Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság után változott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság után változott valakinek a férj viselkedése?

Figyelt kérdés
Sziasztok, friss házasok vagyunk de úgy érzem néha hogy nem is ahhoz az emberhez mentem hozzá akit én meg ismertem. 6 éve voltunk együtt mielőtt meghazasodtunk. Úgy érzem hogy sokszor meg enged magának többet velem szemben, többet veszekszünk is, nem értem az egészet. Veletek volt hasonló ?

2022. dec. 22. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Picit az én férjem is mintha többet engedne magának fél évvel az esküvő után. Épp a napokban figyelmeztettem, hogy haló, hátrább az agarakkal, uram. Ez nem volt így és nem is lesz, csak szólok.
2022. dec. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Miért hagyod? Szólalj meg, hogy ez így nincs rendben.
2022. dec. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Házasság előtt nagyon sokat tett a kapcsolatunkért. Én eleve járni sem akartam senkivel, amikor elkezdett hazakísérgetni. Munkatársak vagyunk, akkor még élt, és ápolásra szorult a mamája, aki közel lakott hozzám, úgyhogy nem nagyon zavart, ha együtt mentünk egy darabig. Habár nem kértem tőle, hogy megváltozzon, csak közöltem vele, hogy engem nem érdekelnek a dohányosok, ő leszokott. Aztán randikat szervezett. Tetszett, hogy nem nekem kellett mindent elintéznem. Amikor esett, kocsival várt a parkolóban. Láttam, hogy otthon, a szülei mellett is viszonylag önálló. Hosszú és rövid távú tervei voltak, mint nyelvvizsgát és diplomát szerezni, szakmailag fejlődni, stb. Láttam, hogy komolyan megdolgozik a céljai eléréséért. Onnantól kezdve egyre többet tettem a kapcsolatba. Most, hogy házasok vagyunk és külön élünk, olyan mintha lenne egy kamasz gyerekem. A ruháit és a cuccos zsepijeit szétdobálja a házban meg fura helyekre gyürködi őket, a mosatlan étkészleteket az íróasztalán hagyja, a fikáit a bútorokba törli, a szerszámokat kint hagyja az udvaron elrozsdásodni, az iskolákból meg a regényírásból pedig nem lett semmi. Mikor hazaérünk, még le sem pakoltam, de már azt látom, hogy a gép előtt ül és játszik. Én is gamer vagyok, de csak akkor ülök oda, amikor végeztem a házimunkával. Viszont mivel helyette is én takarítok, frusztrál, hogy nekem nem marad időm szórakozni/pihenni.

Ráadásul mindent félredob, ha családja hívja. Hétköznap és hétvégéken is folyton velük vagyunk.. Kikészít, hogy nincsen énidőm.

2022. dec. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Pont, hogy nem könyörögtem neki. Nagyon jól elvoltam egyedül is, de együtt is jól éreztük magunkat. Minden simán ment. Egyenlő felekként voltunk a kapcsolatban. Miután megkérte a kezemet, még egy évig jegyben jártunk. Azalatt együtt szerveztük meg az esküvőnket.
2022. dec. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

#3 jezusom, ne hagyd ezt annak az undormány herének.

Még most vess ennek véget mert amikor ez megszokott lesz, annál nehezebb lesz.

2022. dec. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező azért veszekedtek, mert nem tudtok beszélgetni sértődöttség nélkül.

Viszont ha nem tisztel az is nagy probléma, lehet úgy érzi már nem kell teperni úgyis eltűröd, mert szereted.

Én megkerdeznem mi az oka rá és felvilágosítást tartanék neki, hogy senkivel sem viselkedünk úgy ahogy ő teszi, még a kutyával se.

Ha meg nem ért belőle elválnék, mert vele nem lehet jövőre alapozni.

2022. dec. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

6 év alatt nem mutatta ki egyáltalán a foga fehérjét, vagy ezt hogyan kell elképzelni? A házasság előtt kenyérre lehetett kenni, aztán miután aláírtátok a papírt, akkor már átment badboyba és úgy bánik veled, mint a cseléddel? Én szerintem ennek volt előjele a házasság előtt is, csak te azt nem akartad figyelembe venni. Most, hogy elvett, megvan amit szerettél volna és a szemed felnyílt. Nekem nagyon furcsa, hogy valakivel ilyen hosszú időt együtt van valaki és addig nem esik le, hogy milyen is valójában.


Nálunk semmi se változott az esküvő óta. De mi előtte is úgy viselkedtünk, mintha házasok lettünk volna. Csak hivatalosan is megerősítettük. Ugyanúgy megvan a tisztelet, a szeretet a másik felé. Pont a férjem mondta az esküvőt követő néhány hónapban, hogy ő nem érez semmit sem. Minden ugyanolyan klassz és jó, mint előtte volt. Talán jobban esik kimondani, hogy "feleségem","férjem". Számomra érthetetlen az a jelenség amiről te írsz. Vélhetőleg az illető nem egy csapásra változott meg.

2022. dec. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

#5

Igazából szép szavakkal lehet hatni rá.. vagy legrosszabb esetben a szülei előtt megkérni, hogy ha már túrja az orrát, akkor legalább az odakészített zsepibe törölje a taknyát, és ne az ágyneműbe pöckölje, mert a hányinger kerülget, amikor a bőrömről kell lekapargatnom.

Csak hát émelyítően fura olyannal szexelni, akit közben "nevelned" is kell, miközben két évvel idősebb nálad. Nagyon nem vágytam erre a szerepre.

2022. dec. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Igen, az elmondások szerint én nagyon megváltoztam! Nem vettem ebből észre különösebben semmit, de kétségtelenül így kellett lennie, mert kettő feleségem is ezt érezte és oda tekerte ki a dolgokat, hogy kompromisszumosan és szépen megbeszélve mindent elváltunk. Mindezek miatt meg vagyok győződve arról, hogy én hátrányomra változtam és arról is, hogy teljesen jól tették, hogy úgy legyen, hogy ne legyünk együtt.

Amúgy a legkisebb szarkazmus nélkül, őszintén elmondhatom, hogy megtiszteltetés volt őket egy ideig elkísérni az útjukon, nagyszerű nők mindketten. :)

2022. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pl én menni akartam válni!!!
2022. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!