolataimban nem éreztem így, mert 1, többnyire el se jutottunk idáig 2, pár hónap után komoly problémák jöttek elő.


Úgyhogy igen, azt hiszem jobb ha tapasztaltabb az ember. Régebben szégyelltem hogy 'annyi barátom volt', de utólag nem, meg inkább cska a családom tette belém ezt a nyomást.

25/N

2022. okt. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!