Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kétgyerekes szülők! A második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétgyerekes szülők! A második gyerek születése után milyen volt a nemi életetek?

Figyelt kérdés
2023. máj. 28. 17:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2%
Nyilván mindenkinek rossz, férfi vagy bírd ki! A szex neked most sokadlagos kell legyen!
2023. máj. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Talán több lenne a szex, hogyha segítséget kapna a párod, vagy kifejeznéd, hogy szereted. Lehet, hogy hormonális változások miatt nincs, vagy kevesebb a szex. Meg kell beszélni, hogy mi az oka.
2023. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
A nemi életünket nem befolyásolta a gyermek vállalás. Sőt, jobb, mint előtte!
2023. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk az első után lement 0-ra. Már be is jelentette, hogy max. a 2. gyerek miatt szexelne velem...🤷
2023. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
4. Olyat kellet volna választani, akinek fontos a szex. Ja hogy erről hazudnak a nő? Az nem baj, az csak a férfiaknál probléma, a nőknek szabad.
2023. máj. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk már az első gyerek után megszűnt a szex, holott mint egy cseléd, mindent megcsináltam. A nők részéről a legnagyobb kamu a szex. Az a nő aki szereti az keresi rá az alkalmat, a másik fele meg arra keresi az okot, hogy még véletlenül se legyen! 9 éve szexmentes házasságban élünk. Pedig tudja hogy igényelném, de azért se! Mondjuk ma már sz*rok rá, ha tehetem nem járok haza, minden fontosabb mint hogy lássam. Így legalább elmondhatja hogy neki van igaza. A pénzt hazaadom, elvégzek mindent, de inkább beköltöztem a munkahelyemre. Felüdülés egyedül lenni.
2023. máj. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
6. Itt sokan megmagyarázzák, hogy a férfi a hibás, mert nem csinál elég házimunkát, meg a gyerekkel nem foglalkozik eleget. Pedig az a helyzet, hogy amelyik nő akar az kevés segítség mellet is szexel, amelyik nem akar, az meg sehogy nem fog, tehet a férfi akármit.
2023. máj. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Igen, ez így van. A családban vagy az ismerőseim körében mindenki szerencsésnek tartja a feleségem, hogy olyan férje van aki mindenben segíti, nem tróger, családcentrikus, igényes. Itt a gyk-n a nők arra panaszkodnak hogy a férjük/pasijuk megcsalta, nem dolgozik, hazudik, lusta, inaktív, igénytelen stb.


Hát az van, hogy lehet egy férfi teljesen normális, akkor sem kell. Már nem foglalkoztat, akkor van gyomorgörcsöm amikor hazamegyek. Az egész női nem nem érdekel, jobban érzem magam egyedül mint valakivel. Sajnos túl mély sebeket kaptam ahhoz, hogy nyissak a nők felé, erőn felül teljesítettem minden fronton, mégis egy utolsó alkoholista tróger szintjén kezelnek. Tényleg nem érdekelnek a nők, egyáltalán nem szeretnék ismerkedni, eléggé belém égett az hogy nő= probléma, megaláztatás, fájdalom, gyűlölet.


Tisztelettel maradok egyedül.

2023. máj. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Gino papa válasza:
Sajnos a második gyerek születése után a szexuális élet az idő elteltével egyre ritkább, és sivárabb. 16 év elteltével mondhatni megszűnt. Az előttem szóló férfiakat megértem, hasonló helyzetbe vagyok, illetve több ismerősöm is hasonlóakat tapasztal. Próbáltam már több fortélyt is ennek a megszűnő folyamat elé tenni, de szinte eredménytelenül. Nem tudom, hogy más hogy csinálja, de biztosan bennem van a hiba...
2023. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

9. Ne gondold. Itt nincs fortély. Én is bevetettem már mindent, vagyis a meglévő normális hozzáállásomhoz még hozzá tettem. Külföldi nyaralások, eredménytelenül. Hétvégi kirándulások. Eredménytelenül. A végén már szó szerint egy inasnak tartottam magam hogy vegyen már észre! Eredménytelenül. Én elengedtem a dolgot, tudomásul vettem hogy egy asszexuális érzéketlen nő a feleségem. Nem lépek félre, nem az én pályám, meg annyira nem is vagyok top férfi. A szexben mindig én voltam az aktív fél, én néztem mindig hogy neki mi a jó. aztán közölte hogy a szex a legnagyobb nyűg a nyakán. Ez azt jelenti hogy mint ember jó vagyok az életében, az jó amit teszek érte, de mint párt, férfit egyáltalán nem tisztel, nem kíván. Válni nem akar, mert így kényelmes az élete. A probléma maga a férj, de egyben arra jó hogy haza hozza a pénzt, meg hogy megteremtse a biztonságot.


Nem kell magadat ostoroznod, szimplán mint férfi nem kellesz neki. Aztán ott van az is, hogy sok nő számára a szex csak a kezdeti eszköz, miután meg van a cél, el is hagyják.

2023. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!