Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek normális viselkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális viselkedés ez?

Figyelt kérdés
Az egyik haveromékhoz mentem fel, és autóval akartunk valahova együtt elmenni. És akkor levette a felesége táskáját a fogasról, odavitte és megkérte, hogy vegye ki a forgalmit. A felesége odaadta neki, váltottak egy csókot és mentünk is. A haverom vissza akasztotta a felesége táskáját a fogasra. Meg is kérdeztem, hogy miért nem ő vette ki, erre azt mondta, hogy “nem szoktam a táskájában turkálni, ő sem az enyémben”, de mégis csak a felesége, miért ne nyúlhatnának egymás cuccai közé??? Szerintetek ez nem fura? Titkolóznak egymás előtt?

2022. nov. 9. 08:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem titkolózunk, de mi se nyúlunk egymás táskájába.
2022. nov. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kölcsönös tisztelet. Bár nálunk van, hogyha megkér valamit adják oda, odaadom neki. (Gyógyszer, vagy horgászás közben víz, stb.)
2022. nov. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom se nyúl bele a táskámba, inkább oda hozza az egészet hogy vegyem ki én ami kell..
2022. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem nyúlok sem táskába, nem nézek telefonba. Ez nálam alap. Nem azért, hogy ő se tegye, mert titkolni valóm lenne...Ez nálam amióta létezem mindig is így volt. Privát szféra kell mindenkinek...ennyi!

37/F

2022. nov. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgysem találná meg egy női táskában... :D
2022. nov. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én belenyúlok a barátomébe de csak azután hogy szólok neki kiveszem ezt vagy azt. Ő viszont sose nyul az enyémbe mindig oda hozza a táskát hiába mondom hogy vegye ki.
2022. nov. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Mi sem nyúlkálunk egymás táskájába. De mondjuk talán ennyire nem vagyunk körülményesek. Én mondtam volna a páromnak, hogy ott a táskám, benne van a forgalmi a zsebében, nyugodtan vegye ki.

2022. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Normális.


Én csak akkor nyúlok a barátom táskájába, vagy zsebébe, amikor azt mondja, igen.

Őt nem zavarná, engem nagyon.


Kamaszként minden nap átkutatták a szobámat (mert mostohaanyám kontrollmániás nő volt, és neki minden új bugyimról is tudnia kellett), úgyhogy amióta elköltöztem, a privát szférát maximálisan tiszteletben tartom ÉS elvárom.

2022. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Ne keverjüj a szezont a fazonnal. A házasság NEM egyenlő azzal, hogy 2 ember összeolvad. Ők továbbra is két autonóm lény és mindenkinek van szüksége némi magánszférára. Ez a határ mindenkinél más. A telefon nekem ilyen. Nem, nem rejtegetek senki elől semmit, de az én életem egy része van benne és az az ÉN életem. Alapvető tisztelet szerintem. Na meg szokás kérdése is.
2022. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Húú apukám, látsz egy példát az alapvető tiszteletre és menten agyvérzést kapsz. Bakker, ez a sztori bőven elég arra hogy sajnáljalak.
2022. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!