Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek normális viselkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális viselkedés ez?

Figyelt kérdés
Az egyik haveromékhoz mentem fel, és autóval akartunk valahova együtt elmenni. És akkor levette a felesége táskáját a fogasról, odavitte és megkérte, hogy vegye ki a forgalmit. A felesége odaadta neki, váltottak egy csókot és mentünk is. A haverom vissza akasztotta a felesége táskáját a fogasra. Meg is kérdeztem, hogy miért nem ő vette ki, erre azt mondta, hogy “nem szoktam a táskájában turkálni, ő sem az enyémben”, de mégis csak a felesége, miért ne nyúlhatnának egymás cuccai közé??? Szerintetek ez nem fura? Titkolóznak egymás előtt?

2022. nov. 9. 08:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%
Mi mindent megosztunk egymással. Feltudja oldani a telómat a feleségem és én is az övét. Nincsennek titkaink egymás elől. A táskába belenyúlás alap lenne ha kéne valami belőle. Kinek mi a normális. Ha tele van cuccal akkor nyilván megkérem h vegye ki mert nem akarom feltúrni az egész táskáját.
2022. nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nézd, lehet normális. Bár az én táskámban nincs semmi olyan így mindig mondom neki hogy vedd ki, vagy ha készpénz kell neki mert sosincs nála akkor arra is azt mondom hogy vegye ki nyugodtan. Nálunk ez nem probléma. De ez emberektől függ hogy kinek mi.
2022. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Se a férjem, se az anyám, se a gyerekem táskájába nem nyúlok. Ez íratlan szabály, amit még gyerekkoromból hoztam és a férjem is ilyen.
2022. nov. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi simán belenyúlunk egymás táskájába, semmi rejtegetnivalónk nincs, nálunk ez a megszokott. Ugyanez van a telefonnal, ha pl.a másik telefonja van kéznél, épp azzal telefonálunk közös ismerősnek, nincs rajta jelszó, stb. A kassza is közös. Nekünk ez a normális, nálunk így alakult, másnál meg más a normális, az is oké. Ha a férjem pl. nem szeretné, hogy a táskájába nyúljak, akkor nem tenném, de engem akkor se zavarna, ha belenyúlna. 😁
2022. nov. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!