Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt olyan álmotok, amiről le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan álmotok, amiről le kellett mondanotok párkapcsolat/házasság miatt?

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. (Párkapcsolatról van szó.)

Sőt, ő támogat mindenben, olyasmiben is, amit már rég feladtam. És van olyan is, amit ketten együtt valósítottunk meg.

2023. jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne, eddig még nem volt.
2023. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Volt! Az meg nem más mint a jó szexuális élet. Komolyan!
2023. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Persze. Rengeteg szexuális kalandról. Lehettem volna ezredes is :P (Olyan férfi aki már legalább 1000 nővel szexelt)
2023. jan. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Én Bp-re akartam költözni diploma után, azért nem tettem meg, mert a későbbi férjem, akivel akkor már együtt voltam, a mai napig gyűlöli Bp-t, és sosem tudna ott élni. Ezt az áldozatot én meghoztam érte. Volt, mikor úgy éreztem, jobban kellett volna erőltetnem a dolgot a több lehetőség miatt, de most már, hogy gyerekeink is vannak, még örülök is, hogy nem ott kell nevelnünk őket, hanem normálisabb környezetben. Szóval nem bántam meg, megérte, mert azóta is együtt vagyunk, és nem kényszerből :)
2023. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És hol laksz most? Nagyobb városban?
2023. jan. 31. 17:56
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

En le mondtam volna.

Másik városba jártam kollegiumba suli miatt.

A kapcsolatunk elkezdett haldokolni.

En meg mondtam neki hogy inkabb akkor abbahagyom a sulit.

Ő teljesen meghatódott hogy érte ilyen áldozatot is hoznék, mélyen megrendült, de kérte ne hagyjam abba, jàrjam ki. Nem a sulimon múlik a kapcsolatunk.

2023. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6: nem, kisebb település, Bp-től 50 km-re, családi házban. A munkalehetőségek már nem nagyon nyomnak, dolgoztam egy ideig Pestre home office-ból (még jóval a covid előtt), de 3,5 éve már egyéni vállalkozó vagyok, úgyhogy ott dolgozok, ahol akarok :) A férjem egyrészt dolgozik helyben, másrészt emellett most kezd egy szabadúszó pályát ő is. Így most már semmilyen szempontból nem látom hátrányát, hogy nem Bp-n vagyunk.
2023. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Igen, külföldi továbbtanulásról. Felvettek egy másik országba egyetemre, mégis inkább itthon maradtam, és összeköltöztem a párommal.

Most úgy gondolom, jó döntés volt, és valószínűleg, ha nem lett volna párom, és kimegyek, nem éreztem volna jól magam. Vagyis biztos, hogy hatalmas nehézségekkel járt volna. Honvágyas vagyok, nem álltam készen egyedül elkezdeni egy teljesen új életet egy teljesen új országban. De lehet, hogy utólag csak keresem a kifogásokat, ki tudja :)

2023. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
38%
Minden fantáziadús fiatal ráébred egyszer, hogy bizonyos álmai vagy kizárják egymást, vagy megvalósíthatatlanok. Ezeken belül vannak, amiket a legnagyobb szerelem sem tud közös nevezőre hozni. Egyikük nagy álma, másikuk kifejezetten elborzad tőle. ( Anyagi boldogulás mértéke, az érte hozott áldozat, gyermeknevelés, baráti kör mértéke, a kapcsolatok mélysége, és persze a szex.) Józanul utána gondolva: könnyebb lemondania a vágyakozónak, mint megkedvelnie a rettegőnek, borzadónak, undorodónak. Az évek során persze csökkenhet az ellenérzés, néha kifejezetten átbillen, főleg, ha erre nem érez kényszert. A vágyakozó fél persze veszteségként éli meg, de elviselhető, ha egyébként megvalósuló vágyakkal teli a padlás. Összegzés: Éljetek vágyakban gazdag életet, és tudjatok lemondani!
2023. febr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!