Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Havonta 1 max 2x szeretkezünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havonta 1 max 2x szeretkezünk, amióta megszületett az első gyerekünk (4 éve). Hogyan találtatok erre megoldást, ha mindig csak az egyik fél kezdeményez, aminek sokszor visszautasítás a vége?

Figyelt kérdés

4 éves a nagyobbik és 1 éves a kisebbik gyerekünk.

Ma döbbentem rá arra, amellett hogy jó ha az utóbbi években átlag havonta 1x szexeltünk, akkoris csak én kezdeményezek.

Tudom, hogy szülés után bizonyos szintig és ideig normális a libidó csökkenés, de engem már rendkívül frusztrál.

Kiveszem a részem a gyereknevelésből, logisztikából, foglalkozásból. Még jó, mert imádom őket…

Heti 2-3x hajnalban kelek, hogy eljussak továbbra is edzeni munka, ovijárat előtt. Odafigyelek az étrendemre. Semmi aputest szindróma nem lépett fel, sőt.. Sportos, ápolt, (állítólag:)) jóképű vagyok.

Multi cégben dolgozom felsővezetőként, pénzügyi problémáink sincsenek.

A szexuális igény kielégítésére huszonéves szeretőt találnék bármikor… de nem akarok.

Felajánlottam feleségemnek, hogy keressünk szakembert, mert nekem ez így nem fog menni hosszú távon, de egyelőre nem akar tovább menni ezzel, mert szerinte mi a havi 1 alkalommal is többet csináljuk, mint a körülöttünk lévő ismerős, hasonló párok. Szóval szerinte ez normális.

Sajnos szerintem meg nem.

Köszi ha elolvastad és írsz valami építő jellegűt.

35f és 32n



2022. nov. 16. 22:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
40%

"szerinte mi a havi 1 alkalommal is többet csináljuk, mint a körülöttünk lévő ismerős, hasonló párok."


Nálam itt bukik az életszerűsége a történetnek.

2022. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
4 éve probléma, és megoldásként kellett még egy kölyök? Minek vagy a felsővezetője ennyi ésszel?
2022. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Arra gondolsz, hogy szerinted se reális, se normális (vagy átlagos) az, ha ilyen ritka a szex? Kisgyerekes párokról van szó, de egyetértünk. Szerintem se normális. Ezért se tudom elfogadni hivatkozási/összehasonlítási alapnak.
2022. nov. 16. 22:42
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Előtte mennyi és milyen minőségű volt az együttlét? Nem lehet, hogy előtte se volt túl magas a libidója? Vagy épp most nem érzi komfortosan magát a bőrében, ha meghízott esetleg... ez is okozhatja, ha nem látja most kívánatosnak magát. De adja magát a kérdés is, hogy ha ez már 4 éve így megy, miért kellett bevállalni még 1-et..?
2022. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
#1 miért igaza van. Nálunk is a havi 1 már nagy szó, pedig minis fiatalok vagyunk. Szintén 2 éves a fiunk
2022. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Változó időszakok voltak a 4 év alatt, beleértve a terhességet, csecsemőkort, meg azt az időszakot is ezen belül, amikor minimum heti rendszerességű volt a szex. Most csúcsosodott ki a libidó különbség + az, hogy nem tudom ezt elfogadni arra hivatkozva, hogy még mindig több mint az ismerősöké.

Egyébként képzeld, ennyi ésszel egy Fortune 500-as cég hazai 1000+ fős leányvállalatánál lehetsz department head. Ha te okosabbnak hiszed magad, szólj, mindig nyitva áll az ajtó a tehetséges potenciális utánpótlás előtt!

2022. nov. 16. 22:57
 7/29 A kérdező kommentje:

Nem hízott el, második gyerek után is jó formában van. Ugyan olyan gyönyörű, vonzó nő, mint előtte (bár magát nem annak látja.. ez is megérne lehet egy szakemberes tanácsadást.

Gyerek előtt magasabb volt a libidója, de a napi többszöri vagy naponi rendszeresség csak az első max 6 hónapban volt jellemző.

Utána egyébként az enyém is esett, volt amikor gyerek előtt többször ő kezdeményezett és én nem akartam, de azért heti 1 megvolt, amivel jól elvoltunk.

2022. nov. 16. 23:04
 8/29 anonim ***** válasza:
75%
Persze a libidó az mindenkinél más, de férfiként én is azt tudom mondani, hogy a heti 1 teljesen korrekt és okés lenne nálam is. És mégis mi férfiak vagyunk a szexmániás állatok...
2022. nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
40%
Azok vagytok de ez hogy jon ide?
2022. nov. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyetlen gond van, hogy szerinte ez így rendben van.

2 kicsi gyerek nagy teher neki, 4 éve gondolom otthon van, anya üzemmódban, téged 1000 inger ér nap közben, ő azt írtad a nőisségében is kételkedik, gyakorlatilag egy buborékban él, nem csoda. Tudom, hogy az 1 éves még nagyon pici, lehet, hogy még anyatejes is, de próbáljatok meg kettesben felnőtt programokat szervezni, ha van nyitott nagyszülő, rokon, aki pár órát tudna rájuk vigyázni, elmehetnétek néha 1 étterembe, moziba, csak sétálni stb. hogy felöltözhessen, nőnek érezhesse magát újra, lehet, hogy sokat segítene.

2022. nov. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!