Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kevés a szex 28 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés a szex 28 éves nő vagyok a férjem 35 de nem akkar szexelni 1 hónapba max 3 x van de akkor se tud kielégiteni lassan 12 éve vagyunk együtt .. Nektek is ilyen a házas êlet ??

Figyelt kérdés

2022. nov. 7. 09:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem ilyen. Ha ilyen lenne, úgy érezném, nagyon nincs rendben.
2022. nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%

Én egy 40 éves pasival élek együtt,de ő egy kangép.

Van hogy napi 3-szor is csináljuk évek óta.

Már azon vagyok hogy csak gyorsan elélvezzen,mert nem bírom.

Cserélhetünk kérdező.

2022. nov. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
2es annak kell orolni bar ilyen lenne a ferjem.. Szo szerint semmi bizalmam sincs mar nem erzem magam nonek mellete mint egy cseled inkabb ugy.. Nem tudom en nem vagyok jó vagy van masvalakije . De qva szar erzes ha az ember semmibe vesz
2022. nov. 7. 10:02
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem a mennyiség a lényeg, hanem a minőség. Mi is havonta 3-4x csináljuk a feleségemmel, de az alkalmanként 1,5-2 óra. Mondjuk nekünk nincs is igényünk a gyakrabb szexre.
2022. nov. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%

Nos, lehet, hogy most lepontoztok...

Férfi vagyok, s van egy hírem, hölgyeim: egy kapcsolatban a szexualitást nem az egyik vagy a másik fél libidója határozza meg, hanem a kettejük közöse. Az egyik kapcsolatomban visszafogott voltam, a másikban egy vadállat. Mert másképp hatott rám a két nő, másképp működtünk együtt szexuálisan. Szóval az egyik tényező, hogy egy férfi önmagában mennyire férfi, a másik pedig, hogy miképp hat rá, mit hoz ki belőle egy nő. Természetesen fordítva is igaz.

2022. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Sajnos a moniseg is szar ... 2.3 perccel mit erek semmit csak kivancsi vagyok masnak milyen a szexualis elete ezek szerint az enyem a legrosszabb
2022. nov. 7. 10:07
 7/26 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező:

Hát azért ez elég karcsú.

De már 12 éve vagytok együtt, nem tanultátok meg megbeszélni? Vagy kihűlt a kapcsolat?


2-es:

Az komoly. Elég jó potenciállal vagyok én is, de ha ez lenne az életvitelem, nem maradna időm másra.

2022. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
Ott kell hagyni, ennyi!
2022. nov. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
#6 Pórbáljátok meg, hogy az aktus előtt kiveri és gumit húz. Vagy lehet kapni érzéstelenítő sprayt. Az is sokat segít, ha megerősíti az izomzatát kaegel edzéssel és tudja szabályozni az ejakulációt.
2022. nov. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%
Ez nem hàzasélet,egy nulla,a férjed ràdunt vagy mâst dug,mi a francért kell ilyenben maradni? El kell vàlni, ennyi, vagy sok boldogságot...
2022. nov. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!