Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Évente egyszer van szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évente egyszer van szex amióta a gyerek megszületett, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

10 éve már, én 48f ő 41 éves nő. Az ok a korábbi sérelmek felhánytorgatása.Ami pár szerintem hülyeség: ha mindenben a rosszat látta akkor tudtára adtam emeltebb hangom. Volt párszor amikor pár tízezezer forint kiszaladt hülyeségekre, s volt egy feléves nemdolgoztam időszak is.

Párkapcsolati tanácsadásra nem jön el, igazából már csak élünk egymás mellett,a gyerek dolgairól beszélünk max. Válás említésekor , a gyerekre nem gondolok , hogyan sérülhet. Van pár példa a környezetünkben, s igazából ezzel meg is fog mindig. A munkám sem tetszik neki, viszonylag kevés munkával többszörösét keresem, de sajnos csak olyankor tudok dolgozni amikor a gyerekkel lehetne tanulni illetve hétvégén. De ezt is csak ő hánytorgatja fel. Azt mondja már nem érez semmi vonzódást, s lassan én is kiöregszem, illetve feladom a reményt. Nem járok félre, de mivel nem fix a munkahelyem s délutáni, talán úgy gondolja hogy megoldom.

Egy kasszán vagyunk, igazábból csak cigire költök,mindig morog ha ezért is, s rosszalja ha kérek havonta párszázezret ( tankolás, konyvelő ,néha egy két ebéd étteremben, normális dolgokra).

Újra udvarlást már próbáltam, virágokat, odafigyelést ( ezekre is megkaptam hogy feleslegesen költök), általában a wellness helyekre az éves kirucanásokat is biztosítom,nyilván a gyereknek is kell a nyaralás. A különalvást igényli, mert meghíztam s horkolok is, korán kelek stbstb, pc vel zajongok ( előkészülök a napra).


Mit tegyek, vagy tehetek e valamit egyáltalán?


2023. jan. 5. 05:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ott már a romantika igen csak megfáradt.
2023. jan. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%

Daradt kimerült.

Napi 25 órázás után lehet te sem a szexen lennél.

2023. jan. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
38%
Jav: fáradt.
2023. jan. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Ez a házasság romokban van .Csak a gyerek tartja össze. Gratulálok, klubtag lettél.

Nincs tanácsom, egy hasonló kapcsolatból léptem ki, gyakorlatilag csupasz seggel. Rendszeres szex most sincs, de legalább nem emésztem magam egy szar házasságban. A gyerekeim is sérülnek, viszont nem egy hányadék családban hallgatják a vitatkozást.

Ha érzel még iránta valamit, próbáld megmenteni a házasságod, talán ennyit mondhatok tanács helyett.

2023. jan. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Tipikusan olyan kapcsolat, amit már csak a gyerek tart össze. De nézd a jó oldalát: másoknál a gyerek ÉS az anyagiak is. Mit tehetnél? Elfogadod a helyzetet, vagy elválsz. De ezt a kapcsolatot már nem lehet helyrehozni. Ez nem a te hibád. Sajnos a kapcsolatok nem az örökkévalóságnak készültek.
2023. jan. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem veszekszem, ha már elég lenéző hangnemet kaptam akkor visszaszólok, de ő ezt szépen elraktározza s évek múlva már hozzám tudja vágni😄, de legalább meg is teszi.


Még utoljára megmenteném csak a hogyan lenne a nagy kérdés? Mit hagytam még ki?

2023. jan. 5. 06:23
 7/23 anonim ***** válasza:
25%

Nem csak a házastárssal lehet szexelni.


Úgy sem gondoltad komolyan az oltárnál, hogy hűséget fogadtál...elmondtad a bla bla szöveget csak húzzunk már a pics**ába mert fél órája itt állunk és éhes vagyok és hugyoznom kell, persze igen jóban rosszban na húzzunk már innen...

2023. jan. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Semmit nem tudsz tenni, egyedül kevés vagy. Gondold át, hogy mit szeretnél, és üljetek le beszélgetni, a ti korotokban még nem késő változtatni. Gyerek miatt nem válni baromi álságos, ő kicsi nem hülye, látja hogy nem szeretitek egymást, nem beszélgettek, feszültség van, és ezzel rossz kapcsolati mintát közvetítetek, ugyanolyan romboló, mint egy rosszul sikerült válás. Az, hogy a gyerek ne sérüljön, az a ti szándékotokon, összefogásotokon múlik, ha 2 boldog, kiegyensúlyozott szülőt lát, akik összefognak érte, akkor lehet jól csinálni.
2023. jan. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

7: "Nem csak a házastárssal lehet szexelni."

Ez igaz, amíg az ember 30 alatti, vagy 40 fölött is akkora forma a nőknél, hogy talál szeretőt. Az átlagos pasas elég nehezen talál ennyi idősen nőt még elváltan is, hát még család mellett.

2023. jan. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%

#9


igen sajnos...elcseszett egy világ ez :)

2023. jan. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!