Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyik tetszik nektek jobban:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik tetszik nektek jobban: ha van egy nőnek gyereke vagy ha nincsen?

Figyelt kérdés
És melyik miért? Indoklást írjatok legyszi és kort is😊

2022. nov. 2. 18:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%

Üdvözöllek a Föld nevű Bolygón!


Te melyik Bolygóról jöttél? Mert itt ez nem kérdés.


Az embereknek ezen a bolygón elég egyértelműek erre a válaszai.

2022. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
35%

A birtokló kontrollmániásak bírják mert a gyerekesek nemigen tudnak pattogni pasirol pasira csak úgy.

Ha egyet sikerul behálózni nagyobb eséllyel megmaradnak hűen.

2022. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
11%
Ez nem egyértelmű? Azt, ha nincs. De...rugalmas tudnék lenni, pl. nem lenne szívem elszakítani az anyukájától a kislányt: [link]
2022. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Hát amúgy nagyon nem!😃

26 éves haverom: olyan not keres akinek már van gyereke hogy neki tutira ne kelljen vállalni

40+ ismerősöm: olyan not keres akinek szinten felnőtt gyereke van

20-on x éves egyetemi társam : olyan lanyt keres akinek egyáltalán nincs, mert lassan családot szeretne alapítani

2022. nov. 2. 18:19
 5/24 anonim ***** válasza:
60%

Te biztos az ilyen embereket fogod ki....


De a többség a világban nem így áll hozzá.

2022. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De akkor leírjátok hogy ti melyiket preferaljatok és miért, illetve milyen idősek vagytok ?😊
2022. nov. 2. 18:25
 7/24 anonim ***** válasza:
61%

Ha ez a nő unokatestvérem: tetszene, ha végre szülne!

Sógornőm: jó lenne, ha tesóm végre teherbe ejtené a feleségét!

Szingli nő, aki házasodni, gyereket szeretne: az a jó, ha nincs neki, majd tőlem lesz!


32f

2022. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%

Lássuk csak....így közeledve a 40-hez , nemrég vége lett a kapcsolatomnak....és egyenlőre nem sok esélyt látok mást találni.


És sajnos elég sok a gyerekkel rendelkező nő...


Egyszer régen azt hittem, hogy ha szeretem azt a nőt akkor a gyerekkel sem lesz gond...de ez nem tartott sokáig, 1x belementem ilyenbe, de talán csak azért mert épp akkro nem találtam mást...


Soha többé nem jövök össze gyerekkel rendelkező nővel. ÉS ha csak ilyen marad, akkor inkább maradok egyedül...vagy megkérdezem nem e menne bele amolyan alkalmiba.


De úgy összességében a gyerekeket sem igazán szeretem hosszútávon...

2022. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2022. nov. 2. 18:35
 10/24 anonim ***** válasza:
64%
25 vagyok, olyat keresek (vagyis már nem, találtam 😊) akinek nincs gyereke, és ez maradjon is így, nem szeretnék szaporodni
2022. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!