Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak akik nem házasodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik nem házasodnak és gyerekeik sincsenek, azok végülis sosem lesznek igazán felnőttek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 31. 09:59
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
egyéb, írd le
41 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nincs igazad kérdező. Én sosem nősültem meg, nem is igen fogok, de ez önhibámon kívül alakult így. Ettől függetlenül felnőttnek tartom magam. Csak nem felelek meg a nők elvárásainak. Nem nézek ki túl jól, nem vagyok kigyúrt, nincs sok pénzem, se autóm, se saját lakásom. De így is jól érzem magam többnyire, meg amúgy is mindig saját magamnak akartam megfelelni, nem a nőknek imponálni. Mondjuk azt sajnálom, hogy nem lett senkitől sem gyerekem, mert szeretem a gyerekeket, jó velük mesét nézni, focizni, játszani.
2023. jan. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
69%
Valahol igen, de leszarom, nekem ez teljesen jó így és ilyesmivel engem nem lehet arra shamingelni, hogy megházasodjak és gyerekeim legyenek.
2023. jan. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
61%

"Mondjuk azt sajnálom, hogy nem lett senkitől sem gyerekem, mert szeretem a gyerekeket, jó velük mesét nézni, focizni, játszani."


De ha szó szerint semmid nincs, hogy akarnál gyereket nevelni? Arra még két embernek sem egyszerű sokszor összerakni a pénzt, ha semmid nincs, mit tudnál hozzárakni?

2023. jan. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
43%

"Én sosem nősültem meg, nem is igen fogok, de ez önhibámon kívül alakult így. "

Ekkora bullshitet. Magad próbálod nyugtatgatni ahelyett, hogy felelősséget vállalnál a tetteidért és életedért.

2023. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
57%

Én valahol úgy gondolom, hogy igen.

Persze, jogilag felnőtt, aki 18 fölötti.

És nem vetném össze az anyja szoknyája mellől mozdulni nem tudó férfit azzal aki önállóan vezeti a háztartását.


Sőt, a gyermek kérdését is elvetem, mert manapság nagyon sokan tudatosan gyermektelenek.

Ugyanakkor együtt élni valakivel, a társaddal annyival másabb, hogy igencsak felnőttségre tanít. Mert felelős leszel a párodért és ez egy nagyon fontos kulcsszó.

2023. jan. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
50%
Jól van 3-as igazad van. nincs sok pénzem tényleg, de ettől még szerintem jó apa lehettem volna. Mert az se lenne jobb szerintem, ha gazdag lennék, lenne 3 gyerekem és utálnék velük lenni, meg foglalkozni.
2023. jan. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
78%

6-os, ez a két véglet, amit írsz. Se egy csóró apa, se egy gazdag, de nem törődöm apa nem jó.


De a gyerekhez, tetszik vagy sem, azért kicsit több kell, mint amit itt leírtál, azért egy családot akaró nőtől nehogy már elvárás legyen, hogy legyen valamid.


Mondjuk az én férjemnek sem volt, mert fiatal huszonévesen jöttünk össze és együtt raktunk össze mindent, dr azért egy 30 éves embertől, akár férfi-akár nő, elvárható, hogy tudjon valamit felmutatni, ha családot akár.

2023. jan. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
18%

Ha könnyen akarsz élni, lemondások nélkül akkor ne vállalj gyereket.

Pont azt jelent felnőttnek lenni, hogy felméred mit akarsz, és bármiféle nyomással szemben azt is teszed.

2023. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

# 8


lemondások alatt miket értessz?

2023. jan. 31. 10:49
 10/30 anonim ***** válasza:
43%
Van, aki gyerek marad és van, aki nem, mert pl. olyan hivatása van, ami mellett nincs ideje ilyesmire.
2023. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!