Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lenne a jó reakció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó reakció?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz.


Szóval 7 éve vagyunk egy par férjemmel, most leszünk 3éve házasok.

Van egy lassan 4éves fiunk és egy 1 éves lányunk.


Kb fél évvel ezelöttig minden szép is jó is volt.

Azota férjemmel valami megváltozott. Hiába hozom fel neki, tagadja.

Nincsenek családi programok, a gyerekeket szinte le se szarja.

Egyéni vallalkozó, akkor kezdett romlani a vállalkozás, annak tudtam be.

December eleje ota itthon van. Nincs munkájuk. Reggel kimegy a garázsba szerelni, este bejön (itthon akad neki mit csinálni, illetve vannak maszekok).

A pénzünk így katasztrófa. Ő nagyon nem is töri magát úgy veszem észre, hogy jobb legyen.

Emellett igények vannak. Ma ezt főzzem, azt enne. Nekem ez sosem volt probléma, legalabb nem kell gondolkodnok a kaján, főzni meg szeretek. Viszont az elmúlt hónapokban egyre többször kapom, hogy ez sós, az büdös, amaz meg nemfinom. Eddig nyeltem.

Emellett mint írtam, a gyerekekkel sem foglalkozik túl sokat. Ezt is simán csináltam így, hogy én foglalkozok csak velük.


A kicsi szeptemberbe tölti a 2évet. Gyesből nem fogunk megélni, megha a férjem keres akkor sem. Ezért be szeretném adni bölcsödébe. Nem egyszerű, mar most szívóznak, pedig van még 9 hónap addig.

Férjem ebben sem segít. Ahogy nekem jó, csináljam úgy...


Eddig annyira nem is gondolkodtam, hogy nekem ebből elegem van.


Ma viszont nagyon kiakadtam.

A facebookján ő kért keressek meg valamit. Így láttam a barátjával miket beszélget

1 hete olyan levelezést váltottak, hogy ferjem ki volt akadva, nem érti én mit rugózok a bölcsödén, hogy teljesen nem vagyok mar normális, meg hogy mivel azonnal nem vették be a gyereket vele "b.zizok"...

Tegnap a beszélgetés, hogy nem tudja mit vacsorázzon, mert se parizer se joghurt nincs itthon, mert én hiaba voltam boltba, "b.sztam venni". Írta a haverja, hogy miért nem ment akkor át ő?! Ja hát mert elege van, hogy ő csak adja nekem a pénz én meg elszórom.


130ezer a gyedem, 26 a családi. Ebből fizetem a rezsit, kaját. Ebben a hónapban adott bele 30ezer ft-ot. És most erre verte a mellét a barátjának. Aki helyesen ki is osztotta, hogy csaladfenntartoként ez lenne a dolga. Erre férjem még vele is összeveszett, mert én osztom be rosszul a pénzt, ne ő legyen már a hibás.



Ha ezt a beszélgetést nem látom, elképzelni sem tudtam volna róla. Mert nekem meg adja itthon a szerető férjet (annyi, hogy a gyerekekkel nem viszi túlzásba).


Ő nem tudja, hogy ezt olvastam. Ha a fejéhez vágom, rosszul jön le, mert mit turkálok a levelei közt?! Ha nem hozom szóba, kitudja meddig kocskol a hátam mögött?!

.

Nem tudom mit tegyek. Nagyon a válás gondolata is motoszkál a fejemben. Mert ha én szeretek valakit, nen beszélek így róla. Főleg a háta mögött..


2023. jan. 30. 09:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Válás.
2023. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
El kell válni.
2023. jan. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
2023. jan. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

3!

Akkor fuss neki még1x kérlek.

Mint írtam, 2 gyerekünk van.

Az általad linkelt kérdezőnek 3. Már hibádzik a dolog. Marhára nem az én kérdésem.

2023. jan. 30. 10:23
 5/26 anonim ***** válasza:
19%
De annyira hasonló, hogy az egyetemen már megvágtak volna plágium miatt.
2023. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Kérd meg, hogy menjen el a boltba, adj egy listát, és persze vegyen még amit szeretne és kíván. Akkor legalább jót is tett a családért, meglesz, amit szeretne, mert te is jó fej vagy, hogy gondolsz az ő kíváságaira, és látni fogja az árakat is, amikről szerintem most fogalma sincs, és azért gondolja, hogy túlköltekezel.
2023. jan. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy igen, te leszel a rossz, amiert beleolvastal. De en a helyedbe boritanam a bilit es rendeznek egy nagy lebaszast, ahol elmagyaraznam neki a dolgokat. Mindent. A fozest, a bevasarlast, azt, hogy a gyerekeket le se szarja, hogy annyi nincs benne, hogy ilyenkor elmenjen es keressen valami allando melot amig neki nincs, meg azt, hogy ezzel telt be a pohar, hogy te turtel es turtel es meg o panaszkodik rolad a hatad mogott. Mondanam neki, hogy szedje ossze magat, mint ferj, mint apa es mint csaladfenntarto is, mert legkozelebb mar valas lesz.
2023. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
Egy paraszt a férjed. Én válnék, de te nem fogsz úgysem.
2023. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
11%

FÉRFIKÉNT írom, ŐSZINTÉN!!!


Ti nők, mikor fogjátok már fel/tanuljátok meg/hiszitek el, hogy 10000 férfiből 1, azaz EGY akar csak gyereket??? A többi SOHA A BÜDÖS ÉLETBE SEM!!!


És van egy másik rossz hírem! Az az 1, amelyik akar, az NEM a te pasid!!!

2023. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
"ez sós, az büdös, amaz meg nemfinom" a pinádról beszélt? xD Mi történne, ha elmenne dolgozni és mellette maszekolna mikor van ideje. Az jó, ha le se szarja a gyerekeket, undorító lenne, ha azt tenné... esetleg elmondhatnád neki, hogy ebből az életből neked eleged van és változtatni akarsz. Csinálj egy onlyfans fiókot és ott keresel egy kis fölöst, azzal már eltudod magad és a gyerekeket is tartani.
2023. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!