Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki "talpig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki "talpig férfihez" ment hozzá?

Figyelt kérdés

És itt nem a macsó, bunkó, leuralo ferfiakra gondolok.


Hanem aki érzékeny, tisztában van onmagaval, magabiztos, határozott, erős, tényleg tiszteli a nőt, nem csak manir és kotelezettseg gyanant....



Számomra ilyen egy igazi férfi.



A párommal nagyon szerencsés vagyok. Ő egy férfi. De még nincs készen egészen. Tisztelettudo, okos, csodás ertekrendu, munkajaban zseni, tisztel, tisztaban van önmagával, de jelenleg is épp dolgozza fel a szar gyermekkorat.

Szerintem ebből eredoen is, ő a maganeletben bizonytalanabb, befolyasolhato, emiatt nem az a tetőtől talpig férfi nekem. (A munkajaban magabiztosabb sokkal, inkább az emberi kapcsolatokban gyengebb).

Tudom, hogy ahogy lelkileg megerosodik majd, ez is fog változni, de kicsit félek, hogy soha nem fogok rá úgy tekinteni, hogy ő a nagybetűs ferfi.


Ti mit gondoltok erről?

Van, aki tényleg a nagybetűs ferfihoz ment hozzá, vagy ez csak a meseben létezik?



2022. nov. 17. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Én a nagybetűshöz mentem hozzá. Mi már 40+-osok, lehet ő ezért van már "kész".
2022. nov. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Te hulye vagy. Inkabb segitenel neki.
2022. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem tökéletes, szerintem nincs olyan, hogy nagybetűs férfi, mint ahogyan nagybetűs nő sem; mindenkinek vannak az életből hozott sérelmei, amiken dolgoznia kell. A probléma inkább abból fakad, hogy ezt sokan nem ismerik fel és nem hajlandóak dolgozni azon, hogy minél kevesebb lelki problémával éljék le az életüket.


Én abszolút szerencsésnek tartom magam, mert olyan férfi van mellettem 7 éve, aki abszolút egyenrangú társként kezel, minden problémámmal együtt szeret és elfogad. Udvarias, figyelmes, ugyanakkor nem papucs és fel lehet rá nézni.


Az, hogy a párod hogyan tud felülkerekedni a lelki sérelmein, elsősorban rajta múlik, de ha igazi társnak tartod magad, akkor ebben te is nagyon sokat tudsz segíteni neki. Folyamatosan változunk, ahogyan idősödünk, formálódunk egyénként és társként is. Az egyéni fejlődése az ő kezében van, de társként nagyon sokat hozzá tudsz tenni ahhoz, hogy mindkettőtök számára pozitív hatása legyen.

2022. nov. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es: további jó keresést neked az álomnőhöz!
2022. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan hogy valaki hibátlan és tökéletes, sem nőben sem férfiben. Azt a valakit kell megtalálni, akit a hibáival együtt is szeretni tudunk. Én megtaláltam.
2022. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az értelmes valaszokat!


De nagyon ferfias a szamotokra a parotok?

2022. nov. 17. 12:53
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ, hogy miként definiálod a "nagyon férfias" jelzőt. Nem, nem néz sörözve meccset. Nem, nem járkál el a haverokkal inni. Ellenben kinyitja nekem az ajtót, lesegíti a kabátom, cipeli a nehéz cuccokat helyettem, itthon kisebb javításokat a ház körül el tud végezni, határozott véleménye van dolgokról de képes kompromisszumra. Bizonyos dolgokat kissé halogat és elfelejt, de ha elég sokat mantrázom neki akkor megcsinálja, elintézi amit kell. Nem trehány, nem hagyja szét a cuccait, sőt a ruhásszekrénye pedánsabb mint az enyém. A dolgozószobájáról ellenben ez nem mondható el. :D Szóval igen, ő számomra férfias.
2022. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
Ha valaha belelapoztál volna egy Nők lapjába, tudnád, hogy nem baromság. Édesanyád nem fizette elő? Vagy őt is kutya-számba veszed ahogy minden nőt?
2022. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Te mégis milyen mesevilágban élsz?


Nagybetűs férfi? Maximum az álmaidban, de még ott sem.

2022. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, a párod férfi-e, de a párod párja ezek alapján sokkal inkább tűnik álmodozó kislánynak, mint nőnek.
2022. nov. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!