Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnám ezt magamban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt magamban megoldani?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy van egy tökéletes házasságom ami hosszú udvarlással indult az elejétől a férjem részéről és ez meg is látszik hiszen minden kívánságomat lesi, sehova nem megy nélkülem pedig ezerszer mondtam már neki, hogy menjen csak nyugodtan ahova csak szeretne, állandóan meglep, munkaidő után 10 perccel már itthon van, csodál, egyszerűen úgy néz rám meg viselkedik velem ahogy meg sem érdemelném, tehát tényleg a nagybetűs tökéletes pasi. Lényeg a lényeg, hogy egy cégnél dolgozunk és a tudomásomra jutott hogy egy 17 éves kislány teljesen beleszeretett és másoknak áradozik róla, de teljesen ki van borulva, hogy a férjem nem törődik vele és sosem áll bele beszélgetésekbe amikor odamegy a környezetébe.

Ettől független, hogy a férjem egy angyal, az én idióta szerencsétlen fejemet rohadtul zavarja, hogy valaki sírdogál azért a férfiért aki az enyém, ráadásul dupla annyi idős a férjem mint a kislány. Csajok, mondjátok, hogy nálatok is előfordult már, hogy okotok ugyan nem volt rá, mégsem tudtátok elviselni a gondolatát, hogy valaki oda van a párotokért. -.-



2022. nov. 14. 20:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Ez a tipikusan "ha nincs baj akkor csinálunk" dolog.

Nők... Ehh...

2022. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Jò csaj?
2022. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Irányítsd már hozzám át ezt a 17 éves csajt!!!!!! Kezelésbe veszem. :D
2022. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Ritka papucs férjed van, bocs tudom nem ez volt a kérdés. Amùgy nem értem, miért aggòdsz, ha valòban ilyen langyos az urad, nem kell aggòdni, nem fog félre menni. A szoknyád mellől nem megy el, szerinted képes lenne más nővel szexelni?
2022. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Ez most komoly?

Nehogy már érdekeljen ki-hogy érez, viszonyul a férjedhez, ha egyébként otthon minden rendben. Ez az ő problémája, nem a tiéd, főleg, hogy egy 17 éves csitriről beszélünk, 1 hónap múlva már másért lesz oda.

2022. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4. Nem félek, hogy félre megy, szó sem volt erről.

Egyébként köszöni de elégedett azzal amit nyújtok neki, tehát valószínűleg ezért nem járkál fel-alá bulikázni.

2022. nov. 14. 20:54
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem attól félek, hogy megcsal, vagy jobb a kislány mint én. :D Igazából semmitől nem félek, hanem csak az agyamat zavarja ez. Amúgy mielőtt még leírja valaki, nem, a férjemnek nem mondtam ezt és nem is vitatkozok vele miatta, eszemben sincs mert nem tehet erről.
2022. nov. 14. 20:56
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond kérdező, hogy birtokolni akarod a férjed. Vagyis hát, birtoklod is a leírásod alapján. Épp ezért zavar hogy más is felfigyelt rá. Élvezed hogy csak téged dicsér, csak téged csodál, a lábaid előtt hever, és most, ez a 17 éves lány veszélyezteti ezt a kiváltságos helyzeted, még akkor is, ha ezt tagadod, vagy nem tudatosan érzed ezt, de "az agyam zavarja" kifejezés nagyon erre utal. Nem tudom mennyi ideje vagytok házasok, de nyilván bízol a férjedben, szóval ezt magadban kell helyretenni. Próbáld ignorálni, mert amíg szerencsétlen férjed okot nem ad rá, felesleges ezen pörögni.
2022. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Nemhogy büszke lennél. Tényleg ha még ellent is mond a csajnak... Mi több kell ennél?


Az már nem a férjed hibája, hogy oda van érte a csaj

2022. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Le is írtam, hogy nem a férjem hibája, hiszen tisztában vagyok vele.

Köszönöm a válaszokat, igazatok van.

2022. nov. 14. 23:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!