Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan kapcsolatról ahol van egy gyerek, az apja dolgozik az anyja nem dolgozik. Nem akar elmenni a nő dolgozni. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, a férfi dolgozik, a nő meg semmit nem dolgozik. És számomra ez fura ... Okés, mos, főz, takarít, de azért nem szánalmas az hogy ő nem add bele az anyagiakban? Okés, kapja a családot, a gyest és a gyedet már nem.

2022. dec. 23. 17:49
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem "szánalmas". Mosni, főzni, takarítani is k* nagy meló, ha meg gyerek van, akkor pláne. A család eltartása a férfi feladata, ha a nő el akar menni dolgozni, akkor elmegy, de akkor se köteles beleadni a család eltartásába. (szerintem ennek így kéne lennie, lehet lepontozni). Inkább olyan szemponból gáz, hogy mi van, ha valami történik a pasival, mi van, ha összevesznek, mi van, ha nyugdíjas lesz a nő, akkor mi alapján kap majd nyugdíjat?
2022. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Mert miért ne ? Igen is neki is elkell menni dolgozni és nem élösködni
2022. dec. 23. 17:56
 3/45 anonim ***** válasza:
89%
Ha tudod a választ, és nem érdekel más véleménye, akkor minek írsz ki kérdést.
2022. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ hány éves a kicsi, vagy hogy betegeskedik-e sokat, esetleg talál-e olyan munkahelyet, ami megfelelő gyermek mellett.

Mert ha nincs kire hagyni a kicsit ovi után, vagy ha beteg, akkor mit csináljon az a nő?

Ha pl. sokat "ugrál" hogy a kicsi miatt otthon kell lennie, akkor úgyis kirugjak.

2022. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
84%
Ismerősőd....nah persze, szerintem te vagy az anyós.
2022. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem sem szánalmas. Ha úgy egyeztek meg, hogy ők a hagyományos családi szerepekben élnek, akkor ott igenis a férfi tartja el a családot anyagilag, otthon pedig a nő csinál mindent. Ha nekik ez így megfelel, akkor kész, innentől kezdve nincs miről beszélni. Nem szánálmas se a nő, mert "élősködik", és nem szánalmas a férfi sem.

Az más kérdés, hogy én nem tudnék így élni, nekem szükségem van arra, hogy olyannal is foglalkozzak, ami tényleg érdekel a háztartásbeli dolgokon kívül, illetve nem tudnék azzal a bizonytalansággal élni, hogy mi lesz velem ha elhagy a párom vagy meghal, hogyan tartom fenn magunkat. Ettől nem vagyok jobb, mint egy tradicionális HTB, csak más. A lényeg az, hogy mindenki úgy élje az életét hogy boldog legyen és csak az számít, hogy a társával mi felel meg mindkettőjüknek.

2022. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem neked tetszik a nő és féltékeny vagy a pasira, vagy csaj vagy és irigy vagy rá:D


Teljesen az ő dolguk, ha nekik így megfelelő akkor rendben van. Ha keres eleget a pasas. Ha épp hogy kijönnek egy hónapban, nincs elég és lusta elmenni a nő az már gáz, de ha jól kijönnek egy fizetésből is akkor ennyi.

2022. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
85%
Ha a gyerekre maximálisan figyel, nem szánalmas. Anyám is háztartásbeli volt 10-15 éves koromig, végig együtt tanult velem, gyakorolt velem, sorra nyertem a versenyeket és osztályelső voltam miatta. Nagyon szépen megalapozta az életem és a karrierem ezzel.
2022. dec. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
82%
#7 100%, hogy nő a kérdező, a férfiak le sem tojják, hogy kinek a felesége mit csinál.
2022. dec. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
13%

#1 hány éves vagy 50+ ?


Nagyon régen nem csak a férfi feladata a család anyagi jólétének megteremtése.

Hol élsz te ?

2022. dec. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!