Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek egy karrierista nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy karrierista nővel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Két gyermekünk van. Én járok dolgozni a feleségem van otthon mivel az én fizetésem majdnem a háromszorosa mintha ő menne dolgozni. Én otthonról dolgozom, reggel viszem hozom a nagyot. Ő a kicsivel tölt több időt de már nem bírja, mivel tanulni szeretne és dolgozni menni mivel ettől érezné magát értékesnek. A problémám csak az hogy otthon a kicsivel van, de ezen felül semmiben nem segít. Én főzök, takarítok, pakolok, neki ez nem fontos és nem érdekli, mivel ő nem azért tanult hogy konyhamalac legyen emelett még babysittert rendelt hogy tanulni tudjon és legyen magára ideje. Úgy érzem teljesem feláldoztam magam és rámegy az egészségem. Semmi nem érdekli csak a másokkal való anyagi verseny. Köszönettel egy apuka. (F/37)

2023. febr. 1. 17:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
90%
Tehát azt szeretnéd, hogy adja fel az ő álmait, és áldozza fel ő magát? A gyereket be lehet adni bölcsibe, vagy bébiszittert fogadni napi 1-2 órára. És problem solved.
2023. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 A kérdező kommentje:
Az álmok megvalósítása nem azt jelenti számomra hogy otthon nem csinálok semmit és koszhalmazban élek. :(
2023. febr. 1. 17:24
 3/70 anonim ***** válasza:
91%

Én sem értem, hol a probléma! Miert várod, hogy feladja önmagát?

P.S. nem az ő gyereke bzdmeg, hanem KÖZÖS! Ő kiveszi a részét a pénzkeresésből, te is vedd ki a részed a gyereknevelesből

2023. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
29%
Ezt a házasság előtt nem láttad, hogy szereti a koszt? Nem tűnt fel, hogy nem igényes a környezetére?
2023. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
96%
Ha 3x annyit keresel, az nem lehet kevés, akkor heti egyszer tudnátok egy takarítónőt fizetni. Nem értem a gondot tényleg.
2023. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
89%

Valószínűleg depressziós, így ütközik ki rajta.


Én is az voltam, mert a volt férjem teljesen elnyomott, nem nézte jó szemmel azt, hogy nekem is vannak céljaim még.


El is váltam tőle!!!!

2023. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 A kérdező kommentje:
Az ebéd rendelve , babysittert jön, de annyi hogy a gyerek ruháit eltegye sincs benne. Ha hazajövök a munkából hegyekbe áll a lakás és ő tv- T néz vagy tanul én pedig folyamat pakolok utána...
2023. febr. 1. 17:34
 8/70 anonim ***** válasza:
89%
Akkor nem otthonról dolgozol? Amúgy tényleg nem értem a dolgot. Az a bajod, hogy nem akar házvezetőnő lenni, és céljai vannak?
2023. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
87%

Már tetted fel ezt a kérdést nemrég és leirtak jó sokan, hogy hagyd őt békén, te már elerted a céljaid ő melletted állt, akkor ő is hagyj érje el az álmait!

Eddig ő sundorgott a gyerekek és a háztartás körül most rajtad a sor!

2023. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
81%

9

Igy ahogy a 9es irta!

2023. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!