Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gáz, ha utálom a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha utálom a férjem?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hetekben rájöttem, hogy megutáltam a férjem. Pl. a halálba kívánom, többször mondtam neki dögölj meg. Vagy ha hazajött melóból leraktam neki a vacsorát sziszegve megjegyeztem, hogy akadjon a torkodon. Ha azt akarja szájjal kényeztessen megharaptam neki.

2023. jan. 17. 16:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
64%
#50 nem hiszem el hogy nem vágod a pökhendi megfogalmazásból hogy ezt a kérdést egy troll írta...
2023. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
82%

#46


Mi lenne, megkapja mind a 13 milliót vagy mennyit, a gyerekek még nem egy erőszakos féreg mellett nőnek fel.



Egyébként teljes szívemből remélem, hogy ez egy kamu kérdés.

Üdv,

Egy lány aki egy erőszakos apa mellett nőtt fel

2023. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, mert ramegy a lelki egészséged!!!!!!
2023. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
89%
Mar bocsanat de egy eroszakos agressziv ferjnek nem mer beszolni egy feleseg sem olyat hogy dogolj meg stb. Valoszinuleg adok kapok van es mindenki megeri a penzet.
2023. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
62%
Emellett az életvitel mellett te leírod, hogy a gyerekeidet veszed figyelembe? Tényleg? Ők ebből semmit nem érzékelnek? Nem persze. Ők úgy érzik, hogy nyugodt, kiegyensúlyozott családban nevelkednek. Ja nem.
2023. jan. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
90%

Ha akkor nem hagytad el amikor kezet emelt rád,akkor most se fogod!Sőt még gyereket is szültél neki!

Teljesen felesleges ide bármit is kiírnod!

2023. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a kérdezőt.

Le se merem irni hogy hasonló szituban vagyok, az elejét mintha en irtam volna ki, sőt volt hasonló kerdesem nekem is már.

Nalam az a szitu hogy miután szültem akkor utáltam meg, sajnos en is mondtam mar neki ilyet felhamgosan D volt hogy megis hallotta ..

De mi azóta nemis szexelünk, semmi kezi oralis fxsag nincs, ha nem akkor fejre alhat.

Nálunk nincs hitel de az oroksegi hazában lakunk,rá ment a felújítasra az en penzem is,vissza ugy se kapnam, plusz segitsegem sincs csak külföldön.

FOGALMATOK sincs milyen kiszolgáltatott helyzetben lenni...

Nálunk az a különbség hogy volt hogy megütött (ne aggódjatok ez csak olyankor tortenhet meg barkivel ha tudja a kedves ferj hogy ugysincs hova menj ) de azóta összegyűjtöttem magamnak a penzt, es tudja ha meg egyszer megtörténik azonnal beadom a válópert .


Ne hagyd magad kérdező, ne elegitsd ki , ne akard, kenyszeriteni ugyse fog

Aludj a gyerekkel azt onnan csak nem fog kirancigálni nem?

2023. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
100%
56, logikus amit irsz, de az ilyen mindent megtesz hogy visszaszerezze a bizalmat, es csak akkor bánt ha tudja hogy pillanatnyilag NEM TUDSZ hova menni ugyse.
2023. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 A kérdező kommentje:

#57

De kényszerít a szexre. Ha nem erőszakkal akkor megzsarol ezzel-azzal. Ha az se jön be, akkor kapok. Eddig még csak kétszer-háromszor ment el régen. Inkább beadom a derekam minthogy kapjak

2023. jan. 19. 13:07
 60/62 anonim ***** válasza:
100%
Mire érted hogy eddig még csak 2x-3x ment el régen? A sexben 2x -3x , vagy abban hogy kényszerít, vagy vmi másra gondolsz?
2023. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!