Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy ilyen feleséggel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy vidéki kisvárosból költöztünk nyugatra a munkám miatt ami országos szinten is kiemelkedő, pár nap munkával mesés fizetésem van. A feleségem éveket tanult de sajnos a szakmájat nem fizetik meg, ez miatt értéktelennek érzi magát mellettem inkább versenyez velem. Két gyermek született, az elsőt én akartam a másodikat ő. Azóta is sorolja hogy ő nem akart gyereket mert a karrier fontosabb lett volna. Hiába mondom neki hogy bármennyit tanul nem tud a szintemre fellépni mert én az egész fiatalságom feláldoztam ezért. A probléma az hogy otthon én csinálod mindent: naponta főzök, takarítok, viszem a gyerekeket. Naponta ételt rendel, babysittert hív hogy tanuljon hogy utólérjen, a háztartásban semmit nem csinál csak a kötelezőt amit a kicsikkel kell. Ha nem ilyen munkám lenne meghalnánk a koszban. Ő úgy nőtt fel hogy volt otthon kenyér meg szalámi neki ez elég és ő akkor is boldog ezt kapják a gyerekek is alapon. Hogy lehetne felnyitni a szemét? Anyukája nem jön segíteni mert inkább helyette csavarog. A vér nem válik vízzé? Köszönöm

2023. jan. 21. 21:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Ha ekkora paraszt vagy vele, akkor nem csoda, hogy nincs kedve semmihez.
2023. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Azért miért vagyok paraszt ha heti egy nap munkával milliós fizetésem van, emellett otthon én csinálok mindent, ő pedig addig elvonul hogy utólérjen engem? Miért jó ez a verseny ?
2023. jan. 21. 22:01
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Egyikőtök jobb, mint a másik :D Megérdemlitek egymást.
2023. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
98%

Azert vagy paraszt, mert tamogatnod kene, nem lehuznod, hogy hulye vagy asszony, soha nem fogsz hozzam felerni :D Talan akkor tobb kedve lenne takaritani is, ha nem vinned bele a depresszioba.

Es nyilvan elobb-utobb magatol is belatna, hogy lehet milliokat lehet nem fog keresni, de abban lehet sikeres, amit csinal. Ket gyerektol nem all meg az elet, haho, tanulni soha nem keso, a vilagon szamtalan no epitett igen szep karriert gyerekek mellett.

De te lehuzod es aztan meglepetten panaszkodsz rola. Akkor inkabb valj el, garantalom neked, hogy nelkuled csillogna a haz.

2023. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg tahó vagy, nem is kicsit. Én 31 évesen, egy 6 hónapos baba mellett jelentkeztem mentőtisztire, mert szakmailag fejlődni akarok a szakmámban. Ápolónő vagyok. Amúgy se kerestem sokat, de amikor mondtam a férjemnek, hogy jelentkeztem, rögvest támogatni kezdett, nem pedig elutasítani, hogy töröljem a jelentkezésemet. Aztán gondolhatod, hogy egy mentőtiszt mennyit keres. Nagyon nagyon keveset, de így új kapuk nyílhatnak meg előttem a szakmámban. Ha a férjem így reagált volna, ahogyan te, hát előfordulhat, hogy válnék. Nekem az nem társ, aki a céljaimban nem támogat, hanem inkább akadályoz benne. És én tanulni szeretnék, fejlődni, hiába nincsen pénz. Inkább ez, minthogy sok sok száz ezerért körmösnek meg pillásnak tanuljak, akikből minden utca sarkán van egy.
2023. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
98%
Nem azért vagy paraszt, mert heti egy napot dolgozol, hanem azért, mert azt mondod neki, hogy soha nem fog tudni a "te szintedre" eljutni. Ez a mondat egy kitűnő lealacsonyítása, alázása a társadnak.
2023. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
3%

"de így új kapuk nyílhatnak meg előttem a szakmámban"


Hasonlóan kevés pénzért.

2023. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
8%
7 A kamutappenznel gondolom azert jobban fizet a mentotiszti is.
2023. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%

Pl. támogatni, nem lehordani.

Te eddig gürcöltél, ő otthon volt, vagy kevesebbet keresett.

Miért nem adsz neki esélyt, hogy jobban érezze magát?

Neked megvolt, akkor neki is van rá joga.

2023. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

8.


De cserébe lehet 8-10 órákat szopni, vállalhatatlan körülmények között :)

2023. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!