Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más férfi is tapasztalta már ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is tapasztalta már ezt?

Figyelt kérdés

A nők mindig azt mondják, hogy egy férfi is jó, ha kimutatja az érzelmeit, nem zárkózott, őszinte stb.

Na most, engem férfiként eddig kivétel nélkül mindig "retorzió" ért, amikor teljesen őszinte voltam. Tehát amikor valamilyen, az adott hölgyet negatívan érintő érzésemről beszéltem, vagy kényes témában elmondtam a véleményemet. Miközben fordítva elvárás, hogy bármilyen helyzetben támogasd érzelmileg.


2023. febr. 3. 10:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
7%
A nőket nem lehet kritizálni semmiért, ők egytől egyig tökéletesek és mindig igazuk van, ezt tudhatnád. Ha a feleségedet rajtakapnád otthon a hitvesi ágyban három lófarkú négerrel azért is te lennél a hibás mert miért nem növesztettél három lófarkat. Ez a női logika, mindent meg tudnak magyarázni a saját elcseszett érvredszerükkel, ezt el kell fogadni a pináért cserébe. Nem túl okos dolog szembeszállni egy tűzokádó sárkánnyal mert úgysem fogsz jól kijönni a helyzetből.
2023. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Attol fugg, hogy mit mondtal neki es hogyan. A ferfi is beszeljen az erzeseirol alatt arra szoktunk gondolni, hogy osszatok meg a problematokat, ha valami miatt szomoruak vagytok, ha mrgbantottunk benneteket, ha valtozast ereztek a kapcsolatban/irantunk valo erzelmeitekben, ha aggodtok valami miatt, ha feltek valamitol. Meg persze, ha kimutatjatok azt, hogy szerettek.

Tehat ez alatt nem azt ertjuk, hogy kritizalj/kotekedj, bunko legyel, leszold a vacsorat.

2023. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Azért az se mindegy, hogy mit mondtál, illetve hogyan tetted azt.
2023. febr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Kérdés asszertívan kommznikalsz e avagy nem. Ugyanazt stámos módon elő lehet adni a másiknak. Sértően is meg másképp is
2023. febr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
*számos módon
2023. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Incel kommando akcioban
2023. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ, mit mondtál, amikor őszinte voltál.


Elképzelhető, hogy a nő egy kritikát el nem viselő, hisztis nebántsvirág, de az is lehet, hogy te vagy egy bunkó, érzéketlen sutyerák. Konkrét infók nélkül ezt elég nehéz megállapítani.

2023. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A lehető legtapintatosabban beszélek ilyenkor és mégis!

Ráadásul negatív kritikát csak akkor mondok, ha előtte engedélyt kértem rá. Ugyanis az őszinteség nem egyenlő a bunkósággal.

2023. febr. 3. 11:13
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Mi volt a konkrét szituáció, ami miatt kiírtad a kérdést?
2023. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Mindegy férfi vagy nő, nagyon kevesen tudják a negativ kritikát kitörő örömmel fogadni. Még is mit vártál? Férfiaknál is dettó ugyanez, nem, nem ő nem kövér, csak mackós, nem hízott, inkább izmosodott, st stb.
2023. febr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!