Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » “Programguru” a feleségem.. H...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Programguru” a feleségem.. Hogy lehetne visszafogni?

Figyelt kérdés

A két kicsi (3 és 6 éves) napirendje egyre kezd durvulni. A kedves nejem rengeteg programot szervez nekik.. ez által sokszor kellemetlen helyzetbe állít engem is.

Pl: Így néz ki egy hét a 6 évesnél: 1 Foci, 1 TSMT torna, 1 zene, 2 Angol, 1 síelés, 1 úszás..A gyerek halál fárad, hisztizik. A legjobb amikor a programok ütik egymást mert 10p difivel kezdődnek.. vagy a legjobb amikor egy időben vannak mert ilyen is van. Ezeken felül fejlesztő, logopédus, ecetera…. A nejem nem tud vezetni, otthon van ,most megy vissza dolgozni. Én meg a munka mellett bele fogok dögleni ebbe.. ha azt mondom ez sok, nem csak nekem hanem a gyerekeknek is akkor egy szemétláda vagyok..



2022. nov. 5. 08:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
86%
Akkor szemétláda vagy. Oldja meg, majd rájön. Nem kell papucsként viselkedni azért, mert az asszony kitalált egy csomó felesleges dolgot.
2022. nov. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
38%
Csereld le
2022. nov. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megbeszéled vele, hogy neked se fér bele a munka mellett. ha ezek után leszemétládázna, akkor megkérdezném, hogy miért is él együtt egy szemétládával?
2022. nov. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Hat…nem tudom, nehéz helyzet. Mondd meg neki, hogy azért,mert neki nem voltak ilyen lehetőségei gyerekként, nem kell a saját vágyait a gyermekekre tukmalni.

Kérdezd meg a gyerekektől, hogy mik azok, amiket egyáltalán OK szeretnének csinálni és nem az asszony.

2022. nov. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
95%

Emlékszem engem is 5-6 évesen, még olvasni se tudtam, de már angolozni vitt anyukám. Az égvilágon semmi értelme nem volt! Bömböltem a tanárnak, hogy nem értem, nem is tudom, hogyan bírt ki a többi gyerek, a tanár meg főleg rendes volt.

Ennek ellenére nem utáltam meg az angolt, 16 éves koromra megtanultam nagyon jól, ezt egy új tanáromnak köszönhetem, aki az előzőt (aki 1 évig volt) váltotta gyes miatt.

A síelés felesleges, de hol éltek, az Alpokban? Vagy van már sítanulás sárban Magyarországon? Az úszás ellen is lehetne érvelni, hogy a klóros víz borzasztó, emlékszem, hogy hajmosás után sem hozta ki a szagot, szerettem úszni, de a környezetet nem (tóban nyilván más).

Ez egy elmebeteg, brutális menetrend, ha a gyerek és apuka összefog, nem kellene az anyukának erőltetni! Ha a gyerek meri vállalni a véleményét, az nagyon jó, nincs az, hogy csendben tűri a diktatúrát. Hajrá!

2022. nov. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
97%
Nem lenne baj ezekkel a programokkal ha nem suli is ovi utan lenne hanem a tanrend resze es utana lehetne pihenni. De lehet direkt farasztja le a gyereket hogy kevesebb gondja legyen vele. Lattam mar ilyet, igazabol nem szeret vele foglalkozni ezert befizeti ezer helyre, addig is mas gondja, nyugje. En azt javaslom hogy akkor legyen egy jo maganiskola ahol ezek benne vannak a programba, befejezodbek 4ig, suli utan meg vedd at tole a gyerek gondozasat, jatszal beszelgess vele, jatszotereztesd es ekkor hagyj nagyobb teret a gyerekbek ilyenkor, lazuljatok.
2022. nov. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
37%

Foci ,torna,angol eleg. Sport viszont heti 5x legyen,ha tul aktiv a gyerek.


Nem lehet kerni az edzesen,h szallitsak a gyereket haztol hazig? Vagy szulokkel beszelj,szervezzetek meg,h minden nap mas szallitsa le a cimekre a gyerekeket: azaz egy nap egy ember intezze az osszeset.


Vagy legabb a kozel lakokkal beszeljetek ossze.

2022. nov. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
A nejed egy idióta te meg ugrálsz neki.Oldja meg.N
2022. nov. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy ilyen nő ismerősöm. Igazság szerint csúnya dolog vagy sem, de kimondom, nem akar foglalkozni a gyerekével, örül hogy mások megteszik helyette. Egy a lényeg, hogy neki legyen egy kis szabadideje. Gyerekmentes életet akarna, de már nem lehet. A pláne az az egészben hogy ő a nagyszülőkkel viteti a gyereket mindenhová (neki van jogsija), így még több ideje marad. A nagyszülők meg totál be vannak táblázva.

Nők között is vannak sajnos ilyenek akik visszasírják a szingli életmódot, ezért bízzák fűre-fára a gyereküket "fejlesztés" címén, csak nekik ne kelljen vele foglalkozni. Ezt az egészet csak a gyerek szívja meg, mert képtelen pihenni, nem tudja a lépést tartani a sok előírt program miatt. Többet árt a szülő ilyenkor a gyereknek, mint amennyit használ.

Kell egy két program, de jóból is megárt a sok.

2022. nov. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


1#

Próbáltam ezt a megoldást is.. ignoráltam, h oldja meg ő..

16.00 kor jött egy sms hogy 17.00 kor végez a fiad! Menj érte mert ugye ő egy másik progira ment a kicsivel.. a nejem tudta, h vidéken vagyok azon a napon és aznap 18.00 érek haza. Falnak állított! Szerencsére találtam beugrót aki a gyerekért el tudott menni…

2022. nov. 5. 09:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!