Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen család az, ahol a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen család az, ahol a nő keres több pénzt?

Figyelt kérdés
Mondjuk mert diplomás, a férje meg nem? Ez okozhat bonyodalmat a kapcsolatukban? Van valaki ilyen helyzetben? Hogyan élik meg?

2023. jan. 21. 15:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%
Okozhat, ha a férfi komplexusos.
2023. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
Normális család, de nem értem miért kell ügyet csinálni ebből!?
2023. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Anyósoméknál ez a helyzet, bár mindketten diplomások. Apósom maszekol, abból mondjuk nem rendszeres bevételük szerintem több van.


Valamikor a szüleimnél is ez volt, apum igazgató volt, de kirúgták és majdnem le is százalékolták, mikor beteg lett. Közben anyum lett vezető, amíg apum előbb táppénzen volt majdnem egy évig aztán köztisztviselő lett. Kb. 11-12 éves korom körül történt, és 18 éves koromig nálunk is ez volt a felállás, amikor anyum sem volt már vezető és apum céget váltott elég jó fizetésért.

2023. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most ez a felállás. Férjemnek szerencsére nem ment ettől össze a p...cse, így nincs gond.
2023. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
92%
normális
2023. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Nő létemre én vagyok a családfentartó.Nincs ebben semmi rossz a férjem úgy segít ahogy tud.Mi kettönk között ebböl soha nem volt gond.Ezt mi már a kapcsolatunk elején tudtuk és nem is volt ez soha még beszéd téma sem közöttünk.
2023. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
85%

Másfél millió forint a nettó havi bevételünk két főre, nagyon szenvedünk, hogy én keresek jobban és nem a férjem... Mégis mit gondoltál? Normális ember aki tényleg párban gondolkodik és nem a másik mellett ejtőzik önmegvalósítási céllal, örül annak, ha akár ő, akár a partnere jól keres, mert mindkettőjüknek érdeke.


Egyébként nekem a párom is diplomás, sőt, ugyanazon a területen dolgozunk, csak máshogy fizet a konkrét munkakör. Eleinte nagyon rossz volt a fizetésem, aztán ahogy lettek végzettségeim és tapasztalatom, elkezdett meredeken emelkedni a bérem, amíg át nem lépte a párom bérét is. Akkoriban volt, hogy poénosan megjegyezte, hogy azért kicsit a k*rva anyámat, hogy 3 év tapasztalattal annyi a szakmám átlagbére, mint neki 6 év tapasztalattal, de semmi más nem történt. Örültünk neki, hogy hamarabb tudunk venni nagyobb lakást. Ennyi.

2023. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
Ahol az ilyen szóba kerül, esetleg problémát okoz, az nem család. Max életközösség.
2023. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy ilyent ismerek. Pl. a nővéremék. Ja, a férfj is diplomás, mérnők, de a tesóm gazdasági vezető.


AMúgy meg milyen kapcsolat lenne? Talán a nőknek kevesebb fizetést kell adni? Vagy ismerkedésnél meg kell rögtön kérdezni a keresetet, és ha kevesebb, akkor otthagyni a pasit?

2023. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
99%
nem okozhat gondot, ha mind2 fél elfogadja.
2023. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!