Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mielőtt megtaláltad volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielőtt megtaláltad volna “életed párját” hány csalódásod volt? Mik voltak?

Figyelt kérdés

Szóval csak egy kapcsolatom volt, és borzasztó sok más csalódás. Ismerkedések, majd elmúlások, igazából boldog és szerelmes nem is voltam… 23 leszek lassan de már mások házasodnak. Persze, fiatal vagyok és nem sietek


De neked milyen élettörténeted volt? Sokat csalódtál mire megtaláltad az igazit?

Úgy érzem soha nem fogom őt megtalálni…

(:



2023. jan. 23. 19:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Csalódás csalódás hátán, olyan is, amit én okoztam másnak, csomó jelentéktelen, kapcsolatnak aligha nevezhető valami, 28 éves koromig.
2023. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen találtam meg a párom, mostmár férjem. Mindketten kiégtünk a társkeresésben és végre jó volt csak úgy együtt lenni nyugalomban, békében, szeretetben. Hogy nincs vita, nincsenek békíthetetlen ellentétek, nincs érzelmi libikóka, vagy bizonytalanság. Valahogy konstans jó és éreztem, hogy ez az, ezt az érzést kerestem, őt kerestem. Előtte el voltam keseredve, sokat ismerkedtem, keresgéltem, volt három hosszabb kapcsolatom is, de a kisebb fellángolásokat is képes voltam csalódásként megélni. Sz*r érzés, amikor tudatják az emberrel, hogy nem kell, na... De azért ne keseredj el, biztosan megtalálod te is a magadhoz illőt. Arra vigyázz, hogy ne érd be valakivel, aki teljesen másmilyen, mint akire te vágysz, de végre szeret. Az nagyon nagyon tévútra tudja vinni az embert.
2023. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

24 voltam mikor a férjemmel összejöttünk.

Előtte csak 5 évig randizgattam.

Az első" kapcsolatom" 4 hónap volt. Legalábbis én úgy tudtam hogy kapcsolat, de miután lefeküdtünk, felszívódott. 3 nap után mikor nem reagált semmire, se telefon se sms, se msn, se semmi, már leesett hogy csak arra ment, hogy elvegye a szüzességem és ennyi volt. Aztán már én se kerestem.

A második kapcsolatom 10 hónapig tartott. Nagy csalódás volt. Megkérte a kezemet is, de aztán egyre furcsábban kezdett viselkedni, sokat veszekedtünk mert egyre betegesebb szinten féltékenykedett, irányítani akart, elkezdte mondogatni hogy gyereket akar ( én soha nem szeretnék, de ha akarnék se szülnék házasságon kívül), ezzel is baja volt, szerinte előbb gyerek aztán házasság. Aztán már azt kezdte mondogatni hogy ha összeköltözünk, nem akarja hogy dolgozzak, majd ő gondoskodik rólunk a gyerekekkel, meg hogy ne barátkozzak a fiú osztálytársaimmal, ne találkozzak annyit a barátaimmal. Csak néztem hogy mivan.... Amúgy meg csak 19-20 évesek voltunk akkor.

Szóval sok volt az ellentét. Összevesztünk, aztán meg is csalt, így én aztán kimondtam hogy szakítok, erre megütött. Nyilván otthagytam. Még hónapokig zaklatott utàna hogy fogadjam vissza.

Ezek után 2 évig szingli voltam.

Majd volt pár rövidebb kapcsolatkezdemény 1, illetve 1,5 hónapos. De egyikkel sem illettünk össze, így otthagytam őket.

Ez után jöttünk össze életem szerelmével. 1,5 év után össze is házasodtunk. 13 éve vagyunk együtt:)

2023. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

6 kapcsolat (hosszabb rövidebb), rengeteg csalódás, megcsalás, hazugság, elutasítás. Csak amiatt a gondolat miatt maradtam pozitív, hogy tudtam, hogy kellenek ezek az élmények ahhoz, hogy értékelni tudjam a leendő férjemet, aki jó bánik velem. Sok barátnőm olyan, hogy a pasija a csillagokat is lehozza neki, de ő mindenért b.aszogatja. Na én megfogadtam, hogy soha nem leszek ilyen.


Másfél éve vagyok együtt a párommal és nagyon jól bánik velem, amit nagyon értékelek is és én is igyekszem neki mindent megadni :)

2023. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
46 évesen találkoztam álmai férfijával, akivel végre igazán boldog vagyok. Előtte volt hosszú de boldogtalan házasságom, ahol megcsaltak, és volt több viharos kapcsolatom.
2023. máj. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudtak belémszeretni, hiába nyűgöztem le őket a maga módján"

Senkit nem kell görcsösen akarni lenyűgözni. Az úgy nem fog menni.

Ráérsz még, csak a jót fogadd el.

2023. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Amilyen trendek alapjan valasztanak part mostanaban az emberek valoszinu, hogy meg nagyon sok csalodas fog erni.

Egyre tobb a kirakat stendert kapcsolat ami a beteges megfelelesi kenyszer hoz ossze s pont ez az ami veget is vet neki oly sokszor, h mar huszon evesen kiegett, megsavanyidottak az emberek. Bravo

2023. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kétszer csalódtam pedig utólag még örülnöm kellene hogy így végződött.
2023. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
6 kapcsolatom volt előtte meg egy nagy viszonzatlan szerelmem. Ebből a 6ból amúgy csak 3 volt fél évnél tovább tartó.
2023. jún. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!