Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy éled meg ha a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éled meg ha a párodnak nem veled lesz az első gyereke, és házassága? Ha neked ez lesz az első?

Figyelt kérdés

2023. jan. 11. 08:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha LESZ neki első gyereke mástól és nem LETT korábban, akkor nálam ez szakítási ok lenne.
2023. jan. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Korábbi kapcsolatra gondolok hogy abban volt neki
2023. jan. 11. 08:50
 3/32 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudtam megbarátkozni a gondolattal, így nem akartam esküvőt sem.

Tudom, hogy ronda dolognak tűnik, de hozzámenni úgy, hogy nekem ez nem oké, még rondább lett volna. Nekem szükségem volt rá, hogy ezeket együtt, csak egymással éljük meg.

2023. jan. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Szakítottatok?
2023. jan. 11. 09:08
 5/32 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy, nem mindenki képes arra, hogy ezzel a tudattal megbirkózzon, hogy mindenben örök második, ha egyáltalán második, mert a párjának mindig meglesz a másik családja, aki majd gondoskodik arról, hogy azon a részen mindig mindennel beelőzzenek. Meg ami ezzel jár: mindig kell azokra is gondolni, nem csak saját magatokra, legyen szó gyerek ajádnéka, továbbtanulása (pénz..), lakásvásárlás (kell a hely a másik gyerekenek is valahol...) költözés, utazás, nyaralás, örökség stb. Ne mondja senki, hogy bárki önként és dalolva tudja élvezni, hogy az ő életét egy másik család dróton rángatja. Ha ehhez már a kezdetekkor sincs meg az elfogadás. Én a környezetemet látva inkább belenyugvásnak hívom, ami max akkor működik, ha valami más oldalon meg kompenzálva van, bár pl. a magam részéről nem tudna olyan gazdag, vagy aranyf...szú lenni az a pasi, aki miatt ezt bevállaltam volna). Meg kell gondolni kétszer is, mihez tudsz alkalmazkodni, mert a mindennapjaidat fogja mérgezni!
2023. jan. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy, ezért nem állok össze már elvált vagy/és gyerekes férfival.
2023. jan. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem ezt a sok nőt. Komolyan ez volt a legjobb az összes közül? Gyerekkel meg exanyucival?

Valaki árulja már el mi olyan vonzó ezekben a pasikban. Hogy már tudott valakinek gyereket csinálni? Vagy mi?

2023. jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
76%
Napi elvált apukás kérdés megint...
2023. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%
7-es. Ha egy incel es egy elvalt apuka kozul kell valasztani, akkor egyertelmu a valasztas. De ha belegondolsz, hogy hany hazassag bomlik fel egy harmadik fel miatt, ott sem kerdes, hogy van-e gyerek az egyik felnel, vagy nincs. Tudod a parkapcsolatok ket felnott kozott jonnek letre, minden mas az mar korulmeny. Hol lakik, van-e gyereke, szereti-e a macskakat stb. A mozaik csaladoknal is az egyik legfontosabb dolog, hogy a ket felnott kozott van a kapcsolat, ok mukodtetik a kapcsolatot es a gyerekek ehhez a kapcsolathoz csatlakoznak. Ha valamelyik felnel a gyerek igenye beelozi a kapcsolatot, ott megbukik az egesz. Ha jol tudod ertelmezni, hogy mit is jelent egy kapcsolat ket ember kozott, akkor nem fogsz majd meglepodni az ilyen eseteken. Kell hozza egy megfelelo erettseg es tudatossag, az biztos.
2023. jan. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
73%

Húú mindig meglepődök ,hogy itt gyakori kérdéseken milyen negatív kommentek érkeznek az ilyen és ehhez hasonló kérdésekhez. Az ilyen emberek általában belegondolnak abba ,hogy az ő szívük választottjával se biztos ,hogy örökké fog tartani a kapcsolatuk, házasságuk? Lehet ők is hamar egyedülálló elvált anyukaként találják magukat egy mozaikcsaládba majd.

Az én párom házas nem volt, de született egy gyermeke az előző kapcsolatából, ő nem tervezett baba volt, elvetetni nem tudták mire kiderült ,hogy érkezik, túl voltak a 12 héten. Megpróbálták de nem működött a kapcsolat és mindenki éli az életét külön. Nálunk nincs ilyen ,hogy a páromnak két családja van meg rángat minket az ex egy dróton. Ez csak azoknál van így maximum akik hagyják vagy akik nem teljesen normálisak és szarul kezelik a szituációt. Nálunk 2 hetente jön a gyerek, ha változás van akkor azt előre jelzi az anyukája vagy akár mi felé és úgy rendezzük ,hogy mindenkinek jó legyen. Ezen kívül nincs kommunikáció nincs haverkodás, jó pofizás, csak a legfontosabbak a gyerek érdekében, leginkább az ,hogy mikor jön mikor megy. A párommal eltöltött közös éveink alatt rengeteg élményünk, programunk, utazásunk volt már kettesben és a gyerekével egyaránt. Szerintem mindent meglehet oldani, és mindenhol kell valamilyen szinten alkalmazkodni majd az életünk során. Legyen szó akár sportóló férfiról és azzal való kapcsolatról, vagy akár olyan munkát végzőről.

Édesapám is anno elvált a két féltestvérem anyjától, és édesanyámmal már 30 éve lesznek házasok. Nálunk is a család magját mostmár anyám és apám alkotják, és hozzájuk csatlakozik apám oldaláról a két gyerek plusz én mint közös gyerekük, mi így vagyunk EGY család, de az exfeleség baromira nem családtag és apám sem gondolkozott soha úgy ,hogy neki két családja van nem véletlen váltak el. Ezt nem tudom miért imádják itt hajtogatni gyakori kérdéseken, de annyira buta meglátás. Le lehet pontozni engem, de úgy gondolom ,hogy egy kapcsolat sem lesz tökéletes, mindenhol lesznek nehézségek, lehet az embernek gyerektelen, múlt nélküli párja de az sem garancia arra ,hogy nem fog esetleg megcsalni, vagy a házasság alatt viszonyt fenntartani a későbbiekben vagy pedig szimplán csak zátonyra futni valaha a kapcsolat. Egyébként sok nő ahhoz a szituációhoz hogy állna ,hogyha a párjának se gyereke se házassága nem lett volna még, viszont tudomására jutna ,hogy a párjának az exbarátnője volt élete nagy szerelme akit nehezen hevert ki vagy esetleg jobban is szerette őt mint a jelenlegi párját? Lehet dögivel ilyet is olvasni itt gyakori kérdéseken.

2023. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!