Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire tudsz felnezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tudsz felnezni a párodra?

Figyelt kérdés

Mióta vagytok egy pár?

Ez hogyan valtozott az idő alakulásaval?



2022. dec. 22. 18:08
A kérdező szavazást indított:
1 (egyáltalán nem nézek rá fel)
2
3
4
5
6
7
8
9
10 (Nagyon felnézek rá)
35 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Csak olyanokkal vagyok akikre fel tudok nézni.

Akiket lenézek, azokba szerelmes sem tudnék lenni.szex se kéne.

2022. dec. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Mióta megcsalt érzelmileg, azóta jelentősen csökkent az irányba érzett tiszteletem….
2022. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudnék felnézni rá, nem lenne értelme az egésznek.


6 éve vagyunk együtt, 4 éve házasok.5

2022. dec. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hans Pötterman ***** válasza:
42%
Szeretnék,de sajnos kettőnk közt én vagyok aki végső soron felelős a döntésekért, és úgy nagyjából mindenért.
2022. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván felnézek rá, különben nem lennék vele. Nem mondom hogy neki nincsenek hülyeségei, a halogatásával például ki tud kergetni a világból, de remek társ, és mindenben lehet rá számítani. 9 éve vagyunk együtt, 3 és fél éve házasok.
2022. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na most itt tisztázni kellene pár dolgot: milyen korosztályra vagy kíváncsi? Mennyi ideje vannak együtt? Esetleg 40-es házasok 20 év kapcsolattal a hátuk mögött?


Mert az van, hogy egy 21 éves buta lány a csöves drogos barátjára is felnéz! Most akkor ez jelent valamit? Vagy amikor egy gagyi nulla nőre/férfira felnéz a párja, az meg rommá csalja az jelent valamit?

Persze a válaszadók ezek alól kivételek! :D

2022. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!