Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért az lett a feleségetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az lett a feleségetek, aki? Milyen tulajdonságai miatt választottátok őt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 16. 14:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Nincs recept. A ferfit az fogja meg akibe szerelmes tud lenni.. ezert te semmit nem tehetsz !
2023. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Szóval tökmindegy, hogy egy nő gondoskodó vagy sem, hisztis vagy sem, lusta vagy sem stb, nem ezek a szempontok fognak dönteni?
2023. jan. 16. 14:54
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett külsőre, komoly gondolkodású, céltudatos. 95%-ban az eszemmel választottam, 5% érzelemből. 22 éve együtt.
2023. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy nem láncol le, neki is fontos a saját élete, nem tapad(t) rám, nem nyávogós, nem követelőző, az értékrendje azonos az enyémmel. Nem lusta, a viselkedésével motivál nem az üres szavakkal. Ezzel szemben nem szexmániás, nem a dugáson jár(t) az esze a nap 24 órájában, nem akarta elcsábítani a pasikat, nem azon jár(t) az esze hogy folyamatosan a s*ggem nyalja ki. Azt hiszem ennyi dióhéjban. Ja, és nem áldozta fel az életét értem, nem vágott semmit a fejemhez, reálisan látot engem és a kapcsolatunkat. Nem az a rózsaszín köd leszállt, ész megáll típus. Akárcsak én. Mi ezért vagyunk jók együtt.
2023. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen amúgy tényleg tök mindegy mit csinálsz, minden a férfin múlik. Ha szerelmes, szarrá csalhatod, napi szinten bunkózhatsz vele, lehet néha összevesztek emiatt, de akkor is kitart a végsőkig. Mondjuk az ilyennek az önbecsülése sincs az egekben :D


De ha nem szerelmes beléd, lehetsz a világ legjobb barátnője, cseszheted, az első pici hibádnál szakít, még mindig az exét szereti, aki rosszul bánt vele és hiába látja, hogy te jobb vagy, nem érdekli.


Erre rájöttem. Tényleg mindegy, hogy milyen vagy, csak olyat kell találni, aki szeret és onnantól minden meg van oldva. Én találtam ilyet nagynehezen, jól bánok vele, hiszen nagyon szeretem, de tény, hogy volt olyan balhénk, amikor nagyon hülyén viselkedtem, nem is egyszer, sokszor, mégis kitartott mellettem. Már belátom, hogy rosszul viselkedtem, de ő nem dobott el egyből, mint az exeim, akik nem szerettek.

2023. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#5

Jaja, ugyanezt látom. Én épp ezért már inkább hátradőlök, mert ha odatettem magam egy kapcsolatban, abból még nem lett köszönet. Ha meg toxikus vagyok, akkor kaparnak utánam xd

2023. jan. 16. 16:05
 7/22 anonim ***** válasza:
7%
A kapcsolat halála amikor a férfi teper a nő után. Az a jó kapcsolat, ahol a férfi az Isten. Nem, nem azért mert a férfi az öntelt, a bunkó, hanem azért mert a nő felnéz rá. Na ilyen nőt a legnehezebb találni. Jaaa, olyan sok van akik annyira buták és elfogultak, hogy a drogos, munkanélküli lúzer semmirekellő barátjuk s*ggét nyalják, majd pofára esnek. Nem ezekre a nőkre gondoltam.
2023. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
#7 számodra nyilván az a jó kapcsolat, de kéne a francnak olyan pasi, aki ezt várja el. Vagy akkor tartom Istennek, ha ő meg engem Istennőnek :D
2023. jan. 16. 16:32
 9/22 anonim ***** válasza:
40%

A lényege hogy a pasi nem várja el. Az a baj, hogy szinte az összes kapcsolat ott megy el, amikor a férfi elkezdi kényeztetni, tyutyujgatni a párját. Ezt nőktől hallottam, de sajnos én is beleestem. Szóval nők mondták hogy az elején jó érzés, de később unalmassá válik, és már nem férfiként néznek a társukra. Valahogy fériatlanná válnak, a nő dönt mindenről, a férfi remeg azért hogy minden jó legyen, már-már a férfi kér engedélyt. Az a baj, hogy az egész elveszti a lényegét. Innen már csak egy lépés a koronás papucsság! A nők is attól gerjednek be, ha azt érzik, uralják őket, értsd ezt intelligens módon.


Sajnos k*baszottul sok a proli, neveletlen, bunkó nő és férfi, főleg a fiatal generációban. Egyszerűen alkalmatlanok párkapcsolatra, nem nevelték meg őket, a szüleik is alkalmatlanok voltak szociálisan mindenre. Tehát ezeknél az "Isten" szó a maximális egoizmust, maximális kihasználást jelenti. Én olyan dologra gondoltam fentebb, amit ezeknek képtelen vagyok elmagyarázni. A nő és a férfi játékát, és fura, de az ebből áradó harmóniát. Egyébként a 21-ik században már reménytelen vállalkozás a párkapcsolatosdi. Szex-szex oszt jó van, majd jöhet a következő, vagy az örök sírás hogy nem jut nő vagy pasi.

2023. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
31%

En speciel a nagy melleit es a baba arcát neztem.

Be is szivtam, a belsot is kellett volna.

Nem mindem hazassag vegzodik happyenddel.

2023. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!