Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, hazasság és 2 gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hazasság és 2 gyerek utan nyitottak lennétek még új dolgokra a szexben?

Figyelt kérdés
Igazából a gyerekek születése óta élvezem legjobban a szexet. Mindig is gátlasosabb voltam es több időre volt szüksegem hogy ellazuljak. Annak ellenére hogy fáradtabbak vagyunk és kevesebb az időnk, mégis minőségibb a szex számomra. Van néhány dolog amit eddig sosem próbáltam. Nem részletezném de nem kell nagy dolgokra gondolni, nem szeretnék nyitott házasságot vagy 3. félt, csak néhány új dolgot szivesen kipróbálnék. Én nem voltam sok ferfival ezelőtt, es nincs sok tapasztalatom sem, a férjemnek jóval több ez biztos, bar nyilván azt nem tudom reszletesen hogy a szexben mik voltak. De tudom mit szólna ha most állnék elő az ötleteimmel ennyi ev es 2 gyerek után :D
2022. nov. 8. 15:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Meg fogom neki említeni nem ez a kérdés, cssk reménykedem a pozitiv rekacióban
2022. nov. 8. 16:00
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
valaki magyarázza már el, hogy lett népünk sajátja az a gondolkodásmód, hogy házasság és két gyerek után kötelező befásulni és beledögleni az unalomba? akár szexben, akár másban.
2022. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem amúgy erre vár már hosszú évek óta, hogy kipróbáljatok végre néhány új dolgot.
2022. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

Birom ezt azert....


Megis milyen pozitiv valaszt varaz? H ja a pasik altalaban birjak az ilyet? De itt most a ferjed a kerdes nem idegen pasik. A kerdes inkabb az h a gerjed benne lenne. De ha nem mondod neki honnan a viharba tudja h mast szeretnel? Mi meg honnan tudjuk h neki tetszene e?

Komolyan en is no vagyok de nem ertem ezt a kifacsart kicsavart logikat benne ....


Nalam alap h ha valamit akarok kinyitom a pici szam es elmondom. Aztan kiderul mit lep a masik.

2022. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Irtam hogy beszélni fogok vele, nem azert kérdezem, csak kíváncsi vagyok hogy mas kapcsolatban hogyan reagál a férj, ha ez hosszu evek utan történik
2022. nov. 8. 16:14
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

Nekem ez nem is kérdés, inkább arcoskodás! Sőt magát a kérdést sem veszem komolyan, mert azt érzem hogy ezt nem is egy nő írta. Ilyen kérdéseket én is írhatok naponta vagy ötöt, igaz hogy közöm sincs az ilyen témához.


Messziről ordít hogy KAMU KÉRDÉS!


Igen, pont így szokott lenni, hogy pont két gyerek után lesz az asszonyokból szexuális vadállat, majd egy ilyen gyakorlatilag extrém pozitív dolgot fogja itt a gyk-n megkérdezni. Hihető!


Férfiként válaszolok, odadobom a banánt: nem b+, nem örülnék neki, inkább elmennék a kocsmába! Vagy szabotálnám a szexet! Vagy inkább neteznék! Ezt a nyomi kérdést.

2022. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor azt mondtad neki, hogy "több időre van szükségem, hogy ellazuljak" akkor azért szerintem nem gondolta ő sem, hogy ez éveket jelent :D
2022. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amig a nők szüles után bagtanak addig a pasik meg szépen menekulnek a család elől :D
2022. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*bagzanak
2022. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Én mindig, de barátnőm sajna nem. :,(
2022. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!