Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válni kéne de nem bírom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni kéne de nem bírom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves nő vagyok aki sajnos mostmár tudom, hogy egy oltári nagyot hibázott. 20évesen össze jöttem egy férfivel aki mostmár a férjem és van egy 1 éves gyermekünk. Nekem előtte nem volt senkim (semmilyen téren). És mostmár nagyon bánom mert szülés óta kiszerettem belőle :( Úgy értem nagyon szeretem mint embert sose bántanám meg szándékosan de egyszerűen nem tudok vele pl lefeküdni mert undorodom attól a gondolattól, hogy hozzá érjek. Szóval igen nem élünk nemi életet meg testi közelséget se. Ő még mindig szeret szerelemmel még így is és megakarja oldani a problémát de én már nem :( Úgy értem ha vele is maradnék életem végéig bánnám, hogy nem voltam mással :( és tudom most egy r*bancnak néztek de nem vagyok az egyszerűen csak hülye voltam és nem gondoltam át. Ő nagyon szeretett volna gyereket (30éves) én még nem de szültem az ő kedvéért ( tudom ne is mondj semmit) de születése óta a kicsi a mindenem imádom és 1percre se bántam meg őt. És nekem fontos a család a férjem is fontos a boldogsága is épp ezért mondtam a válást mert legalább így hátha talál valaki olyat aki minden téren szereti. Ha elválunk mérhetetlenül szomorú lesz és nem bírnám elviselni, hogy szomorú főleg, hogy én okoznék neki csalódást de ha vele maradok akkor tropára megyek a gondolataimmal mert én nem vagyok az a megcsalósdi. Mit tegyek? Ti mit látnátok helyesnek? Nem akarom a gyermeket az apjától se szét választani. Esküszöm már a halálba kergetnek a gondoltaim. (Az, hogy az apjának adom a gyereket én meg élem az életem nem opció ugyanis nem tudnám ezt megtenni) Tudom, hogy sok negatívat írnátok de kérlek kulturáltan és inkább megoldást írjatok így is nagyon rosszul érzem magam :(

2022. dec. 23. 15:20
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
95%

Hibáztál, előfordul, de ennek ez a következménye. Nincs olyan út, hogy elválj anélkül, hogy megmondd neki.

El tudsz úgy is válni, hogy megegyeztek egyenlő arányban a gyerek felügyeletét illetően.

2022. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
45%

Biztos, hogy nem a hormonok miatt nem kívánod vele a szexet?


Kisgyerekes csoportokban szokott lenni olyan komment, hogy egy évig sem volt valakinek libidója, sőt van akinek a gyerek két éves korában áll csak vissza.


Van lehetőségetek romantikázni és kikapcsolni a gyerek nélkül? Mennyit tudsz aludni este?


Ezek mind befolyásolják.

2022. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Nem a hormonok sajnos csak vele nem kívánnám a szexet :(
2022. dec. 23. 15:29
 4/52 anonim ***** válasza:
77%

Inkább váljatok el és láthatja a kicsit hétvégente, mint megcsald ki tudja hány ferfival.


Viszont azt nem tudom, hogyan fogod megoldani, hogy gyermek mellett szexelsz. Jó, este, de ha napközben akarsz, akkor a kicsi hol lesz, vagy ha ő beteg és a szexpartner nem érti meg?

Arról nem is beszélve, hogy hiába csak a szex a cél beléeshetsz az egyik kalandodba és vagy szenvedsz mint a kutya, mert nem kér belőled vagy együtt lesztek de a gyerek nem kell neki, akkor mit fogsz tenni?

Erre gondolj, mert nem csak rólad lesz szó a jövőben, ennyit fűznék hozzá a jövőre nézve.

2022. dec. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
4# mint írtam én nem vagyok az a megcsalósdi nem bírnék tükörbe se nézni és igen kockázatos, hogy bele esel másba. Ami meg a szexet illeti nekem nem az jár a fejembe most de később biztos, hogy fog de a férjemmel bíztos nem. Szóval nem keresek szexpartnert jelenleg :D de biztos lesz szükségetem majd mint minden embernek! És nem passzolnám le a gyerekem se azért, hogy valakivel ágyba bújak!!! Ha majd az apjánál lenne láthatáson akkor meg lehet ezeket oldani! De mint mondom nem ez az elsődleges célom de bele betegszek ebbe a kapcsolatba viszont a páromat se szeretnem, hogy akárcsak egy percig is szomorú legyen. Szeretném, hogy boldog legyen valakivel.
2022. dec. 23. 15:45
 6/52 anonim ***** válasza:
12%

Konkrét leszek... csak a szex miatt válnál?

Mert ebben az esetben le kell ülni vele és elmondani a dolgot. Nem fog neki jól esni, sajna ez van... az élet kemény.

Ha csak a szex miatt, akkor be kell avatni egy 3. személyt a dologba ha a férjed azt mondja hogy ámen... akkor a harmadikkal szexelnél... a férjed szintúgy más valakivel. Nyitott kapcsolatnak nevezik ezt.

Én mondjuk nem mondanám, hogy oké de ez a ti ügyetek.


Az tuti hogy te találnál valakit... rengeteg álló farkú ember szeretne egy anyukával találkozgatni. Válogathatnál közülük.

2022. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
93%

Ezért kell elvalni!

Aztán eldől mi lesz.

2022. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
24%
Szeretem az ilyen jérdéseket, mert mindig meggyőznek, hogy egy nőben sem bízzak meg továbbra se. Köszi a segítséget!
2022. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
36%
8 - Mindenki úgy jár a legjobban, ha szóba sem állsz velük 😀
2022. dec. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
16%
Szexelni jó velük. Elvenni és gyereket vállalni viszont nem.
2022. dec. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!