A feleségem kitalálta, hogy maradjak én otthon a 2 gyerekkel…. Magyarországon ez működhet? Jelenleg én vagyok a család eltartója. Nem tudom magam itthon elképzelni. Szerintem ez a házasságunk végét fogja jelenteni…. Karrierem csúcsán vagyok 39 évesen.. a felvetés is rémisztő, pláne, hogy a töredékét keresné az én fizimhoz képest! (3 és 5 évesek a gyerekek) ja; mindent bele adok itthon maximálisan így is!
Fizessetek egy dadust és akkor mindketten mehettek dolgozni
2023. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
2/78 anonim válasza:
A 3 éves mehet bölcsibe, az 5 éves meg óvodába. Hol a probléma? Gyed, gyes is csak addig jar, míg a gyermek be nem tölti a 2. évét. Utána nuku.
2023. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
3/78 anonim válasza:
Ha három éves a gyerek, akkor talán már jár is oviba. Mi akadálya, hogy dolgozni menjen?
2023. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
4/78 anonim válasza:
Kérdezd meg, hogy MIÉRT vetette ezt fel, ha a töredékét keresi. Az oka biztos megvan, hogy ilyen lépésre szánná el magát - valószínűleg akar még dolgozni, a töke tele van azzal, hogy akkor beszél felnőttel, amikor a postán fizeti be a csekket meg a pénztárosnak köszön a SPAR-ban... nem lenne célszerű téged htb-vé tenni, de lehetne segíteni az ő gondján is bizonyos módokon (bölcsi / ovi, bébiszitter / dadus, szabad estéket adni neki, amikor elmehet barátnőzni pl. vagy vmilyen szakkörre).
2023. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
5/78 anonim válasza:
Valoszinuleg azert mert 5 eve van a karrierje eltemetve, nem veletlen fogja a toredeket keresni mint te. Mi is igy voltunk a ferjemmel. Mikor en lettem volna a soros, ő beintett es elvaltunk.
2023. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
6/78 anonim válasza:
Ekkora gyerekek mellett minket szülő tud dolgozni, max kell némi kompromisszum.
2023. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
7/78 anonim válasza:
Gyed-re az apa is mehet a gyerek 168napos korától, igaz ti erről már lecsúsztatok ugyebár. Amúgy igen, Magyarországon is működik, semmi akadálya sincs, hogy az apa maradjon a gyerekkel otthon (mivel gyed mellett teljes munkaidőben dolgozni is lehet, sokan ki is játszák, hogy apuka megy gyed-re, mellett dolgozik így kapja a fizetését plusz a gyed, anyuka meg otthon gondozza a gyereket 🤷🏼♀️ de annak sincs semmi akadálya, hogy az anya visszamegy, az apa meg otthon marad a gyerekkel).
2023. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
8/78 anonim válasza:
De a gyerekek miert nem jarnak ovodaba?
2023. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
9/78 anonim válasza:
Mindkettő óvodáskorú.
Akkor wtf?
2023. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
10/78 anonim válasza:
Miért kéne bárkinek is otthon maradni a gyerekekkel? Már óvodás korú a kisebb is.
Sziasztok!
A feleségemmel nagyon megromlott a viszonyunk.
Mindketten középkorúak vagyunk. Rengeteg stressz övezett minket körbe az utóbbi időben. Sok volt a probléma a vállalkozásunkal is ami már már depressziós állapotot okozott nálam. Ő otthon neveli a két...
Egy 28 eves csinos novel ismerkedem a neten. Harom (2-3 mondatos) levelvaltas utan Skype-olni akar. Ritkan elerheto, a skype-ot is csak holnapra tervezzuk. Egy kepet latott rolam es en is egyet lattam rola. Atlagos, 30 eves ferfi vagyok, igy ez kicsit meglepo. Ti is...
A párommal együtt élünk lassan fél éve.Az elejébe kijelemtette hogy nekem feleslees dolgoznom melette mert jól keres.Az elejébe adott is a pénzből mindig mikor kapta a fizetést.Vagy kitette a pénzt egy dobozkába hogy ha szükségem van valamire ...
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!