Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy telik nálatok egy otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy telik nálatok egy otthon töltött hétvégi nap? Mit csinál a feleség, mit csinál a férj? Szabadidőtöket ki mivel tölti? Hány évesek vagytok!?

Figyelt kérdés
2023. jan. 1. 11:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Változó.

Néha mindketten otthon vagyunk és pihenünk végig, míg máskor néha kettesben elutazunk valahova, illetve más programokat csinálunk.

Néha mindketten a barátainkkal vagyunk: vagy a közös baráti társaságunkkal töltjük az időt, vagy ő az ő barátaival, míg én az én barátaimmal.

Néha egyikünk otthon van, míg a másikunk mást csinál (ez baráti találkozótól munkaügyig bármi lehet).

Néha az egyikünk családjánál vagyunk rokonlátogatáson; néha mindketten megyünk, néha csak az egyikünk megy a saját családjához.

Számunkra az a legfontosabb, hogy változatosan és értékesen töltsük a szabadidőnket, illetve másokkal is töltsünk időt, mert hiába imádunk egymás társaságában lenni, a párunkon túl is van életünk az azokkal járó kapcsolatainkkal együtt.

26/N (én) & 28/F (párom)

2023. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
50 vagyunk. Kertezünk ha olyan az idő, férjem fát vág , főz, én minden mást.
2023. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a hosszú, tartalmas választ, de pont hogy az otthon töltött napról szól a kérdés :)


Olyasmire gondoltam mint a #2. Pluszban szabadidőtökben tv-t néztek, egyik olvas, másik gyakorizik...ilyenek.


A privátra meg, köszönöm, nem szeretnék beszélgetni róla.

2023. jan. 1. 12:26
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#1

Otthon házimunkát végzünk, (online) dolgozunk, közösen sütögetünk, az ágyban lustálkodunk, szexelünk, a kutyáinkkal foglalkozunk, egy közös hobbinkkal foglalkozunk együtt (például együtt olvasunk/filmezünk/festünk/kertészkedünk/társasozunk/edzünk), az egyikünk az egyik saját hobbijával foglalkozunk, a másikunk az ő hobbijával (például még én írok, ő zenét szerez).

Igazából otthon is annyi mindent lehet csinálni, hogy az hihetetlen. A párommal kifejezetten szeretjük az ilyen otthoni randikat is, bár még mindig jobban szeretünk házon kívül, aktívabban csinálni bármit is.

(#1)

2023. jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
+ (online) tanulunk, illetve leckét írunk; itt alapvetően nyelvi tanulmányokra gondolj, mindketten szeretünk különböző nyelveket megtanulni
2023. jan. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Általában főzünk, egyikünk mosogat a másik porszívózik.

Sorozatot nézünk a netflixen.

Ő pókerezik online én addig gyakorizok , netezek.

Beszélgetünk, szexelünk. Az udvart rendezgetjük kint.

Videókat nézünk együtt.

Vagy csak lustákodunk.

De ezek ritka napok. Nem szeretünk itthon ülni 😅

29/N 36/F

2023. jan. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha csak itthon vagyunk mind a ketten, akkor az egyikunk a kanapen doglik, a masikunk a PC-n jatszik. Valtozo, melyikunk, ha megunjuk, akkor cserelunk. A kanapen dogles altalaban a paromnak sorozatnezes, nekem vagy sorozatnezes, vagy olvasas, vagy tableten rajzolok. A gepen en szoktam meg videot szerkeszteni, grafikakat kesziteni stb, ezek mind a hobbimhoz. Paromnak nincs kulonosebb itthon vegezheto hobbija, o inkabb a kulteri, aktiv dolgokat kedveli, szoval o itthon tenyleg csak vagy jatszik vagy sorit bamul😄

Akarunk venni majd ketszemelyes tarsasokat, puzzlet, mert amik most vannak jatekaink az mind legalabb 4 szemelyes es csak tarsasaggal jok.

Takaritani, fozni altalaban egyutt szoktunk, de ez mondjuk a 48 orabol max 2-3 orat vesz el osszesen.

Programokra telen ritkabban megyunk, mert a parom allergias a hidegre🤣 Volt mar, hogy szabadsagot vett ki, mert reggel meglatta, hogy az este folyaman leesett a ho. Ugyhogy nalunk a tel az tobbnyire ilyen otthonulos, sajat dolgainkkal ellevos idoszak. Tavasztol oszig aktivabbak vagyunk.

2023. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdésre érdekes válaszok. Én kíváncsi lennék a valóban férj és feleség státuszban lévők válaszára is, vagy csak kiegészítve azzal ki mióta van kapcsolatban a párjával. Bár nyilván a gyerekesek nem nagyon érnek rá gyakorin irogatni. :D
2023. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8 Mi 8 eve. (#7) A statusz ketlem, hogy valtoztatna barmit a szabados tevekenysegeinken, nyilvan a gyerek valamennyit igen, de az nem veletlen nincs.
2023. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Változó. Dögönyözzük a kutyát🤣, sorozatozunk neten ( együtt vagy külön), néha filmezünk, társasjátékozunk, vagy kártyázunk, vagy könyveket olvasunk. Viszonylag nagy könyvgyűjteményünk van itthon.
2023. jan. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!