Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleség extrém felvetés! Szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség extrém felvetés! Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
A feleségem kitalálta, hogy maradjak én otthon a 2 gyerekkel…. Magyarországon ez működhet? Jelenleg én vagyok a család eltartója. Nem tudom magam itthon elképzelni. Szerintem ez a házasságunk végét fogja jelenteni…. Karrierem csúcsán vagyok 39 évesen.. a felvetés is rémisztő, pláne, hogy a töredékét keresné az én fizimhoz képest! (3 és 5 évesek a gyerekek) ja; mindent bele adok itthon maximálisan így is!

2023. jan. 2. 19:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
95%
Fizessetek egy dadust és akkor mindketten mehettek dolgozni
2023. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
92%
A 3 éves mehet bölcsibe, az 5 éves meg óvodába. Hol a probléma? Gyed, gyes is csak addig jar, míg a gyermek be nem tölti a 2. évét. Utána nuku.
2023. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
90%
Ha három éves a gyerek, akkor talán már jár is oviba. Mi akadálya, hogy dolgozni menjen?
2023. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezd meg, hogy MIÉRT vetette ezt fel, ha a töredékét keresi. Az oka biztos megvan, hogy ilyen lépésre szánná el magát - valószínűleg akar még dolgozni, a töke tele van azzal, hogy akkor beszél felnőttel, amikor a postán fizeti be a csekket meg a pénztárosnak köszön a SPAR-ban... nem lenne célszerű téged htb-vé tenni, de lehetne segíteni az ő gondján is bizonyos módokon (bölcsi / ovi, bébiszitter / dadus, szabad estéket adni neki, amikor elmehet barátnőzni pl. vagy vmilyen szakkörre).
2023. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
95%
Valoszinuleg azert mert 5 eve van a karrierje eltemetve, nem veletlen fogja a toredeket keresni mint te. Mi is igy voltunk a ferjemmel. Mikor en lettem volna a soros, ő beintett es elvaltunk.
2023. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
89%
Ekkora gyerekek mellett minket szülő tud dolgozni, max kell némi kompromisszum.
2023. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
93%
Gyed-re az apa is mehet a gyerek 168napos korától, igaz ti erről már lecsúsztatok ugyebár. Amúgy igen, Magyarországon is működik, semmi akadálya sincs, hogy az apa maradjon a gyerekkel otthon (mivel gyed mellett teljes munkaidőben dolgozni is lehet, sokan ki is játszák, hogy apuka megy gyed-re, mellett dolgozik így kapja a fizetését plusz a gyed, anyuka meg otthon gondozza a gyereket 🤷🏼‍♀️ de annak sincs semmi akadálya, hogy az anya visszamegy, az apa meg otthon marad a gyerekkel).
2023. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
92%
De a gyerekek miert nem jarnak ovodaba?
2023. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
81%

Mindkettő óvodáskorú.

Akkor wtf?

2023. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
87%
Miért kéne bárkinek is otthon maradni a gyerekekkel? Már óvodás korú a kisebb is.
2023. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!