Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy 10 éves házasságban mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 10 éves házasságban mi az a szex mennyiség, amire azt mondjátok, hogy ebben a házasságban valami nincs rendben?

Figyelt kérdés
40-50 közötti pár, 10 éves házasok, 2 általános iskolás gyerek van.

2022. nov. 1. 19:59
A kérdező szavazást indított:
Heti 2 már kevés
Heti 1 már kevés
Havi 1 már kevés
Évente 1-2 már kevés
Szex nélkül is lehet boldog egy házasság
40 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Hetente nincs szex,ott már komolyabb a baj.
2022. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Akkor nincs rendben, ha minimum az egyik fél kevesli és zavarja, nem lehet konkrét számhoz kötni. Ha azonosak az igények és nekik így jó, akkor nincs gond, akkor se, ha az átlagnál ritkábban szexelnek.
2022. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2. Ez világos, én azt szeretném feltérképezni, hogy ki mit tart kevésnek. Te mit tartasz annak?
2022. nov. 1. 20:18
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Pont ezt írom, hogy szerintem nincs olyan, hogy túl kevés, mert az ő dolguk és nem mások véleménye számít meg nem is kell mások szexuális életéhez viszonyítani. Ha egyiküknek sincs már igénye a szexre vagy csak évente párszor és nekik ez teljesen megfelel, akkor azzal sincs gond, csinálják ahogy nekik jó. Szóval én semmilyen kapcsolatnál nem mondanám, hogy szerintem keveset szexenek, biztos valami baj van.
2022. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
mintha a szex olyan volna, amit kötelező csinálni, akkor is ha nincs kedv vagy igény rá.
2022. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
álunk az van, hogy nekem a havi egy kevés, a feleségemnek meg sok. Szerinte a szex az a nő privilégiuma, egy férfinek el kell fogadnia. A szexben szerinte mindig a nő vágyait kell nézni, a férfinek ehhez kell igazodnia. Majd 16 év házasság után hozzátette, ha nekem ez kevés, ő nyugodt szívvel elválik. Mondta ezt úgy, hogy nem veszekszünk, nincs semmi gond a szexen kívül. Tehát lazán váljak el, mert őt marhára nem érdekli hogy én meg szeretnék legalább heti 1-et. Szerinte ez a mennyiség az extrém sok kategória, és szerinte a szolga nők mennek csak bele a heti egy vagy annál is több akcióba. Ők azok akik szolga módban élnek, és félnek attól hogy a férj otthagyja őket, egy erős nőt már a férfiak nem tudnak a szexszel zsarolni. A szex a gyenge nők sportja, akik ezt felhasználva helyezik biztonságba magukat. Erre mit tudtam volna mondani?!
2022. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
Heti 3 a normális.ennyi.47/f
2022. nov. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
7. Hát ja, annyi lenne a normális, de ahhoz két ember kell(ene).
2022. nov. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
Heti 5-10 alkalom, mással!
2022. nov. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

6: ha a felesegednek annyi a hozzaallasa a szexhez, hogy ő "belemegy" abból sok jót nem lehet várni

Én elvalnek

N46

2022. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!