Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Masnál a férj ezt hogy reagálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masnál a férj ezt hogy reagálja le? (Nemi baj)

Figyelt kérdés

1 éve szültem. Terhesen és nemrég fogamzásgátló váltásnál id elő jött a hüvelygomba nála. Akkor volt oka úgymond. Most csak úgy ok nélkül kaptam el, vagy nem tudom miert lett ilyen bajom.


Én tök tünetmentes vagyok, nem viszket, ég, nincs folyásom, ahogy a nagykönyvben írják. Így én nem is tudok róla. Egesz addig, míg szex utan a ferjem nemiszervén ki nem jön.


Az első 2 alkalommal kezeltük, elmúlt, ennyi volt.

Most viszont egész nap szurkálódik. Hogy miattam viszket a micsodája. Hogy lassan csiperkét fog szedni az en micsodámról. Hogy tuti megcsaltam azért van ilyen bajunk. Egyszerűen már olyan szinten felidegesített vele, nagyon összevesztünk. Nyilvan nem en akartam hogy ilyen baj legyen, es arrol sem hiszem, hogy én tehetek, hogy nekem nincs tünete.


Nálatok a férfi hogy reagálja le, ha ilyen baj van?


2022. dec. 13. 11:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A gomba nem nemi baj. Kedves férjed olvasson utána, hogy alakul ki. Pláne hogy per pill neki van, neked úgy tűnik, nincs. Műszálas alsónemű, vécéhasználat, antibiotikum szedés, nőknél menstruáció során tamponhasználat, uszoda, szauna, bármi. Nőknél egyszerűen csak felborul a ph egyensúly és ennyi.

A férjed egy paraszt.

Nem trippert kapott tőled, ne haragudjon.


Nekem is volt antibiotikum-kúra után gombám. Az én férjem úgy reagálta le, hogy kenegeti magát ő is canestennel és gumit húz.

2022. dec. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
A férjed egy tudatlan idióta, ilyet nem tudni, hogy a gomba nem nemi úton terjed... Jézusom...
2022. dec. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
amúgy ha neki jöttek ki a tünetek előbb, nem lehet, hogy véletlenül ő csalt meg?
2022. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mint írtam, nem komolyan, hanem igy csipkelődesből mondja ezeket. Tisztában van vele, hogy nem csal meg.


Csak engem az cseszett fel, hogy szerinte ez vicces, szerintem meg baromira nem


Nem tudatlan idióta, nem csalt meg ő sem, nem egyből neki kellene esni a masiknak, hanem értelmezni.

Az volt a kerdésem, másnak hogy reagálja le a párja...

2022. dec. 13. 11:45
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked is ki kell kezelni a gombát, különben folyton egymásnak adogatjátok. Ha tünetmentes, akkor is kezeltetni kell magát mindkét félnek.
2022. dec. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező inkább tanulj meg helyesen írni, bár a fogalmazásod alapján, egy 8 évesnek több agya van, mint neked. Voltam én is gombás, betét miatt, a férjemnek esze ágában nem volt azzal viccelni, hogy biztos megcsaltam. Amùgy azzal tisztában vagytok, hogy a gomba nem nemi betegség.
2022. dec. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem még nem a férjem, de úgy reagálta le, hogy oké persze beveszi a gyógyszert ő is amit felírt a nőgyógyász. ez a normális baszki :D Nem akarta, hogy még rosszabbul érezzem magam, nem viccelődött vele, nem feltételezte, hogy megcsaltam, tudta, hogy ez nem nemi betegség...
2022. dec. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha szerinted érzelmes kedves férjed van mit érdekel mások hogy reagálják le? Senki se érhet senki a tökéletes férjed nyomába 😂

Örülök hogy szaporodtatok

2022. dec. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Mindkettőtöket kezelni kell. Nyilván normális esetben nem így reagálja le, hanem természetes, hogy minden kettönknek kezelés kell. Ha kell után olvasunk, kérdezünk az orvostól ha valami nem világos.
2022. dec. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jézusom, ide kérdést kiírni...

Hol olvastatok, hogy nem tudjuk, hogy ez nem szex útján terjed?! Vagy épp azt, hogy nem kezeljük mind a ketten magunkat.

Írtam, mar 2x ezt ezelött átéltük, de akkor nyugtáztuk hogy van, kezeltük, elmult, elfelejtettük.

Csak kost férjem úgy gondolta vicces

Ezért lettem volna kíváncsi, hogy mashol ezt a témát hogy kezelik


Nem arra voltam kíváncsi, hogy en 8 éves vagyok, a ferjem meg egy debil. Így alaptalanul...

2022. dec. 13. 13:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!